Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żarówa

Co zrobic z niechciana ciąza ?

Polecane posty

Gość Izahtfc
Kobieto, nie zabijaj własnego dziecka! To jest okropne! Istnieją w Polsce czy gdziekolwiek OKNA ŻYCIA, możesz zostawić dziecko w szpitalu, możesz oddać do adopcji. Dziecko nie jest niczemu winne, ono otrzymało dar o Boga, tylko ON możesz te życie dawać i zabierać, nikt inny nie ma prawa decydować o życiu człowieka. TO DZIECKO, KTÓREJ MASZ POD SWYM SERCEM ONO ŻYJE, ONO CZUJE, MA PRAWO DO ŻYCIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna1981
Do annnonim:byłam w tej klinice,spotkałam się z troską i życzliwością.Szkoda że u nas nie ma takich lekarzy i pielęgniarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjm
najbardziej mnie bawi, jak faceci pisza sie ruchalo to trzeba poniesc konskewencje.. no wlasnie panowie to wy powiniscie poniesc konskewencje, bo w wiekszosci przypadkow to wy zalejecie sie i pozniej macie gdzies, a kobieta sie musi meczyc. a jak odda to robicie z niej najgorsza, choc sami nie graniecie do opieki nad dziecmiem, ale wy przeciez mozecie placic alimanty i byc przez to super tatusiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, nie polecam kliniki w Bańskiej Bystrzycy. Nastawieni tylko na kasę i robienie na Polkach interesu. Byłam tam i niby wszystko ok ale po 8 dniach w Polsce trafiłam do szpitala z powikłaniami. Poza tym drogi na Słowacji koszmarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w wawie można szukac po hasłąch "wywoływanie miesiączki", przywracanie okresu sama jestem w tragicznej sytuacji, jeszcze niepotwierdzona ciaza, ale jak cos, to bede tak szukac pomocy sama kiedys uwazalam, ze aborcja to zło, teraz marze by była legalna jajko to nie kura...! do wsyztskich, ktore muszą- nie dajcie sie nabić w butelke, to nasze cialo i mamy prawo o nim decydowac!!! do wsyztskich krzykaczy- taka sytuacja uczy pokory, nie wierze, ze skrobanka pozostaje bez śladu i sie potem nei wyciagnie ajkis wnioskow na temat zabezpieczania!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też kiedyś byłam przeciwna aborcji ale teraz zmieniłam zdanie. No bo k***a z czego my mamy utrzymywać te dzieci jak nie ma pracy, albo jest za marne grosze? Powinna być w Polsce aborcja na życzenie bo jednak nawet jak kobieta się zabezpiecza to zawsze jest ryzyko wpadki i co wtedy? Nie stać mnie na dzieciaka, no przepraszam bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doradzam Ci abys zostawila to zyjatko w spokoju:) nadejdzie ten dzien kiedy ten okruszek bedzie calym Twoim swiatem :) wierz mi jak juz go zobaczysz nie bedziesz w stanie oddac :) Wiem ze teraz masz watpliwosci ale to minie :) opieraj sie na swoich bliskich, poniewaz podejrzewam ze stana za Toba murem i beda bronc przed atakiem osob z zewnatrz:) 3maj sie cieplutko i zycze Ci wytrwalosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _pomocna_
Skrobanka w Polsce kosztuje jakieś 2 tys. zł, bardziej opłaca się zamówić zestaw środków poronnych od międzynarodowej organizacji Women On Web. Jeśli jakaś kobieta teraz zastanawia się nad aborcją farmakologiczną to zapraszam na forum http://www.womenonweb.info/ Dostanie tam wsparcie na bieżąco i wszystkie potrzebne informacje medyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym wolała iść do ginekologa i się wyskrobać niż zamawiać jakieś tabletki przez neta... ale dobrze że jest taka strona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę pomóc
Drogie kobiety, bardzo Was proszę nie zabijajcie własne dzieci. Mogę przyjąć to dziecko na wychowanie, albo wspomóc czymś czym będę mogła. Błagam NIE ZABIJAJ!!! Pan Bóg kiedyś rozliczy nas za wszystkie nasze decyzji, czy w to wierzycie czy też nie. Mam dwójkę własnych dzieci, ale poradzę sobie z większą ilością. Podaję e-mail: popkornaduha@tlen.pl Proszę o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jakaś kobieta teraz zastanawia się nad aborcją farmakologiczną to zapraszam na forum http://www.womenonweb.info/ Dostanie tam wsparcie na bieżąco i wszystkie potrzebne informacje medyczne od kobiet które same kiedyś przeszły ten zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MODLITWA NIENARODZONEGO DZIECKA "Dziewięćdziesiąt procent nieszczęść na świecie to te które ludzie zadają sami sobie." Mamo, dzisiaj mnie zabiłaś Powiedz.. obchodzi Cię to co zrobiłaś? Dlaczego w takiej chwili mnie zostawiłaś? Mam tyle pytań do Ciebie ale ty uważasz , że moje miejsce jest w niebie. Dlaczego mnie nigdy nie kochałaś? Dlaczego mi życie doebralaś? Nie miałaś prawa mi życia odbierać Mimo tego że mi je dałaś Mamo... Nie wiem dlaczego tak wołam do Ciebie Będąc już tutaj, aniołkiem w niebie Nie wiem dlaczego.. ale cierpiąc szlocham Bo mamo... mamusiu Tak bardzo Cię kocham. Tak bardzo chciałam żyć, z dziećmi sie bawić Ale ty postanowiłaś się ze mną rozprawić Chciałam cały świat zobaczyć A ty zrobiłaś coś czego się nie da wybaczyć Zabrałaś mi szanse, jedną, jedyną Nie chciałaś bym była Twoją dzieciną Kiedy byłam w środku w, Tobie Tak myślałam o rodzinie sobie Jak wyglądasz się zastanawiałam Mamo... ja tak strasznie Cię zobaczyć chciałam Mamo ja tak bardzo chciałam żyć Marzyłam o tym by Twoim dzieckiem być... A kiedy poczułam te wielkie narzędzie na moim ciele Bałam się bardzo i zrozumiałam że coś złego się dzieje Nie miałam pojęcia co robić mam Myślałam o tym, że ty czuwasz gdzieś tam.. Pomyliłam się Fakt.... ty tam byłaś, Ale nigdy bym nie pomyślała Że to ty wymyśliłaś Nie mogę pojąć że ty - moja mama Tego własnie chciałaś Mamo, ja wciąż żyje i Cię obserwuję Łzy mi płyną i serce mnie kłuje Tak bardzo chcę Cię zapytać .. Dlaczego? Przecież nie musiałaś tak wybierać... Nie wiem czy chcesz żebym Ci wybaczyła Ale wiem jedno ... będę się za Ciebie modliła... Amen. "Aborcja to umieranie w matczynym łonie. MIEJSCE NA ŻYCIE zmienia się w miejsce śmierci. Matka STAJE SIĘ dla dziecka GROBEM."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaaa7
Posiadam Arthrotec zakupiony w aptece opakowanie orginalne i przede wszystkim skuteczne. Chetnie odsprzedam potrzebujacej osobie. Kontakt meilowy markopolo119@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasz rade urodzić i dasz rade wychować. Tyle kobiet marzy o dziecku.. Nawet ja mając zaledwie 20 lat. Będziesz żałować. Nie poradze Ci nic bo nie ma mnie na tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam klinikę za granicę albo cytotec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam dopiero 23 lata i poddalam sie aborcji juz 2 razy,wiem ze nie zrobie tego juz nigdy!-ale czy to cos zmienia juz teraz??jezeli ktoras z was jest w takiej samej sytuacji(po 2)prosilabym o jakis komentarz,odpowiedz,boje sie ze juz nie bede mogla miec dzieci a bardzo bym chciala,skutki juz sa widoczne-moze nie fizyczne,ale psychiczne owszem,czy chodzilyscie na jakies terapie,moze same sobie z tym poradzilyscie?? jak??dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Telefon Zaufania (58) 6 915 915 i Netporadniawww.netporadnia.pl dla osób, które rozważają aborcję oraz tych, które już jej dokonały. Godziny kontaktu: codziennie od 18.00 do 23.00 Oferujemy bezpieczną przestrzeń rozmowy dla osób, które myślą o aborcji. Jesteśmy po to, by towarzyszyć i wspierać w poszukiwaniu rozwiązań. Osoby, które się z nami skontaktują, uzyskają wiedzę z zakresu: medycyny, farmakologii, procedur wsparcia instytucjonalnego, psychologii prawa, A także wsparcie emocjonalne. Swoje działania kierujemy do kobiet, mężczyzn, personelu medycznego oraz wszystkich osób, które doświadczają skutków aborcji. Porady w Netporadni są bezpłatne. Koszt rozmowy w Telefonie Zaufania w zależności od operatora, wg stawek na telefon stacjonarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze - poczytaj troche forum. Po drugie, nie wiem jak mozna być tak głupią, żeby dwukrotnie popełniać ten sam błąd, tak poważny błąd. Nie rozumiem tego, to nie jest błędny wybór cieni do powiek, tylko zabicie dziecka!! skoro robisz coś takiego i potem tego żałujesz, to dlaczego nie uwazasz potem? jak tak mozna?? 23 lata. Nie jesteś już dzieckiem, należałoby spoważnieć. Serio - nie rozumiem takich ludzi. Poza tym, nie rozumiem też tego strachu, ze nie będziesz mogła mieć dzieci - przecież jeśli tak się stanie to cóż - nie będziesz mogła ich miec na własne życzenie, chyba nikt Ci nie zawinił. Trzeba trochę mysleć w życiu, a nie uzalać sie nad sobą że po dwóch skrobankach moze nie będziesz potem mogła mieć dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Przykład tej biednej dziewczyny po dwóch aborcjach pokazuje, że NIE JEST tak, że uczymy się na własnych błędach.Jestem pewna, że każda kobieta po aborcji myśli:"już nigdy!" A jednak, jeśli się już raz przekroczy tę granicę, łatwiej to zrobić po raz kolejny...i kolejny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam za soba aborcje i mam sie dobrze. Na szczescie mieszkam w kraju, gdzie zygota jest zygota. Nie ma potępienia, morderstwa dziecka nienarodzonego ani straszenia depresja czy ogniem piekielnym. Jeżeli zabieg jest przeprowadzony przez lekarza w szpitalu (nie w podziemiu) to można zająć w ciążę i donosic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odsprzedam tabletki wczesnoporonne. Zaliczylismy wpadke z moim chlopakiem i zalatwilismy od zaprzyjaznionego lekarza dwa opakowania tabletek Arthrotec. Tabletki okazaly sie bardzo skuteczne wiec jedno opakowanie odsprzedamy potrzebujacej osobie. Kontakt parka2830bb@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem od czego mam zacząć. Chciałabym się wygadać bo dłużej nie zniose tego w sobie. Półtora miesiaca temu dokonałam aborcji w 11 tyg. Nie chciałam tego. Zostałam zmuszona mozna powiedziec ze siła. Jednak nic mnie nie usprawiedliwia. Czuje obrzydzenie do samej siebie.Mam ciagle przed oczami obraz samego poronienia... to uczucie bezsilnosci . chciałam ratowac to malenstwo które skazałam na smierc sad nie moge sie pogodzic z tym co zrobiłam. moja decyzja była nie przemyslana, pod wpływem silnych emocji i strachu. Nie wiem jak mam zyc dalej z mysla ze zabiłam własne dziecko.załuje tego co zrobiłam . dopadaja mnie mysli samobojcze. koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są. i są osoby, które nie przezyly, ale bardzo współczują i chcą pomóc. pisz, a my bedziemy przy Tobie. chociaz wirtualnie. wejdz tez na Blizne. przytulam mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Profesjonalna pomoc ginekologiczna, pełen zakes zabiegów ginekologicznych, wystawianie recept, tabletki poronne. Mozliwosc wysyłki , pelna dyskrecja. Kontakt 502-427-780

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Profesjonalna pomoc ginekologiczna, pełen zakes zabiegów ginekologicznych, wystawianie recept, tabletki poronne. Mozliwosc wysyłki , pelna dyskrecja. Kontakt 502-427-780

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zgodnie z art. 152 §2 k.k. karze pozbawienia wolności do lat 3 podlega ten, „kto udziela kobiecie ciężarnej pomocy w przerwaniu ciąży z naruszeniem przepisów ustawy lub ją do tego nakłania”."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest wczesna to porobić,jak nie to zostawić w szpitalu i gitara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GInekologZPOLECENIaa
Diewczyny ja moge Wam polecic dobrego ginekologa ktory wykonuje zabiegi albo jesli chcecie odpowiednie tabletki na wywołanie poronienia to tez jest możliwosc wysłania juz gotowej recepty . Gosc jest godny zaufania i napewno cos doradzi 502 427 780

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×