Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xXxPaTrYcJaxXx

KoChAnI wSzYsTkO o KoLcZyKaCh!! MaCiE PyTaNia?? ŚmIaŁo ODpOwIeM kAżDeMu!!!

Polecane posty

Gość Mej909
Cześć ! Mam pewien problem dwa dni temu zrobiłam sobie kolczyk w nosie xD Wszytko się goi i wg jest ok ;P Ale w szkole nauczyciele będą sapać :/ Co prawda żadne prawo nie zabrania noszenia kolczyków do szkoły za pozwoleniem rodziców , ale jak moja siostra zrobiła sobie rok temu (w ostatniej klasie gimnazjum) To musiała wyjąć po 8 godz dziurka jej sie zarosła Boje się że każą mi wyjąć na czas lekcji i dziurka mi sie zarośnie jak mojej siostrze co prawda mogę nosić niewielki plaster żeby nie było widać ale ciekawość nauczycieli wszędzie dojdzie :/ Moje koleżanki zrobiły sobie razem ze mną tyle że w pępkach to w Piątek na w-f nauczyciel dzwonił po rodziców i kazał wyjąć kolczyki.. Wg tam można? proszeee.. pomóżcie co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogadaj z nauczycielem, że żadne prawo w szkole nie zabrania zdejmowania kolczyków bo to tylko im przeszkadza. I powiedz rodzicom aby napisali oświadczenie ze pozwalają Ci na noszenie różnych ozdób na ciele i aby wymienili jakie masz i zeby żaden nauczyciel sie Ciebie nie czepial bo masz pełne prawo do noszenia czego chcesz. No chyba ze to będą tony bransoletek i łańcuszków, dlugasnych kolczyków do ramion i wyskoczysz w nich na w-f to wtedy będzie juz przesada ale tak to nie mają prawa Ci zabraniac. Tez tak miałam gimnazjum ale wlasnie poszlam do starszych po tą zgode i dali mi spokój. Teraz jestem w liceum 2 lata I mam 9 kolczyków w uszach i nikt do mnie sie nie przyczepił. Tak wiec musisz wytrzymac jeszcze w gimnazjum a później to normalnie z tatuazami będziesz mogła chodzic ;p (tzn nie mowie ze masz sobie zrobic czy cos) chociaz to tez zalezy do jakiej szkoły pójdziesz bo różnie to bywa. Ja mam naszczescie luz. Jej ale sie rozpisalam. Taka juz jestem , straszna gaduła jak zaczne pisac to nie przestaje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A G A T A
Mam pytanko jak ukryc kolczyk w jezyku przed rodzicami ? nie chce zeby sie dowiedzieli o nim? pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Agatki
jak będziesz rozmawiać to nie otwieraj ust jak u dentysty, nie smiej się zbyt wylewnie i może nie zobaczą. a jak zobaczą to powiesz że szkoda wyciągnąć że nic Ci się nie stanie jakiś kitów nawkręcasz i będzie ok, ja tak zrobiłam i mam kolczyka i rodzice pozwolili mi go zostawić ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka :* Mam pytanko , co może sie stać jak je sie produkty mleczne w trakcie gojenia ?? Kolczyka Mam od 4 dni na samym początku sie pomyliłam i jadłam tylko jogurty mleko itd ..:(:( Boje sie że coś sie może stać przez to ! :(:(:( Pomóżcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giaaaaa
hejo chce se zrobic kolczyk w jezyku i prosze o jakies rady jak dbac i co jesc itp;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam kolczyk w jezyku
giiaa przede wszystkim po przekłuciu powinnaś płukać usta dentoseptem, ssać kostki lodu (możesz zaparzyć szałwię, ostudzić i z tego naparu zrobić kostki lodu). Nie pić gorących napoi, nie jeść jogurtów i produktów mlecznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynkus
hej w niedziele sobie zrobiłam kolczyka w jezyku i w poniedziałek jadłam same jogurty pozatym juz nastepnego dnia jadłam zupe obiad takie tam i połknełam kulke cwczoraj znowu ja połknełam czy cos mi bedzie po tym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynkus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynkus
pozatym tera nic mnie nie boli od srody jest ok opuchlizna prawie zeszła.precik jest 18 a kolczyk wbija mi sie w jezyk izostaje po nim tj.dziura czy cvos takiego to normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakolczykowana od soboty
Hej Mam kolczyk od soboty przekucie nic nie bolało minimalnie tylko zaciśnięcie języka kleszczami Język standardowo mi spuchł w niedziele bolał dziś trochę też, ale nie jest to jakiś wielki ból tylko taki tyci tyci, jak coś to można wziąć jakiś proszek przeciwbólowy :) Czasami gorzej się czułam podczas okresu, bólu głowy czy zęba Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakolczykowana od soboty
justynkus nie jedz jogurtów Mi w studio powiedzieli zero białak Jedynie co można przez pierwsze 5 dni to gotowane warzywa, kaszę i takie papki dla dzieci w stylu gerberki Plus pić tylko wodę, zero kawy coli soków i herbaty Wiadomo można normalnie jeśli tip tylko wtedy język dłużej się goi,wiec chyba lepiej przemęczyć się przez te pięć dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynkus
łknełam 3 kulke co robic?? jak zmienic kolczyka?? bo nie daje sobie rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi0126
To nic że połknęłaś kulkę ;) To bardzo często się zdarza ... Nic ci nie będzie . Kup sobie nowego kolczyka na allegro czy coś . Nie martw się . Musisz mocniej zakręcic kulkę jeśli ślizgają ci się palce to umyj ręce zwykłym mydłem tanim z kiosku i ręce nie będą się ślizgac. Powodzenia, ...;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maka . ! ;*
Hej ;)) Mam juz kolczyk w jezyku niecały rok . ;D I dopiero teraz zaczoł mnie bolec Język . i to okropnie nie wiem co robic . ;( Czy ktos pomoze . ??? :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzyChor
..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co mam xrobic jesli kolczyk mi sie odbil podczas obuchlizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
$0ł m@cz pr0v0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×