Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zastanawiam się nad

zasiłek dla bezrobotnych

Polecane posty

Gość zastanawiam się nad

Bezrobotną jestem od 1 lutego, zaś zasiłek przyznano mi od 9 lutego. Wie ktoś może dlaczego, czy zaistniała jakaś pomyłka? Fakt jest taki, że realnie zasiłek dostałam za dni od 9.02 do 28.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka 33
nie ma pomylki ja bylam 2 razy na zasilku i zawsze tak jest - nie wiem o co chodzi -czy musza sie naradzac i wtedy przyznaja zasilek- faktem jest ze pierwszy zasilek jest nizszy ja dostalam 270 zl bo nie byl za caly miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszoskoczek
Tak, zasiłek dostajesz od dnia przyznania Ci prawa do zasiłku a nie od dnia utraty pracy, czy rejestracji w PUPie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po upływie 7 dni roboczych
od zarejestrowania, a że akurat wypadł weekend po drodze wypadło na 9.02, paranoja, ale przecież czemu państwo ma tracic dodatkowe 100 zł na bezrobotnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawo do zasiłku prysługuje po 7 dniach od dnia rejestracji w UP. Takie są przepisy. Nikt nikomu nic nie zabiera jeśli zasiłek jest na 6 miesięcy to od pierwszego dnia, gdy nabywa się prawo do zasiłku jest to liczone. Więc ewentualnie zasiłek może przesunąc się tlko w czasie (zależy od dnia zarejestrowania się ) natomiast jeso długośc pozostaje bez zmian!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×