Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

buziaczek_

ZAMIEŃMY SIE ...

Polecane posty

mi wszystkie linki działają bez problemu ;) Dziewczynki co z wami !!! Lecimy nie śpimy !!!! ;)))) Buziaczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wróciłam na topik! Zaraz bedziecie mnie ganic ze załozylam i mam gdzies ... zaczne od tego ze sukienka, płaszczyk i kozaczki wyslalam (dogadalysmy sie na mailikach) na swieta posprzatałam szmatki i zaniosłam do kontenera na odzież - uznałam to za słuszne :) teraz czytam topik i .......... ..... krln7 - co ty robiłas ze te spodnie takie postrzepione?ciesze sie ze jestes zadowolona z wymianki i jeszcze raz dzieki ze jestes na topiku :):) :D fajnie ze ci linki dzialaja mnie chyba na chwile cos zawiesiło ;/ trele morelle co to za gadzety?a moze cos swojego ... ?? hmmm panienka z kafe jeste jeszcze na topiku? klikała na gg ze mna i ...cisza ladyklexyalexy też cos uciekła :P która z Was dokonala juz transakcji i moze sie nią pochwalic? osska ma troche racji - jesli chcecie mozna sie spotkac!! jednak sadze ze jesesmy z roznych czesci kraju i trudno bedzie ale probowac warto!!!wiec moze pytanko: KTóRA JEST CHETNA NA SPOTKANIE np. W KRAKOWIE??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziaczku_ ależ ja nic z nimi nie zrobiłam. Takie były, fabrycznie robione dziury. Spodnie są cudowne i najlepsze jakie miałam ale jak to z dziewczętami wszystko się kiedyś znudzi.. Ja też myslę, że jestesmy bardzo daleko od siebie. Ja np. Olsztyn więc sądze, że na spotkania jest nas jeszcze troszkę za mało. A trudno.. bo myślę, że topik jest bardzo ale bardzo ciekawy.. Zachęcam wszystkie dziewuszki, żeby do Nas dołączyly. Uwieżcie mi pierwsze kroki w zamiankach mam już za sobą i naprawdę nie ma co się bać !! :) Ok lecę spaciu i czekam na kolejne zainteresowane wymiankami forumowiczki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny ten komplet
anulek-88 za ile bys chciala caly razem z tymi gratisami ktore wymienilas?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola3215
podnoszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×