Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Huczne Wesele

konsultant ślubny

Polecane posty

Witam Nazywam się Adriana Kowalska. Jestem konsultantem ślubnym oraz właścicielką firmy Huczne Wesele, firmy która kompleksowo zajmuje się organizowaniem i koordynowaniem ślubów i przyjęć weselnych. Od czterech lat pomagam i doradzam Młodym Parom w organizacji ślubów. Chciałabym na łamach tego serwisu pomóc Państwu w przygotowaniach do ślubu i wesela. Mam nadzieję, że odpowiedzi na zadane pytania będą dla Was pomocne w trakcie waszych przygotowań. Pozdrawiam gorąco i życzę miłych wspomnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w jakim miescie dzialasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju6
kto powinen zapłacic za sale kobieta czy meszczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam działam przede wszystkim na terenie województwa łódzkiego, ale oczywiście wszystko zależy od klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za salę płaci P. Młoda, ale w dzisiejszych czasach obie osoby płacą po równo lub w zależności od ilości gości (np. każdy za swoich ) KTO ZA CO PŁACI? Rodzina panny młodej za: * zaproszenia na ślub, * suknię i dodatki, * opłaty ślubne (choć podczas samego płacenia lepiej wygląda, gdy narzeczony wyjmuje pieniądze z portfela), * fotografa i wideo, * wesele. Rodzina pana młodego za: * obrączki * garnitur i dodatki, * bukiet panny młodej, * wynajęcie samochodu dla młodej pary, * napoje i alkohol na wesele, lorkiestrę lub didżeja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łorkiestra
moze niech pani konsultant się schowa :O Albo stroną zajmie, bo cieniutka jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hucznewesele
Witam Tak strona jest zrobiona amatorsko to moje zabawy(nie jestem informatykiem) natomist pod koniec przyszłego tygodnia zapraszam profesjonalna stronka będzie gotowa. pozdrawiam. Adriana Kowalska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zapraszam na nową stronę www.hucznewesele.pl Oraz wszystkich, tych którzy zainteresowani są tematyką organizowania ślubów i wesel. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina

Ja akurat korzystałam ze wsparcia Pracowni Artis i jestem zachwycona kunsztem i profesjonalizmem konsultanów ślubnych, którzy pracują z pasją i pełnym zaangażowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×