Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeniesienie

skóra bardzo tłusta

Polecane posty

[06.03] 13:48 LarwaMariola CZeść Piękne, po odstawieniu Diane35 (rok temu), a później Yasmin (6 mies. temu) mam strasznie tłustą skórę. Jest niemożliwie tłusta! Ciągle czuję ten dziwny tłusty film na niej kiedy dotknę palcami twarzy to całe się świecą mam wyprysków, tylko cała ta sytualcja jest uciążliwa... Pomaga, ale na chwilę maseczka z glinki, solarium... Myję twarz serią EFFACLAR ŻEL DO MYCIA TWARZY z La Roche Posay, potem rzadko używam kremu (mam z tej samej serii) bo wydaje mi sie, ze on natłuszcza skórę. Czasami tonik jakiś dojdzie. Dodatkowo cynk + chrom w tabletkach. Włosy też mam tłuste piję dużo wody, ćwiczę... Cholera wie czemu takie to straszne... aż mnie pieką policzki... [06.03] 14:15 lisia czapa wypróbuj Larwo(super nick) kosmetyki firmy fitomed, podaje linka http://www.fitomed.pl/index.php ja uzywam, problem znikł. Kup sobie olejek z drzewa herbacianego i jak przemywasz twarz tonikiem to na płatek kosmetyczny nalej kilka kropli i smaruj rano i wieczorem mój suwaczek http://suwaczki.waszslub.pl/img-20070609004004 30.png[/img][/url] 21.02---69kg/169cm 21.03---66 kg???? TAK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam bardzo tlusta skore.Zmagam sie z nia juz od paru lat i nic.Niestety skora tlusta zawsze pozostanie tlusta.Nic na to nie mozna poradzic.Jedyna zaleta to to ze dluzej pozostanie bez zmarszczek:))a jesli chodzi o pielegnacje to nie wolno jej za bardzo przesuszac.Ja przesuszylam ja kiedys za bardzo w solarium.Tzn bardzo czesto kiedys sie opalalam i od tej pory nie moge tego naprawic.na poczatku super.Skora sie przesuszyla,byla gladziutka,a potem niestety zaczelo mnie sypac i skora blyszczala sie nieladnie.Teraz jak ide na solarium to zakrywam twarz recznikem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna woda
polecam krem z clareny regulujący :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna woda
no własnie tu jest problem bo to jest krem profesjonalny dla salonów kosmetycznych ale ja kupiłam bo studiuje kosmetologie. sama mam tłusta cere i starsznie się świeci, a od kąd uzywam clareny jest bardzo dobrze, nie błyszcze sie juz tak, łoj jest regulowany dzieki składnikom zawartym w kremie! jedno wam powiem jesli macie znajome kosmetyczki to poproście może wam sprowadzą krem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie było tam cen albo nie
zauważyłam. Możesz napisac jaki to mniej więcej wydatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna woda
wiec krem kosztuje niecałe 60 zł ale to jest duze opakowanie 200ml! można np. zamówic w 4 osoby, wyszło by po 15 zł i kazda by sobie przyniosła swoje pudełko i wtedy można się podzielić kremem. ja wziełam na pół z moją matką, która tez ma tłusta/mieszaną cere. 200 ml dla jednej osoby to bardzo dużo, a wiadomo, ze krem regulujący trzeba co jakiś czas zmieniać, dlatego lepiej się na niego złożyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie było tam cen albo nie
dzięki:) ja ostatnio kupiłam Effaclar mat za 50 zł, 40 ml, z polecenia dermatologa. Nie jestem niestety zadowolona, ale może na mnie po prostu już nic nie działa. Chociaż może bym ten wypróbowała gdyy go mozna było normalnie kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna woda
mówie ci weż namów 4 koleżanki i może ja bede mogła wam to zamówić, naparwde ten krem jest rewelacyjny :) normalnie w salonach kosmtycznych używają maystara clareny do tłustych i mieszanych cer. z ulotki :) " Specjalny krem o lekkiej konsystencji przeznaczony do pielęgnacji skóry tłustej, mieszanej, łojotokowej i trądzikowej. Preparat reguluje wydzielanie łojowe, absorbując nadmiar łoju. Stabilizuje, koi, dezynfekuje, głęboko nawilża oraz działa bakteriobójczo i keratolitycznie. Krem normalizuje gospodarkę tłuszczową, hamuje rozwój bakterii i przyspiesza procesy gojenia. Posiada właściwości ochronne. Efekt zmatowienia skóry utrzymuje się przez 10 godzin. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isternd
podaj skład tego kremu jesli mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna woda
później napisze skłąd bo matka wzieła całe opakowanie, a ja do pojemnika po kremie sobie przełozyłam tylko :) jak sie przejde do mamy to spisze składniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Substancje aktywne: cyklodekstryny, olejki mineralne, azelogicynę, fruktozę, kwas cytrynowy i hialuronowy, łagodzące substancje roślinne oraz neutralizatory wolnych rodników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna woda
ee zgłupiałam juz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czego zglupialas?Po prostu weszlam na strone i skopiowalam sklad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsds
mam ten sam problem. Lekarz zapisal mi masc DIFFERIN na noc do smarowania, lagodzi bardzo pulsujaca cere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna woda
hau myślałam, ze to kogos wyzej pisałaś o innym kremie :D zakręcona od rana jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsds
acha i rano SKINOREN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsds
a wlosy myje szamponem PREVAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szami1
witam !! na tłustą skurę świetna jest PAPKA DO CERY TRADZIKOWEJ JADWIGA naprawde rewelacja !!!!! niestety nigdzie w sklepie ani w aptekach jej nie znalazłam ale zamówilam internetem, jest naprawde bardzo wydajna mam jush ja 2 miesiace smaruje codziennie na noc i mam jej jeszcze tyle że sądze że narok jeszcze wystarczy. a buźka naprawde cały dzień się nie świeci!!!!! jest matowa i super!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×