Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rudziaa

20kg do wakacji!!! Kto ze mna? chudniemy do wakacji a potem trzymamy linie!!!

Polecane posty

czesc dziewczynki. mam 176cm i prawie 80kg. ubieram sie tak ze mojej wagi nie widac a wygladam ladnie i seksownie. do tego moj maz ktory zmusza mnie do lenistwa mowiac ze jestem piekna. marze o tym zeby zrzucic 20 kg i czuc sie dobrze na plazy, przy okazji udowodnic sobie ze potrafie. po osiagnieciu tego celu nastepny-dozywotnie jej utrzymanie. piszcie. razem bedziemy sie wspierac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co za duzo przeszlam zeby przejmowac sie kims takim jak ty. ale uwazaj na slowa bo one duzo potrafia i moga bardzooo skrzywdzic. nie mam takiej wagi ze swojej winy. dlugo mieszkalam z babcia ktora(jak to babcia:) napychala mnie wszystkim od malego. moze mam nadwage ale przynajmniej jestem dobrym i szczesliwym czlowiekiem w przeciwienstwie do ciebie. wspolczuje. ktos kto jest szczesliwy nie jest tak zgorzknialy. Pozdrawiam cie i licze ze jednak topik sie rozwinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja też sobie powolutku chudne no i moja wymarzona waga to idelana dla moje wzrostu czyli te 65 kg.... jeszcze troche przedmną.... pozatym ja przytyłam 10kg własnie przy swoim chłopie który wiecznie mi mówił że jestem śliczna i taka mu sie podbam.... ale teraz jak mam te kilka kg mniej jestem dla niego jeszcze piekniejsa... no wiec własnie jak kocha to wszystko powie.... heh by nie urazić.... jak sie teraz pytam go ale pzrecież jak miałam te 7 kg więcej to i mówiłeś że ci sie podobam... a on na to bo taka była prawda , a teraz podobasz mi sie jeszcze bardziej.... :) heh ja moge sie przyłączyć z chęcią.... bo w sumnie moeje cele na ten miesiąc to 4kg mniej ...... i najważniejsze 6webera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ines.ka
ja 16 kg mniej chce:) jestem z wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martus80
Czesc! chetnie przylacze sie do wspolnego odchudzania :) Próbowalyscie moze tabletek wspomagajacych odchudzanie? Zastanawiam sie nad figurella.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudownie:) macie jakies pomysly na konkretna diete + cwiczenia? ja znam na uda dobre. kladdziecie sie na boku wyprostowane i unosicie powoli delikatnie noge. gora dol gora dol i tak powolutku po 2min, za jakis czas 5 i wiecej. ale ja nie wiem jak spalic sadelko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ta figurelle. koszt to 50zl. podobno jest b. dobra. zjadlam pol opakowania ale do tego batoniki i nieregularne(wiecej niz 3 posilki)wiec na 100% nie wiem. macie cos takiego ze siedzicie przed kompem i nagle wyjezdza jakas reklama batonika a wy lecicie do kuchni? albo siedzicie i nagle wpada mysl \'musze cos zjesc\'i nie bedziecie spokojne poki sie nie najecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martus80
ja mam tak co chwile...:( ucze sie.. co przeczytam stone czy dwie, to biegne po czekoladke, batonik. itd... nie jest ze mna az tak zle.. jak sie dobrze ubiore, to nie widac zebym byla gruba.. mam 175 cm wzrostu i waze 64 kg..Ale potwornie sie czuje, bo po wakacjach wazylam 58 kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martus80
tu chyba nawet nie chodzi o wage, ale o samopoczucie.. od 14 roku zycia wmawiano mi ze jestem gruba.. i od tego tez czasu jestem na diecie :/ Rok temu bardzo schudlam... czulam sie swietnie.. Teraz troche mi przybylo cialka i chyba popadlam w depresje :( zle sie czuje.. taka ciezka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa_27
To ja razem z Wami. Waga 68kg wzrost 169cm.Chcialabym pozbyc sie jakies 8-10 kg. w tamtym roku pozbylam sie 13kg i jak narazie waga sie trzyma.Tzn. po swietach 2-3kg wiecej zostalo ale juz powrocilam do 68.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie zawsze mama mowila: przestan wreszcie zrec, a ty znowu w kuchni... itp. nikt mnie nie zmusil do odchudzania. teraz zrozumialam i robie to sama dla siebie. dziewczyny moze powiedzcie jak schudlyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie sie podziala ta malo przyjemna odpowiedz na samym poczatku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa_27
No wiec ja pod koniec stycznia 2006 stwierdzialam |e mam ju| dosyc swojej wagi i zaczelam mala dietke. a konkretniej SB bo jest super. do tego chodzilam na aerobik 2 x w tygodniu. tak przez 2 miesiace schudlam 13 kg w tym prawie 6 na I fazie SB. mialo byc wiecej ale spoczelam na laurach. teraz juz na aerobik nie moge chodzic ale zaopatrzylam sie w caly zestaw cwiczen aerobikowych na plytach dvd i teraz skacze w domu (przy ogolnej radosci mojego meza). Mysle razem z Wami znowu sprobuje :-) TYLKO MAM NADZIEJE ZE SIE NIE WYCOFACIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martus80
Macie juz jakis konkretny plan na schudniecie? jakies diety? pomysly? a moze triki na oszukanie naszych zołądków? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martus80
oprócz siłowni (3 razy w tygodniu) planuje mniej jesc.. ograniczyc weglowodany, jadac regularnie i w malych ilosciach.. To jednak mało konkretne postanoweinia i pewnie szybko sie "zapomne" ;/ Ja mam swoja diete, ktora jest polaczeniem Atkinsa, SB i diety New Mayo Clinic.. Działa :) we wrzesniu sporo na niej schudlam! :) Chlopak nie widzial mnie przez 2 tygodnie (nic nie mowilam ze sie odchudzam).,.a on na to: "Hmm. jak Cie poznalem bylas troche grubasza" (poznalismy sie miesiac wczesniej.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa_27
Martus to moze jakies szczegoly podasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martus80
1. na sniadanie zjadam np pol grejfruta, do tego jajecznica z pomidorami, kawa 2.Obiad: salatka: szyneczka/2 jajka na twardo /piers kurcza (do wyboru) + warzywa (w dowolnej formie, najlepiej z maslem), sok 3. kolacja: sałatka: tunczyk w sosie wlasnym z warzywami. Tak wyglada mniej wiecej dzien na mojej diecie. Zmieniam warzywa, dressingi, roznie przyrzadzam mięsko. Pije zielona herbate, sok pomidorowy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa_27
ej to nie jest taka straszna. jak dla mnie najwiekszy problem to gotowanie obiadkow dla rodziny. moj maz nie zamierza sie odchudzac (wazy jakie 100kg) i uwielbia pierogi nalesniki i duuuuzzoo slodkosci.Potrafi o 12 w nocy wpakowac sie do lozka z kanapkami a mnie skreca z glodu bo wlasnie jestem na diecie.Koszmar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wejna
Agaa_27//napisz jakie masz płytki z ćwiczeniami.Też zamierzam coś kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa_27
ja glownie z gazet; z Shape mam brzuch ramiona posladki i cialo z cwicz razem z nani mam I aerobik i arerobik z elem. boksu mam tez pilates i joge ale to uwazam ze jest starsznie nudne i monotonne majbardziej podoba mi sie aerobik z elem boksu bo naprawde daje wycisk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slyszalyscie o tych zelach antycelulitowych? dajcie meile to wysle wam zaproszenia. jak sie zarejestrujecie (trwa 2min), uzbieracie 10meili kolezanek i wyslecie im zaproszenia a one sie znowu zaloguja to dostaniecie taki zelik. podobno dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzewczyny a moze dieta kapusciana? tylko trzeba sie jej mocno trzymac bo jak mamy sie nia katowac to nie mozna podiadac:) a zupe mozecie jesc w dowolnych ilosciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa_27
ja na zupke sie nie pisze bo jak czuje ten zapach to mi slabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.Ja zaczelam rowniez odchudzanie,ale sama po sobie wiem,ze zadna dieta na mnie nie diala tak jak \"mż\"(mniej żreć).Odchudzam sie jakies dwa tygodnie i spadlo mi 3 kilo.Nie jest zle.jem malo(ale nie za malo),pije slim figura(nie wiem czy dziala,ale napewno na maja psychike tak).Do tego smaruje sieaktywnym serum antycellulitowym Lirene i uzywam krem bielendy do biustu.Mam nadzieje,ze mi sie uda.W tej chwili waze 61 kilo przy wzroscie 158.Marze,zeby wazyc jakies 53-55 kilo.Trzymam kciuki za wszystkie z was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od paru dni sie zbieram, narazie udaje mi sie nie jesc wieczorami i cwicze..ale wczoraj dostalam kopa, jakos tak obiektywniej na siebie spojrzalam i absolutnie nie podoba mi sie to co widze. Chce schudnac i ujedrnic cialo, zmniejszyc cellulit. Mam 164cm, waze 59kg, mam 23 lata. Moj ukochany tez mnie nie dopinguje, mowi, ze wygladam dobrze i idealnie, ale troszke wydaje mi sie, ze sciemnia :) Bede po weekendzie albo moze ktoregos wieczoru wczesniej, ale trzymajcie topik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznaje sie... dzis na sniadanie zjadlam kawalek... ciasta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa_27
Witajcie a ja dzisiaj tylko platki na mleku i herbate bo niestety kawka sie skonczyla :-( a do sklepu mam naprawde daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martus80
Witajcie :) A ja na sniadanie zjadłam ser mozzarella i 2 sucharki.. Na obiad planuje warzywa w sosie meksykanskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×