Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EDIA76

szybkowar-czy warto i na co zwracać uwagę przy zakupie?

Polecane posty

czekam na wasze wskazówki i opinie posiadacze szybkowarów!!! piszcie, czy np.te z allegro po 70 zł warto kupić czy lepiej dołożyć i kupić drozsze-co nie zawsze znaczy ze lepsze. Jestem zabiegana i takie skrócenie czasu gotowania to było by dla mnie niebiańsko!,a do tego i zdrowo! WPISUJCIE PLISSSS bym gafy przy zakupie nie popełniła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka w baletkach
moim marzeniem jest zakup szybkowaru jednak dobrej jakosci :) a taki niestety kosztuje minimum trzy stówki . Ów nabytek maja moi rodzice i sa nim zachwyceni . Szybkowar posiada siateczke do gotowania na parze oraz specjalną tarkę -wkładkę . Kurze żoładki dusi sie w garze około 1półtorej godziny w szybkowarze okolo pół:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka w baletkach
wkradł się błąd :((miało być półtorej godzinki anie 1..plus:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bziku
dla mnie szybkowar to rewelacja. Za garnek ok.5,5 l. zapłaciłam ok. 150 zeta. Rewelacyjna sprawa, właśnie szczególnie przy duszeniu mięs które w nieskończoność się partolą. Ostatnio idę na łatwiznę i nawet zupę gotuję:) Zawsze to dobre pół godzinki do przodu :) Na początku masakra. Nie wiedziałam co ile gotować i bałam sie czy dobrze zakręciłam garnek, kiedy otworzyć, czy na pewno już, ile gotować by było dobrze etc. Trzeba te sprawy samemu wyczuć. Planuje kupić jeszcze jeden, mniejszy ok. 3,5 l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za odpowiedzi i wskazówki,piszcie dalej... Może ktos zakupił taki z tych do 100 zł i coś powie na ten temat..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam szybkowar - dostałam w prezencie ślubnym - model nie z najwyższej półi, bez możliwości gotowania na parze. Używam go do duszenia mięc - pieczeń, karkówka, zarówno w całości jak i w kawałkach. Jest rewelacyjny. Mięsko wychodzi super - miękkie i fajnie przechodzi przyprawami. Do gotowania na parze ostatnio dokupiłam parowar. Dopiero sie uczę jak go używać. Piersi z kurczaka, warzywa, ryż - wychodzą super. Rybki jeszcze nie próbowałam ale też na pewno rewelacja. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majdna
Cześć !!! Chcę własnie zakupić szybkowar i zastanawiam się własnie jaki - i tu moje pytanie : czym się różni taki z długą raczką i spuszczaniem pary na niej od takiego na dwa ucha i spuszczaniem pary od góry - który wygodniejszy w uzytkowaniu ? Podaję linki do 2 typów szybkowarów: http://www.allegro.pl/item317723074_szybkowar_z_regulacja_cisnienia_stal_bergner_5_5l.html http://www.allegro.pl/item316887548_szybkowar_classic_4l_bergner_bg_341]_.html które lepsze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak naprawde nie roznia sie niczym. Tak samo spelniaja swoje zadania. Dla mnie szybkowar to rewelacja. Uzywam codziennie. Gotuje w nim zupy, ziemniaki i wszystko inne. Nie gotuje jedynie makaronu. Dla mnie wygodniejszy jest ten z raczka z boku, ale to juz kwestia gustu. Wydaje mi sie ze latwiej troszke sie go zamyka i otwiera. Zaznacze ze uzywalam obydw typy. Ja juz bez szybkowaru nie umiem zyc :) i kazdego bede namawiac do zakupu i wydaje mi sie ze to nie musza byc te najdrzsze. U nas w kraju to dopiero one wchodza. Jaz szybkowarem zapoznalam sie mieszkajac w Hiszpani tam wszyscy je maja.Tam tez zakupilam moje. Komplet maly i duzy garnek z jedna pokrywka zaplacilam jakies 30 euro , czyli ok 120 zl za wlasciwie 2. Wiec moja opinia nie musza to nyc te najdrozsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak naprawde nie roznia sie niczym. Tak samo spelniaja swoje zadania. Dla mnie szybkowar to rewelacja. Uzywam codziennie. Gotuje w nim zupy, ziemniaki i wszystko inne. Nie gotuje jedynie makaronu. Dla mnie wygodniejszy jest ten z raczka z boku, ale to juz kwestia gustu. Wydaje mi sie ze latwiej troszke sie go zamyka i otwiera. Zaznacze ze uzywalam obydw typy. Ja juz bez szybkowaru nie umiem zyc :) i kazdego bede namawiac do zakupu i wydaje mi sie ze to nie musza byc te najdrzsze. U nas w kraju to dopiero one wchodza. Jaz szybkowarem zapoznalam sie mieszkajac w Hiszpani tam wszyscy je maja.Tam tez zakupilam moje. Komplet maly i duzy garnek z jedna pokrywka zaplacilam jakies 30 euro , czyli ok 120 zl za wlasciwie 2. Wiec moja opinia nie musza to nyc te najdrozsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majdna
wielkie dzięki "nieala" !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×