Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hardiel

wzrost faceta - opinia kobiet

Polecane posty

Gość hardiel

Drogie Panie czy facet ktory ma 173cm wzrostu uwazany jest za kurdupla? Powinien miec kompleks z tego powodu? Prosze o wypowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam lepszy sposób
znam takiego co chyba nawet 150 cm nie ma wiec sie nie martw :P ale nie widzę powodu żeby wogole przejmować się wzrostem...ja generalnie lubię wysokich, ale nie chodzę z centymetnem i nie sprawdzam kto ile ma wzrostu :P liczy się całokształt...taka jest moja opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bóg potrzebuje wszystkich
i niskich i wysokich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli bym kochała to mogłabym nawet zrezygnować z wysokich obcasów :) Jak to się mówi, miłość jest ślepa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghdhdhdghdgfhdfh
oboje z mezem mamy po 170 cm, nie zamienie go na zadnego innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emotional landscapes
Kiedys mialam faceta, ktory mial 187, teraz jestem z takim, ktory ma 176 i odkrywam setki zalet jego wzrostu :) oczywiscie zarowno wysocy jak i niscy faceci moga byc fantastyczni... wzrost to nie wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Tatko ma 174 cm wzrostu a moja Mamuś 169 cm wzrostu. I są 23 lata ze sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OTO
Facet może być niski, ale wtedy musi mieć gruby portfel, na którym może stawać... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M26
Ciesze się, że dziewczyny też zwracają uwagę na wzrost - to jeden z moich nielicznych atutów (mam 185cm). A 173 to średni wzrost, nie kurdupel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shella
ja mam 176 a moj chłopak jest ode mnie niższy o jakieś 10cm. Mi to nie przeszkadza... on czasem się wkurza szczególnie jak zakładam buty na wysokim obcasie. Heh i śmieszą mie ludzie dla których wzrost jest taki ważny... kocham go za to jaki jest - a nie zamieniłam bym go na innego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 155 cm
Dla mnie facet mający 173cm to, można powiedzieć, dość wysoki. :D W każdym razie powodów do kompleksów nie masz absolutnie żadnych (znaczy się, jeżeli chodzi o wzrost, ma się rozumieć) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomiędzy
mężczyzna o wzroście 173 cm... niezłe ciacho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczona starucha
Wyobrażacie sobie świat w którym wszyscy by mieli np 180 cm i byli szczupli i piękni? Ale to by było nudne!!! Nie ma to jak różnorodność! Ludzie muszą być wysocy i niscy, grubi i chudzi, żeby było w czym wybierać. I to jest piękne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczona starucha
"musztarda" no nie bądź rasistka! (chodzi mi o grubych bo ja niestety do cienkich nie należę) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 186 cm
i niestety jestem za niski :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sama mam 165 ale kreca mnie nieeeebywale faceci powyzej 185.....takie chodzace ciacha....mmmmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta sobie kobitka
ja mam 161 a mój mąż 191 i superowo! A jak się czasem ludzie na ulicy dziwnie patrzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mężczyźni o wzroście około 170 bardzo często mają bardzo kuszące proporcje, mrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamma
jako bardzo młoda osoba uważałam, że to ma znaczenie.:P potem bardzo polubiłam chłopaka który był ode mnie niższy o głowę :D dziś myslę, że wzrost nie ma znaczenia, jeśli w niskiej męskiej postaci drzemie siła charakteru, madrość i serce. ❤️😍 Pozdrawiam.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_
Ja mam 154cm, a fecta który ma 186cm, wzrost nie ma dla mnie znaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facetom podobają się duże cycki, ale to nie znaczy, że tylko kobiety mające 75D mają u nich szanse - podobnie jest u nas - ogólnie podobają nam się wysocy faceci, ale to nie znaczy jeszcze, że kazdego poniżej 185 dyskwalifikujemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buenosdijas
bleee... ja niecierpie małych facetów! sama mam 173cm. Jak dla faceta to jest strasznie mało. A takie małe kurduple zwykle tak śmiesznie sie napinają i trzymaja rece dalej odtuowia, zeby sie wydawalo ze sa szersi buahaha!!! to jest żałosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lina_
jestem z takim "kurduplem" (167cm), pół głowy niższy ode mnie. Jest cudowny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj jest takim kurduplem , za to naprawde superowej urody i super cialo ja mam 158 a on 167 , czyli ciut wyzszy ode mnie czasami smieje sie z niego , bo on zreszta ze mnie tez - ze jest kurduplem :D a tak ogolnie to mi sie podobaja wysocy mezczyzni ( no ale milosc jest slepa ) gdyby byl wysoki , to naprawde bylby marzeniem wszystkich kobiet a tak to jest kurduplem i jest tylko moj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ważne żeby przy
małym wzroście nie był chudy, bo tego bym nie zaakceptowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lina_
mój kurdupel jest śliczniutki, ma piekne ciało a nie jest już 20-to latkiem. Do tego jest czuły i kochany. I ma przecudne niebieskie oczy... Normalnie jestem zakochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli o mnie chodzi to 185 cm i wzwyż... choc sama mam 160 cm. Musi byc tez odpowiednio zbudowany bo lubię się czuć kruchą i filigranową kobietką przy potężnym, silnym mężczyźnie. Choć prawda jest taka, że wzrost nie czyni z mężczyzny dobrego człowieka i raczej nie powinno sie tym sugerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lina_
zawsze podobali mi się faceci od 180cm w górę. A tu masz, zakochałam się w takim kurduplu. Miłość jest ślepa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×