Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia19

Zespół policystycznych jajników

Polecane posty

Gość Kasia19

Witam wszystkich mam 19 lat i straszny problem, bardzo prosze o poradę?! od półtora roku jestem chora na cukrzycę typu 2, miałam problemy z miesiączkami była umnie wywoływana, wykryto umnie zespół policystycznych jajników brałam tabletki na obniżenie prolaktyny ,,AGUFEM" po 3-miesiącach zrobiłam badania i moja PRLz 29 wzrosła na 36.70 czy to wysoko i żle? nie wiem co robić boję się,że w przyszłości nie zajdę w ciążę a bardzo bym chciała!! a tak bardzo się wstydzę chodzić do ginekologa. Bardzo proszę o poradę bo nie wiem co robić!! Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaffira
Ja również mam PCOS i niestety z doświadczenia mogę ci powiedzieć, że do wizyt u ginekologa będziesz się musiała przyzwyczaić. Co do wyniku badania, to nie pomogę ci. Ale nie trać nadziei, odpowiednie leczenie napewno pomoże ci zajść w ciążę. Ważne jest abyś nie bagatelizowała sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mój przypadek wygląda tak : najprawdopodobniej mam Zespół policystycznych jajników, ostatnio miałam robione usg dopochwowe w 13 dc , wyniki: *trzon macicy 52*27 mm *jajnik lewy 43,4*25 mm *jajnik prawy 41,5*22,3mm szerokość echa endometrium 2,5mm Zatoka Douglasa wolna Moja Gin przepisała mi Metronidazol 1g i Distreptaze czopki oby dwa lekarstwo mam brac na przemian na noc.do tego wszystkiego przepisała mi Yasminelle , powiedziała że musimy uwolnić te jajeczka co mam i po Yasmineeli ( 6 miesięcznym ) leczeniu odbudujemy na nowo jajeczka. co ja mam myśleć , bo nie wiem czy zostanę mamą ?? Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×