Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tiki tiki

co to za moda przyszła? przeciez to okropne!

Polecane posty

Gość tiki tiki

Kozaki i spodnie wpuszczone do środka... Okroooopienstwoooo.. Albo takie kozaki z futerkiem ala Eskimos albo Pocahonta czy cós... O matko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiki tiki
u mnie w Parzybrodach koło Jarosławia było by to nie do pomyślenia.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeeeh
wlasnie super sa takie kozaki a najlepsze jest Emu bront z australii ty widac z wiochy ejstes i w czyms takim dlatego bys nie wyszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lybaaaaaa
Laski ale kiedy to bylo!!!!!!! jakie emu to bylo 3 zimy temu te spodnie w spodniach.Teraz modne szerokie spodnie z wysokim stanem i powoli dzwony wchodza ! do tego buty na platformach i tuniki !!!!!!!!!!!!!!!! Gdzie Wy mieszkacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnannnnaaa
chyba se ktos jaja robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwony lady syfff
nie dosc ze paskudne, to jeszcze zabojstwo dla figury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalny Gość
Niedobrze mi sie robi jak widze te spodnie wpuszczone w buciory :/ Mania jakas .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuiiiaaa
W tym sezonie nosilo sie juz krotkie botki z szeroka cholewka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuiiiaaa
Dzwony sa fajne gwiazdy juz nosza.I ten szeroki stan z guzikami na brzuchu super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emu bront
ty chyba EMU NA NOGACH NIGDY NIE MIALAS UHEHEHE bo to za droga firma dla ciebie i nie kupisz jej w polsce wiec z czym do ludzi dziecko.,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
no bo zawsze tak jest :P że najpierw wiocha, wiocha, a potem wszystkie w tym latają. i właściwie jak już coś wychodzi z mody, to wtedy zaczyna być widoczne na polskich ulicach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarenka h
oglądam Fashion TV jak mi się nudzi i trafiłam na modę Autum-Winter 2007/2008. Modne kolory to ciemny malinowy, szary (ale taki w fiolet wpadający), jeżynowy. Jeśli chodzi o krój to ciężko coś powiedzieć, ale mało ciekawy, tunikowy ( np. zamek w sukience od linii dekoldu po kolana) Bardzo odpowiada mi że znowu są modne czółenka z paskiem - jest to baardzo praktyczne i można w nich biegać (np na autobus 🌼 ). A że ubieram się prawie zawsze na czarno to kupię sobie czerwone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy powinien nosić to, co mu do figury pasuje :o Spodnie wpuszczone w buty skracaja nogi, a dzwony sa dobre dla dziewczyn o szerokich ramionach, bo przywracają odpowiednie proporcje sylwetce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwony
to moze były modne pare lat temu!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ludzie!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lybaaa
Ale znowu wracaja szerokie nogawy z wysokasnym stanem i kantem zaprasowanym i nawet na jeansach.Spodnie a la garniturowe z wysokim stanem do tego a la kazielka dopasowana a nawet i szelki:) Pewnie ze byly dzwony ale 10 lat temu a teraz znowu modne beda tylko w Polse pewnie za 3 sezony.Teraz latem, znowu wszystkie beda w kabaretkach lataly albo w butach z odkrytym paluszkiem :) Jak w swiecie laskie platformy , lakierki w zajebistych kolorach ewentualnie plaskie z czybkami migdalowymi lub na malusienkim obciasie:) U nas szary i bialo czarne motywy modne a w swiecie juz raziki weszly osrte ultra-zielenie zólte pomarancze i zajebissty ostry niebieski.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszędzie rurki
innych spodni chyba nie szyją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lybaaa
Juz w nowych kolekcjach szerokie.I dobrze bo sie wymiotowac chce.A mnustwo tez lnianych spodni i bluzek wszedzie fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trendy lato 2007
sandałki na platformie wykonanej z korka lub rafii, mokasyny lub baleriny duże, przeciwsłoneczne okulary w plastikowych oprawkach (białych, czarnych lub kolorowych) lub filigranowe okularki składające się z metalowych oprawek i barwionych szkieł apaszki fantazyjnie wiązane na głowie torby typu "shopping bag" fantazyjna biżuteria i stylowy makijaż inspirowany trendem lat 60. (czarna kreska, mocno podkreślone oczy, wyraziste usta) wąskie spodnie - rurki ze lśniących materiałów lekko układające się na kostce kolorowe legginsy i iskrzące bluzki z motylkowymi rękawami srebrne i złote buty oraz ekstrawaganckie dodatki w postaci błyszczących pasków, wyrazistej biżuterii. hit tego sezonu - KOMBINEZONY Ponadto w tym sezonie styl lat 80. przekształca się w awangardowy i modernistyczny styl futurystyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lybaaa
Kombinezony,leginsy od jesieni sa. Na lato tuniki-sukienki bawelniane z lnu.Leginsy widzialam koronkowe ( jak dawniej tureckie) Dlugie wisorki na lancuszkach a la bajzen na szyjach i nadgarstkach oraz nadal wielkie torby jak jesiania lecz teraz w letnich kolorach oraz z plutna kolorowe.Kapelusze lniane z opadajacym rondem.Okutary nadal wielkie oraz stytlizowane jak na ranty.Wielkie guziki,rekawy 3/4.Wszysto szerokie oplywajace. Zloto juz inne blade ala wymieszane ze srebrem delikatne i juz znacznie mniej.Paski z motywami kwiatow ze skorki naszywane szerokie ale juz nacznie mniej paskow.Oraz wdzianka a la szydelkowa robota. dziekuje za uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jesienią zjeździłam sklepy aż do zmordowania i kupiłam piękne ciemnogranatowe,rozszerzane dżinsy z wysokim stanem!Niestety........z męskiej kolekcji Lee :-O Dla bab-same rurki,biodrówy,ostatecznie proste. A co do ludzi,którzy walą komentarze jak osoba z 18:30,znają się na modzie tyle co NIC i w ogóle nie powinny się na te tematy wypowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba logiczne co jest modne i co bedzie w najblizszym czasie skoro teraz sa lata 60 to pozniej 70 wiec dzwony tez chociaz ja wole rurki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×