Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hmmmmmmmm.......

Ślub Cywilny! Kilka pytań!!!

Polecane posty

Mam do was kilka pytan co do Ślubu Cywilnego. Podstawowe, to jakie papierki sa do niego potrzebne? Ile czasu potrzeba na zalatwienie go? I co powinnam jeszcze wiedziec chcac taki slub wziac???? Z gory dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popapaa
idz do USC i tam uzyskasz informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci powiem
zakladam że jestescie Polakami i w stanie wolnym 1) akty urodzenia 2) dowody osobiste i tyle jest wam potrzebne :) bynajmniej tyle ja musiałam miec. Idziesz do USC. Mowisz ze cchesz slub. Załatwienie tego zajmie ok 20 min. A na slub sie czeka miesiac (lub dłuzej , zalezy czy duzo ludzi czeka na slub inaczej mozna czekac nawet 2 miechy- wiem z doswiadczenia). Potem tylko zjawiasz sie z obraczkami i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci powiem
aha! musisz wiedziec że wyciągniecie aktów kosztyje ok. 15zł / jeden a slub ok 80zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i na slub tez musicie wziasc dowody i swiadkowie tez musza je miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, w moim przypadku bylo tak, ze załatwialismy slub 13 grudnia a slub odbyl sie 14 stycznia, pani w usc powiedziala nam, za na slub sie czeka miesiac i jeden dzien, nie wiem dlaczego? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizabethcrunch
Ale jeśli napiszecie pisemko,że prosicie o przyspieszenie terminu ślubu z powodu wyjazdu za granicę lub ciązy, to weźmiecie go wtedy, kiedy Wam się podoba - nie trzeba wtedy czekać miesiąca. Ja czekałam 5 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×