Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Elodii

Perfumy alternatywne

Polecane posty

Jedną z moich ulubionych perfumerii internetowych jest wlaśnie perfumeria www.goia.pl i w pełni zgadzam się z poprzednią opinią. Świetne zamienniki, atrakcyjne ceny- dzięki którym mogę pozwolić sobie na zamawianie i odkrywanie co jakiś czas nowych zapachow. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedną z moich ulubionych perfumerii internetowych jest wlaśnie perfumeria www.goia.pl i w pełni zgadzam się z poprzednią opinią. Świetne zamienniki, atrakcyjne ceny- dzięki którym mogę pozwolić sobie na zamawianie i odkrywanie co jakiś czas nowych zapachow. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rownież bardzo lubie i jestem zadowolony z perfumerii www.goia.pl Polecam, z pewnością każdy znajdzie tam coś właściwego dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia999
Przekonałam się do perfumerii www.goia.pl Polecam zapach Chanel Chance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwia050
Dla mnie perfumy alternatywne to doskonały wybór. Nie dość że tanio to porządnie. Dzięki temu mogę zmieniać sobie perfumy bardzo często. Lubię robić zakupy na www.goia.pl mają tam duży wybór zapachów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę,że w przypadku, kiedy cena oryginalnych zapachów nas przerasta lub nie ma danego zapachu dostępnego warto skusić się i kupić odpowiednik. Na stronie www.zapachowiec.pl jest w czym wybierać a zapachy pozostają długo na skórze. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magic Gocha
Ja uwilebiam Carilna Herrera God Girl, ale cena mnie powala :( Spróbowałam o wiele tańszy zamiennik z livioon i jestem w pełni zadowolona :) Listę zamienników z opisem znajdziecie tutaj http://www.odpowiedniki.com/lista-perfum/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola Szynkiel
"Ostatnio bardzo często internautki polecają perfumy Olympea- P.Rabanne, pewnie spróbuję, ja akurat od P. Rabanne mam Lady Milion i podobają mi się. " Olympea jest świetna, ale nie ma co przepłacać. Ja wybrałam odpowiednik i jestem mega zadowolona http://www.odpowiedniki.com/livioon-108-paco-rabanne-olympea/ Karola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam,używam i sprzedaje perfumy Livioon. Są bezpieczne-nie zawierają ftalanow(szczególnie niebezpieczne dla kobiet w ciazy) Mamy zapachy damskie od 42.90zl-50ml Meskie od 36.90zl -50ml Chętnie pomogę w doborze,doradzę gdyż nie skupiam się tylko na "łapaniu Klienta". Chętnym wyśle listę aktualnie dostępnych zapachów. livioon.joannag.@gmail.com Ps.ktos się dziwił nad duża różnica w cenie?przecież na finalną cenę nie składa się sama produkcja,ale wiele innych czynników które są zdecydowanie droższe niż sam produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to szeroki temat. Mogą być dobre i średnie odpowiedniki. Miałam okazję poznać odpowiedniki z kilku różnych firm i tylko jedne są warte uwagi. Te perfumy zamawiam na goia.pl i nigdy się nie zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od pewnego czasu zamawiam testery perfum z perfumerii https://perfumio.pl/ . Mają duży wybór i niskie ceny, zamawiałam Chanel Mademoiselle oraz Tom Ford Tabacco Vanilla i są naprawde trwałe, wiec moge polecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaNowa12
Ja zamawiam ze strony novaty.pl , jestem zadowolona, gdyż nie dużo płacę za odpowiedniki, a długo się utrzymuje. Znam tylko Armani Si, ale do tej pory się nie zawiodłam, tym bardziej, że są to perfumy, a nie woda perfumowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LivioonVip
Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej na temat perfum Livioon oraz współpracy z nami zapraszam na naszą stronę internetową https://livioonvip.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryczka

no ja to zamawiam z perfumerii perfumik.pl 🙂 tam mają bardzo fajne perfumetki. Duży wybór zapachów, tanie i co ważne to są trwałe 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×