Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiolka610

1953 g w 35 tyg. ciąży

Polecane posty

Gość wiolka610

ja jestem w 35 tygodniu ciąży a moje dziecko waży 1953g,wierze w to że USG może sie mylić przynajmniej o troche,martwie sie wagą dziecka,obliczyłam że może w dniu porodu ważyć może tylko 2500g,może ktoś sie zna lepiej i napisze mi coś na ten temat,przyznaje sie że pale 2 papierosy na dzień,bardzo rzadko wypale 3 papierosy,ale od 3 miesięcy bo reszte paliłam poi 5,6 papierosów,rzuciłam ale tylko na 3 dni,to nie takie proste,bo nie planowałam tej ciązy choć teraz bardzo sie ciesz,prosze o jakąś odpwiedz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Popielniczka
A co się dziwisz,przecież wiadomo,że dzieci matek palących częściej rodzą się z małą masą urodzeniową.Skoro wiesz już o tym to może powinnaś jednak przestać palić.Wiadomo,że najgorsze jest to ,gdy matka pali w 2 ostatnich miesiącach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieknisia
ja bylam straszná palaczká, moja ciáa tez bya nieplanowana. Ja nie moglam wstac bez papierosa,wolalam papierosy niz jedzenie. ale w ciágu pierwszych 3 miesiecy rzucilam paLENIE,BO WIEM JAKIE TO JEST NIEBEZPIECZNE DLA DZIECKA. tAM JEST SAMA TRUCIZNA. Po tym przytylam 40 kilo i nie moge zrzucic dopuki znowu nie za\czne palic. Ale na razie karmie juz 7 miesiac i nie chce truc dziecka. Widac mozna sie poswiecic!!!!!!!!!!!!!! Mojej kolezanki siostra nie chciala rzucic i popalala cala ciaze 3 papieroski, dziecko urodzilo sie niedotlenione, wiec lepiej rzuc palenie kobieto, co ty robisz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie chce cie straszyc, bo z kolei tej samej kolezanki matka palila i dzieci miala zdrowe, czy mojej mamy kolezanka tez palila i dziecko tez podobno zdrowe. Ja osobiscie palace kobiety w ciazy bym karala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abstrachujac od palenia
bo tez uwazam, ze to, delikatnie mowiac, troche niepowazne, ja wazylam 2550 g i wszystko bylo ok. swoja droga taka juz byla mojej mamy uroda, moj donoszony mlodszy brat wazyl 1750g i on juz lezal jakis czas w inkubatorze po porodzie, to fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
stanowczo za mało palisz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
02.03] 19:31 ja palilam w ciazy raz po raz. Moje dziecko jak sie urodzilo wazylo 4 kg i bylo calkowicie zdrowe. moja kuzynka palila nalogowo w ciazy tez miala zdrowe duze dziecko, ktore teraz ma 4 lata i nic jej nie dolega O! prosze bierz przykład z kolezanek Zal mi cie a te go dziecka jescze bardzieej szkoda :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×