Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niczkaaaa

Powrót na rynek pracy....

Polecane posty

Gość Niczkaaaa

Chce wrócić po prawie 10 latach siedzenie w domu i wychowywania dziecka na rynek pracy. Czy to jest mozliwe? Co o tym myślicie. Uda mi się znaleźć normalna pracę? Był ktoś może w podobnej sytuacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niczkaaaaa
Nie taka na dwie zmiany, nie za 500 zł....Skończyłam studia wyższe, ale brak doświadczenia zawodowego robi swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niczkaaaaa
Jest cięąko! Szukam juz od dłuższego czasu pracy. Chodze co jakiś czas na rozmowy, mówią, że oddzwonią , ale cisza. Mam troche doświadczenia w handlu (prawie 10 lat), ale nie chce pracować w sklepie. Nie po to wydałam kupę kasy na studia, żeby teraz pracowac w sklepie. Pewnie mnie zaraz za to zjedziecie:-) Mam też staż w administracji, ale krótki. To też chyba za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niczkaaaaa
Czyli nie mam szans??? Lepiej mnie pocieszcie, bo i tak mam załamkę:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytalam tu wiele wypowiedzi dziewczyn z doswiadczeniem, po dobrych studiach, znajacych jezyki itd., ktore maja ogromne trudnosci ze znalezieniem dobrej pracy... Przykro mi, ale obawiam sie, ze masz ciut za duze \"wymagania\"... Nie sadze, zeby (bez znajomosci) ktos zaproponowal ci taka prace, o jakiej marzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niczkaaaaa
No nic, musze coś wymyslić. Dzięki za odpowiedzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niczkaaaa
Co to naczy nie dostaje nic??? Kiedyś pracowałam, ponad 10 lat. No tak, ale dzisiaj sie to pewnie nie liczy. ZUS wziął ode mnie dokumenty do naliczenia kapitału początkowego. W jakim celu to zrobił? Co do własnej działalności, to hmmm nie mam własnych pieniędzy, a zadłużać sie to nie jest dobre wyjcie. Mieszkam w dużym mieście, gdzie wszystko właściwie jest! Trudno wymyslić coś co byłoby nowe i przynosiło dochody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niczkaaaa
Staram się o kurs z UP, ale pewnie mi powiedzą, że nie załapuje się..., bo jestem za długo bezrobotna albo za stara :-) Nie mogą sobie psuć statystyk pewnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nushc
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nushc
🌼❤️😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nushc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niczkaaaa
Naga Prawdo z tym ZUS-em to masz rację!!!A może podzielisz się swoim pomysłem na ciekawy biznes? :-) I jeszcze takim, który nie wymaga dużych nakładów finansowych :-) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×