Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asega

Men in Trees miły powrót na Przystanek Alaska

Polecane posty

Przyznam że ten serial bardzo mi przypadł do gustu. Jest mniej zadziorny i nieobliczalny niz \"Gotowe na..\" , ma w sobie odrobinę pazura z \"Ally Mc...\" i całą masę tego niezapomnianego klimatu z \"Przystanku Alaska\". Generalizując , jak dla mnie ma w sobie wszystko czego potrzebuje kobieta w sobotni wieczór po wyczerpującym tygdodniu. Po prostu celująco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeee jakoś nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktawiana
help!kiedy i na jakim kanale jest teraz Przystanek?poprzednio ogladalam na tvn7,ale juz nie ma.dajcie odpowiedz,bo przepadam za tym klimacikiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, też oglądam ten serial, własciwie zniecierpliwiona staram się go obejrzeć w przyspieszonym tempie:P:P I naprawde ten serial ma coś w sobie uspokojającego, ale tylko na mnie tak działa kojąco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że się Marian rozstała z tym przystojniakiem, a on uprawia dziki sex ze swoja była, która jest brzydka, nadeta i w dodatku w ciąży z innym. ehhhh... Jakie to życie na Alasce jest skomplikowane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość when you were young.
nie lubię. nie oglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tez mnie to wkurzyło:O Juz widziałam wszystkie 17 odcinków i w sumie kilka kąsków dla niej tam jeszcze chyba jest... ale jednak Jack to Jack:( A tak w ogole to serial podobno jest krecony w Kanadzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala...czarna
ja tez ogladam i sie zastanawiam jak to naprawde jest z amnezja- wiadomo ze w serialu to fikcja- ale czy prawdziwe przypadki mnezji moga calkoem odmienic osobowosc? Byl tez film z Fordem o amnezji- pow ypadku stal sie milszym czlowiekiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inglott
Rzeczywiście serial zapowiadał się obiecująco - fajny klimacik, dobre poczucie humoru. Dużo jednak stracił (jak dla mnie) wraz z wątkiem o powrocie byłej Jacka - Lynn. Spodziewałam się jakiejś walki uczuć, wątpliwości, ciekawych przemyśleń itp. tymczasem Jack z dnia na dzień zapomina o uczuciu do Marian, wybacza byłej ucieczkę i to, że jest w ciąży z innym facetem. Marian oczywiście pełna optymizmu nie urania nawet łezki i wszystko jest ok. Nie popisał się autor scenariusza, nie popisał.... Po celujacym początku, jak dla mnie zgrzyt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie o tym
a kiedy będą dalsze odcinki???????????? bo tak niespodziewanie przerwali ten serial :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,rzeczywiscie swietny serial ! ale ja tam i tak wole gotowe :p lubie ten humor ;D ale men in trees tez extra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Una Paloma
Rzeczywiście zepsuli dużo tym wątkiem o powrocie Lynn - należało to rozegrać inaczej. Pewnie w zamierzeniu scenarzystów Jack miał byc ideałem faceta, do którego wzdychać będą kobiety przed telewizorem...jak tu teraz jednak wzdychać do takiego palanta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ======******=========
"Uwaga, faceci" powrócą na antenę TVN Style! W związku ze strajkiem amerykańskich scenarzystów musieliśmy przerwać nadawanie serialu "Uwaga, faceci". Zapewniamy, że gdy tylko nowe odcinki Waszego serialu zostaną wyemitowane w Stanach, w niedługim czasie trafią na antenę TVN Style. A tymczasem przygotowaliśmy dla Was prawdziwy rarytas - kontrowersyjny brytyjski serial "Kochanki", który, jak mamy nadzieję, umili Wam czas oczekiwania na emisję "Facetów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×