Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

carmellova

Buciki peep toe

Polecane posty

Czy podobają wam się buciki peep toe na obcasie? A do tego w panterkę? Myslę że wyglądają ciekawie do klasycznych jeansow i prostych eleganckich ubran. A co wy o tym sądzicie? Uwazacie to za tandetę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peep Toe sa sliczne :) Idealnie pasują do spodni typu rurki. Mam czarne, czarne z kokardka i zamierzam kupic jeszcze czerwone :) A panterka mimo ze ma byc modna.. zupelnie nie pasuje do mnie;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plumecja
szkoda z ejestem taka wysoka i nie moge sobie poozwolic na tak wysoki obcach jaki zazwyczaj jest w peep toe:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliczne:):):) ja zamierzam kupic czerwone i brazowe:):):) w panterke to nie moj styl ale tez mi sie podbaja. i zauwazylam ze panterka jest jednego sezonu bardzo modna drugiego uwazana za najwiekszy kicz:):):) mi sie podba do dzinsow i do spodni do sukienki raczej nie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie te butki zachywcily i zakupilam juz czarne z kokarda:) panterkowe tez mi sie podobaja ale tez podobaja mi sie takie hmm ciemno turkusowe ale nie szaforowe i sie zastanawiam ktore wybrac...koniecznie chce jeszcze jedna pare:)moim zdaniem bardzo kobiece butki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×