Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agusssia

Nastolatki-wasze miejsce na forum...

Polecane posty

więc piszcie. O wszystkim i o niczym, o problemach, okazjach w sklepach, nowym cieniu do powiek, czy kolejnym katastrofalnym pryszczu. Zachęcam wszytskich-zapraszam do pisania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie-ciekawe czemu cie skasowali widziałam Cię przecież :) bladoróżowe są najlepsze bo delikatne i takie subtelne uh...moje faworytki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siki panny weroniki
A ja kupiłam sobie świetną bluzkę - taką ciemnoróżową, amarancik taki ze srebrnym kotkiem z przodu. Ma długi rękaw i dekolt w łódeczkę z pionowym cięciem przez srodek z przodu - bajeczna jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o luuudzie ja pewnie tez bede musiała zainwestować na jakąś impreze w 2 dzień świąt grzeje się przejść ;) a luuudzie hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siki panny weroniki
Idę dziś tipsy uzupełnić :-0 strasznie szybko mi paznokcie rosną Ja nie lubię babelków bo mi się urywają zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio na Allegro sobie bluzę zamówiłam-grafitowa, ma taki śmieszny dekolt, świetna jest, jak na mnie szyta :) ale baba mnie wkurzyła tzn. sprzedająca ale co tam bluza i tak zajefajna ;) poza tym wytrułąm trądzik bo byłam chora na gardło i brałąm antybiotyk Duomox i to jest taki syf że wszystko wyniszczyl z trądzikiem włącznie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siki panny weroniki
O ! Dobrze wiedziec. A może rozproszkowac ten Duomox i wcierać w skórę z jakimś kremem czy coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siki panny weroniki
Masz link do bluzy ? Oblukamy sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siki panny weroniki
Mnie się robia zaskórniaki na plecach :-0 Nie mogę się ich pozbyć - nie pomaga nawet smarowanie maścią ichtiolową :-0 Jak ja będę w bikini wyglądac na plazy :-0 Taki obciach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siki panny weroniki
Agusssia , a jesteś jeszcze dziewicą analną? Bo ja od wczoraj już nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pustki. Chyba się na was obrażę. Czyżby topik umarł śmiercią naturalną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×