Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oswobodzony

z netu do lózka

Polecane posty

Gość Oswobodzony

No i zdarzyło mi sie 5 raz od sylwestra 2006 poznac babke na necie wirtualnie a skoczyc z nia w realu. Nie pisze po to zeby sie pochwalic tylko zeby sprawdzic czy wiecej takich zdarzen ma miejsce czy moze jak mówiła to moja była mam zaburzenia osobowosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie było trochę więcej tych kobiet, poznanych przez internet, z którym potem wylądowałem w łóżku. Ale biorę pod uwagę okres ok. 3 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oswobodzony
powiedzmy ze nie prowadze statystyki,ale dla swojego połechtania ego... Dokładnie licze bo to znajomsci netowe.w sumie nie o ilodsc tu chodzi ,tylko o proceder.hmmmm i nature kobiet..... zmieniam nic na Hanibal bardziej pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem sobie .....
sprawdzacie czy moze tu sie wam uda jakąś namowić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oswobodzony hanibal
nie zjadam..............................a tutaj nawet lepeij nie zaczynac bo nie ma juz elementu zaskoczenia ..poza tym mówiłem nie ilosc jest tu najwaniejsza.Powiadasz namówiccc. namówic mozna kogos kto ma ochote ale nie jest jeszcze zdecydowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanibal
no w sumie chyba tylko mi sie tak zdarzyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanibal
taaak tu masz racjee...........nawet nie chciałem bo w realu nie były juz takie jakimi chciałem by były...................poza tym nie szukam stałosci ,poza tym nie wiem czego szukam. chyba niczego.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanibal
movering własnie mamy widac taka sama opinie......Kobiety chyba nie robia takich rzeczy ze biora sobie za cel znalezienie kogos do łózka ...bo w ich przypadku wydawało by sie to zbyt banalnym rozwiazniem.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce byc uznany za meska szowinistyczna swinie, ale własciwie to nie chciałem ciagnac tych znajmosci i pozwalałem im sie rozpuscic w czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawi mnie którym z kolei Ty byłeś dla nich:) i czy też się teraz chwalą na jakimś forum, że olały takiego jednego, bo nie spełniał ich oczekiwań;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie zjebałas.............................lepiej sie poczułas...............no to jak mówia .......SAMOTNOSCI zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego mam tego nie robic
A dlaczego myślicie,ze kobiety nie szukaja seksu bez zobowiazan??KObieta tez odczuwa przyjemnosc z seksu i tez lubi zmiany :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem obrazalski tylko siem trochem wykoleiłem z tematu postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezzębna_łachudra oczywiscie dlatego nie powiem ile razy:P pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×