Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ijk

po stracie ciąży

Polecane posty

Gość ijk

witam, moja ciąża obumarła w 9tyg; miałąm zabieg; lekarz powiedział mi, że po 3-4tygoniach powinnam dostać @, ale minęło już prawie 5tygodni od zabiegu i nic...........trochę się zaczynam martwić......... czy któraś z Was była w takiej sytuacji i może mi powiedzieć ile to u niej trwało? nie wime czy już dzwonić do mojego lekarza czy jeszcze poczekać????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusiek
dla pewnosci zadzwon ja dostałam rowny miesiąc po zabiegu i takiego potoku krwi nie widziałam 10 podpasek dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytam po jakim czasie mozna sie starac o dziecko??? pytam bo moja bratowa straciła dzidzie i jest tydzien po zabiegu nioe krwawiła a wczoraj zaczeła krwawic delikatnie ale juz dzis nie i jest przerażona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusiek
mi moja pani doktor radziła,że już mozna próbowac po 3 miesiącach jak pozwala na to zdrowie i kondycja psychiczna,ale naj pewniej po 6 miesiącach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijk
mój lekarz też twierdzi, że po 3miesiącach można najpierw ma mi zrobićjeszcze dodoatkowe badania, ale dopiero po pierwszym @ po zabiegu.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz bo ja jestem w głupiej sytuacj bo ja jeste w 15tc i wszystko rozwija sie prawidłowo a ona tak cierpi i jak byłam u niej w piątek to sie załamała i ciągle płacze a ja nie chciałam jeszcze sie z nią spotykac a ona sie uparła no i masz zreszta obwina sie ciągle bo wybrali innego lekarza niz ja i lekarz prawdopodobnie cos jej uszkodził bo zaraz po wizycie zaczeła krwaiwc i było po a nic jaj nie robili przez 3 dni tylko czekac słyszała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusiek
do myszka 24 wiem co czuje twoja bratowa bo ja 3 lata temu byłam w takiej samej sytuacji. zaszłysmy w ciąze z męza siostrą w jednym miesiącu terminy miałysmy ja na 7 czerwca ona na 2 tyg pozniej. Ja swoje malenstwo straciłam w 13 tyg,a ona urodziła szczęsliwie zdrowego chłopca. Nie mogłam na nią patrzec jak rosnie jej brzuch jak czuje pierwsze ruchy malenstwa. Serce krwawiło mi z bólu jak przychodziła do tesciów to szybko gdzies znikałam bo na jej widok cierpiałam. od 3 miesięcy mam przy sobie mój największy skarb długo wyczekiwany jest nim synek Mikołajek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijk
wiem jak to jest, bo sama jestem w podobnej sytuacji- dziś w nocy urodziła moja przyjaciółka- z jednej strony strasznie się cieszę, a z drugiej znowu pojawiło mi się pytanie dlaczego mojemu dziecku nie było dane.................. a czy któraś zWas może napisać ile czasu minęło od zabiegu zanim dostała @? zaczyna mnie to martwić...........czekam już prwaie 5tygodni i nic - nawet nie czuje się jak przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam. Przykro mi, że to samo Ciebie spotkało. Niestety, jest nas coraz więcej:(:( Ja straciłam swoje maleństwo w 9tc - 4 miesiące temu... Teraz jest lepiej, bo wiem, że tylko jeszcze dwa cyklw przede mną, ale arzem z oczekiwaniem na \"ten\" cykl, rośnie mój strach, co będzie jeśli sytuacja się powtórzy... Okres po zabiegu dostałam po prawie 40 dniach. Mi doktor powiedział, że można dostać od 4 do 6 tygodni. To zależy od kondycji macicy, tak więc nie martw się. Na pewno jest ok. JEżeli coś cie martwi, to przejdź się do gina, on ci twoje wszystkie watpliwości rozwieje. Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijk
dzięki- trochę mnie uspokoiłaś czekam z utęsknieniem na pierwszy @- potem badania i wiem, że coraz bliżej będzie ewentualnych możliwości próbowania ponownie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
będzie dobrze. Trzymam kciuki, musimy wierzyć, że nam też się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijk
też mam taką nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusiek
dziewczyny trzymam z was kciuki mocno!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijk
dzięki za wsparcie- to naprawdę dużo znaczy dla takich dziewczyn jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam okres jakos chyba po 5 tygodniach! Po zabiegu na początku tez nie krwawiłam, zaczęłam po paru dniach i trwało to chyba ze dwa dni! Po pół roku zaczęliśmy starania o dzidzię!Staraliśmy się prawie kolejny pól i teraz jestem w 8 tc!Codzień się modlę, żeby moje dziecko było zdrowe!Co chwila lata do wc sprawdzic czy nie plamię :( Boje sie, ale jednocześnie wierzę, że tm razem trafił mi się \"AS\" i tego zyczę Wam wszystkim!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijk
trzymam za Ciebie i Twoje maleństwo kciuki robiłaś jakieś dodatkowe badania typu toxo itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusiek
ja tez robiłam na toxo na przeciwciała IgG,IgA,IgM ,testosteron,hormon luteinizujący(LH),hormon folikulotropowy(FSH)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×