Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sprawa

pomóżcie prosze..

Polecane posty

Gość taka sprawa

czy jest cos takiego ze ZUS daje jakis kredyt na rozpoczecie wlasnej dzialalnosci gospodarczej?? jesli ktos wie to ile jest tych pieniadzy i na jakich warunkach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmm
z tego, co wiem to sie dostaje kredyt ale nie od ZUS na rozpoczecie dzialalnosci ale dla osob bezrobotnych - zarejetrowanych, ale trzeba jeszcze spelnic inne warunki. wejdz na strone urzedu pracy - tam cos powinno byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sprawa
tylko czy to musi byc moja pierwsza praca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musi być to Twoja pierwsza praca, około 12 tys. Bezzzwrotne jeżeli utrzymas zfrmę przez rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takkkkkkkkkkkk
Daje Urzad Pracy. Musisz przedstawic business plan / prosty/ i byc zarejestrowana jako bezrob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iniłini
urząd Pracy daje środki na podjęcie działalności gospodarczej ok 12000. Muszisz prowadzic działalnośc przynajmniej rok, później możesz zamknąc (ale na zasiłek nie wejdziesz bo jesteś na niższym Zusie) Musisz być zarejestrowana w PUP jako bezrobotna różne tez są okresy zarejestrowania i rózne dotacje - środki. Biznes plan, zaświadczenia, troche wkłądu własnego i "żyranci"- zabezpieczyciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w trakcie otwierania firmy
PUP daję ok 12tyś ale najpierw proponuję wszystko przemyśleć znależźć lokal i pozałatwiać kilka ważnuch spraw przed rejestracją firmy ponieważ po złożeniu wniosku o pieniądze z bezrobocia oni mają czas ok. miesiąca na rozpatrzenie tego i dostajesz tą kasę i tu jest haczyk jeśli nie wykorzystasz tych pieniędzy do 3 miesięcy to musisz je zwrócić a niestety w naszym kraju Urzędy nie ułatwiają otwarcia firmy ja czekam ponad miesiąc na wypis i wyrys z UM a powinno to być załatwione bezzwłocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×