Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

buziaczek_

ZAMIEŃMY SIE ...

Polecane posty

witam dziewczyny ... i nie tylko Mam w domu mnóstwo rzeczy w ktorych nie chodze, a sa to dosc wartosciowe rzeczy tj. płaszczyk, ładne kozaczki.. Tylko raz załozylam, szkoda zeby to w domu lezalo... Jak macie ochote mozemy sie jakos dogadac (za pare groszy lub zamienie ...i wysle) Moze macie w domu jakies \"rzeczy\" odziez, kosmetyki, jakas bizuterie PS> topik dziala rowniez na MODA I UBIóR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipannnnnnnnn
no to czekamy na te foty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyklexyalexy
podaj gg:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyklexyalexy
mozemy ale tu to bedzie trwalo dluzej...;) to pokaz jakies zdjecia co masz wogole ,ja mam duzo ciuszkow buty i inne jak bys sie chcuala pozamieniac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze wypowiadajcie sie w tym temacie na MODA I UBIOR bo nie chce doprowadzic do sytuacji gdzie bedziemy sie wymieniac tymi samymi \"ciuszkami\" na dwoch topikach :D:D:D:D:D:D tytuł ten sam ZAMIEńMY SIE dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikki kiki
ja mam wibrator 4miesięczny jak ktoś by chciał za pare groszy oddam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milejdi
ja cchem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyklexyalexy
buziaczek dodaj jakies fotki mialas dodac i co :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam sliczna sukienke na wiosne
witam mam sliczna sukienke na wiosne ale nie umiem umiescic tu foto :) zaplacilam za nia w galerii centrum rok temu prawie 2 stówy - juz dzis moge ja poslac za 60 zł bylam w niej raz na weselu - a zreszta co tu gadac ... moj mail anianiolek@interia.pl jesli jestes zainteresowana napisz ja odpisze wraz z dokladniejszym opisem i fotoskami :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam sliczna sukienke na wiosne
:D oczywiscie rozmiar 36 - 38 promod jest taka rozciagliwa troszke, kolor zielonkawy, za kolano ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysle do Ciebie maila i poprosze o zwrotny z fotosami ;) Pokazę corce mojej, moze się zdecyduje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam sliczna sukienke na wiosne
oki odpisze i fotoski posle :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam sliczna sukienke na wiosne - pisałam do ciebie na maila i czekam na odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam sliczna sukienke na wiosne
migusiowa nie otwieraja sie fotoski ........ wyslalam ci na maila wiadomosc :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam sliczna sukienke na wiosne, mam nadzieje ze Wam sie podoba :D:D:D jak wroci moj aparat z podrozy to bede robic fotki i wysylac (mam w zapasie kilka fajnych rzeczy ktore posle za symboliczna cene - oplata za przesylke i mały dodatek :D a kto mi powie jak sie umieszcza foto na forum??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha jeszcze jedno widze ze tu wieksze zainteresowanie wiec niech topik pozostanie :):):):) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może akurat się komuś przyodoba ;) Sprzedam sukienke - sama miałam ją na cywilnym- założona na 4 godziny ( potem się ubrałam w zwykłe spodnie i bluzke w domu imprezke miałam po cywilnym ) Kupiłam ją za 140 zł , stan oceniam na .. celujący bo jest jak nowa - ponieważ używana tylko 4 h. Chce sie jej pozbyć bo wszyscy już mnie w niej widzieli , a szykują sie nowe rodzinne imprezy więc w tej nie chce już się pokazać . rozmiar od 36 do 38 - nosze dół 36 a góre 38 - ale z tyłu wiązana jak gorset stąd możliwość regulacji od małego 36 do dużego 38 . http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/56a9200dc068a883.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/426c46bbc8c1c993.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero sie ucze :) ładna prawda?? tylko dlaczego tak niewyraznie tu widac?? posyłam kolejne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migusiowa a powiedz mi dokad siega ta sukienka?? duzo za kolano czy tylko tak prawie na kolanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh różnie - bo patrz ona ma falbane na dole i ja mam 1,60 i nie miałam obacówto tak delikatnie za kolanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może wieczorkiem pokaże jeszcze jedna fotke dokąd sięga sukienusia - pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×