Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Leanne

KTO SIĘ ZDROWO ODŻYWIA?

Polecane posty

Gość kivi
nie jem produktów zwierzęcych- jestem wegetarianką :) zamisat tego- produkty sojowe. nie jadam tez fast foodow, chipsow, bialego pieczywa, nie pije napojow gazowanych ani owocowych z plastikowych butelek;)- zamiast tego kubus/karotka. przede wszystkim sery, jogurciki naturalne, produkty sojowe, warzywa, owocki, 'zdrowe' soczki;), kasze, pieczywo razowe, produkty maczne z maki razowej, zero masła/margaryny, zamiast oleju- oliwa z oliwek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemniaki sa zdrowe, czasem, w malej ilosci, ale ogolnie sa to jedne z najbardziej tuczacych weglowodanow ciezko przyswajalnych i szybko wydalanych na tluszcz. tak samo jak wszystkie produkty z bialej maki, bialy ryz. jesli chodzi o powyzsze produkty, to wlasnie dopiero gdy sa podane z tluszczem (zdrowym oczywiscie, np. oliwa)), zaczynaja byc mnie tuczace, poniewaz tluszcz spowalnie proces trawienia i zoladek jest w stanie wydobyc z nich wszystkie zdrowe skladniki i przekazac je do krwi, zamiast calosciowo wywalic do jelita, skad przenikaja do organizmu tworzac zapasy tluszczu. ale, zeby byla do tematu ;), to staram sie zdrowo odzywiac: jem jak najwiecej warzyw, salaty, leczniczych i uodparniajacych dodatkow typu czosnek, cebula, imbir, ziola ... jako produkty bialkowe w miare chude mieso, sporo jaj i nabialu. unikam jak moge gotowych sosow, roznych mieszanek przyprawowych itd. niestety, chocby sie czlowiek staral jak moze, to i tak wiekszosc dzisiejszego jedznia jest strasznie skazona. ale przynajmniej nie dolewajmy oliwy do ognia jedzac chemiczne margaryny, serki, gotujac w mkrofali itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wege22
czesc, ja tez jestem wegetarianka i zdrowo sie odzywiam, nie jem pieczywa, makaronu, ryzu... za to sporo warzyw, troche mniej owocow i nabial.. duzo wody i zielonej herbaty. ciwcze: aqua aerobik, joge i tenis...i staram sie biegac co jakis czas... ale nie moge schudnac :( nie wiem co robic, mam 170cm i 70kg... chcialabym wazyc 58kg. Blagam pomozcie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć🖐️.Właśnie wracam z godzinnego spacerku z kijkami (ćwiczę nordic walking) oraz moim pieskiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kai89
Ja się zdrowo odżywiam mimo iż nie jestem na diecie już 4 miesiące plus suplementacja African Mango http://szczupla-kobieta.pl to nadal jem regularnie i zdrowo, biegam więc nawyki zostały;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×