Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

migusiowa

Aldo - ktoś może pomóc ? Chodzi o buty . . . sklepy Aldo

Polecane posty

Wiem że jestetylko 1 w Polsce - chodzi mi o to czy ktoś kupował i czy są dobre buciki ?? ;) Chce kupić ale nie wiem jak i przez kogoś jest tu ktos może z wawy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jedne a 3 albo 4 napewno jeden w krakowie i jeden w katowicach pozostale nie wiem gdzie. ja kupilam kozki i bylam z nich bardzo zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migusiowa----> sorki ale nie wiem chcialam kupic buty w galeri krakowskiej i babki z obslugi dzwonily do katowic do ich sklepu czy jest rozmiar ale gdzie to jest to nie mam pojecia;/wtedy i wlasnie jedna z nich poiwedziala ze sa 3 albo 4 w polsce tylko dlatego ciezko o rozmiar. moze na stronce aldo sa adresy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent ślubny ...
hmmmm :( może w silesii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki link zle dzila musicie kilkana ponowne przeszukanie i wybrac polske:) jak by nie dzilalo to wkllejam tu adresy: ALDO Silesia Park Chorzowska 107, 40-101 Katowice POL 48-32-605-01-37 ALDO Arkadia Mall Jana Pawla 28 Warsaw POL 48-323-72-29 ALDO Manufaktura Karskiego 5, 91-071 Lodz POL 42 634-82-90 ALDO Gallery Mokotow Woloska 12, 02-675 Warszawa POL 48-22-541-38-88 ALDO Sadyba Powsinska 31, 02-903 Warszawa POL 22-370-33-73 ALDO Krakow Ece Galerie Krakowska, Pawia 5, 31-154 Kraków POL 12-628-76-34 :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok pokapowałam się - ale chorzowska w katosach ... hm w silesii jest chorzowska - może ktos pomoże ? hallo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomcniczek
sklep ALDO jest w silesii w katowicach na 100% ,sklep obok BIG STARA bodajze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo wiem nawet gdzie - na Placu Poetów 1 - dzięki już za pomoc wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×