Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość unbelievable

orientalne perfumy

Polecane posty

Gość unbelievable

WItam, chciałam zapytać o wasze doświadczenia z "cięższymi", orientalnymi perfumami, z piżmem czy drzewem sandałowym. Podajcie nazwy i, jeśli umiecie określić, ceny. Z góry dziękuję :) Od siebie powiem, że znam "Musk" Gosha, bardzo ładny, wieczorowy zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja uzywam obecnie perfum orientalnych FM 12-(zapach zblizony do Hypnose-Lancome), albo FM 11 (Noa - Cacharle) zapraszam na strone allegro tam są opisy i obecne ceny http://www.allegro.pl/item171842776__perfumy_dla_niej_fm_11_gratis_mahora_.html http://www.allegro.pl/item171899340__perfumy_fm_12_gratis_mahora_.html polecam Naprawde warto - wrazie pytań zapaszam na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOPIADGA
A ja uwielbiam Kenzo Jungle! Bardzo mocny słodko-orientalny zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unbelievable
Mmmm, na pewno zerknę na te Kenzo Jungle :) A np. Pure Poison, Black Cashmere, 212 Caroliny Herrery? Wiem, że drogie, ale wiecie moze coś o nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teigerin
Też polecam Kenzo Jungle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jopiadga
Tak, Pure Poison nie jest orientalny, to już bardziej Hypnotic Poison jest bardziej słodki-waniliowo korzenny. Przeważnie osoby, które lubią Kenzo Jungle lubią też Hypnotic Poison. Tyle, że HP to woda toaletowa a KJ to perfumowana, więc mocniejsza. Możesz też spróbować Burberry Brit Red kwiatowo-owocowo-orientalny - bardzo mocny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka w baletkach
kenzo jungle :)albo moje ulubione Opium C.K ... nie mnie to zapachy , które używam wyłacznie porą zimową . One kochaja czerń , cętki i ciężkie tkaniny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jopiadga
Tak, Kotko, tylko tak napisałaś jakby opium były od C.K. a Opium jest od YSL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje ciężkie na zimę to : Wish Choparda, Roma Laury Biagotti, Mademoisele CC, Angel T. Muglera (raz go miałam, ale swietny jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używałam bardzo długo Kenzo Jungle i mogę je polecić. Dobrze pachnie też odpowiednik z zapachowiec.pl możesz za niższą cene wypróbować czy Ci pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×