Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xXxPaTrYcJaxXx

KoChAnI wSzYsTkO o KoLcZyKaCh!! MaCiE PyTaNia?? ŚmIaŁo ODpOwIeM kAżDeMu!!!

Polecane posty

Gość domcia
Siemka mam pytanko jeśli mam alergie moge mieć kolczyk w języku czy nie bardzo ....odp na muj e-mal Dominika_190@interia.pl bo bardzo ważna jest ta informacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xXxCoCoxXx
Pierwsze moje pytanie brzmi... Czy jestes doswiadczona w tych spr?? Zajmujesz sie kolczykowaniem czy tylko tak sama od siebie?? Mam problem,bo moja gorna kulka od koczyka w pepku za kazdym razem sie "topi" do polowy.?? Jak na to zaradzic i co zrobic by z kolczyka,a wlasciwie to z dziurki przestala leciec ropka i by zeszlo to zaczerwienienie,zeby kolczyk wygladal estetycznie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niejestem kosmetyczką ani nic z tych rzeczy ale osobiście przerabiałam kwestie kolczyka w pępku!;) a ile masz kolczyk tak wogóle, tzn. jak długo? Mi się długo goiła rana, też leciała mi ropa ale żeby temu zapobiedz 2 razy dziennie przemywałam kolczyk(a właściwie to dziurke) wodą utlenioną i raz dziennie spirytusem salicylowym(czy jakoś tak), fakt szczypało mnie to ale wydaje mi się, że właśnie to sprawiło, że kolczyk przestał ropiec i się fajnie zagoił! pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xXxCoCoxXx
Ahas... Nom to dzieki w takim razie:) Ja kolczyk mam ok 2 tyg. Hm... Juz od kilku dni nie uzywam do przemywania kolczyka wody utlenionej i opuchlizna oraz zaczerwienienie zeszly.Tzn mam jeszcze troche czerwone ale juz mniej. A czy to normalne,ze skora w tym miejscu delikatnie odchodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śliwka potrzebuje help
Kochna proszę pomóż mi!! Przebiłam sobie sama pępek dokładnie 4 lutego więc równiótko 2 miechy! Zaczerwienienie nie ustępuje w ogóle!!:(:( Będę musiała skożystać z tego leku o którym była mowa wcześniej! Myślisz, że to coś poważnego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śliwka potrzebuje help
Aha musze dodać że rana mi NIE ropieje nic mi z tego nie leci a jednak jest MOCNO czerwone:(:( Nie chce wyciagac kolczyka bo nie ma sensu:) Podoba mi się wiec nie chce go usuwac PLISSS HEELLPP MEEEE:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thorgal_13
witam serdecznie! przekulem sie w wardze w sierpniu ubieglego roku i do dzis mi jako tako ropieje ( nie mylic z boli) krotko mowiac: nie zagoilo sie i codziennie miejsce przekucia musze czyscic sola fizjologiczna albo tribotikiem, czasem kilaka razy na dzien musze usuwac wydzieline! kiedy to sie skoczy (mam jeszcze kolczyk w uchu, wiem ze goilo mi sie jakos rok...ale do teraz mam tak ze jezeli dlugo nie myje kolczyka od ucha to na nowo mi sie psuje, strasznie wrazliwy jestem na bakterie widocznie) kiedy to sie skonczy? masz jakies pytania to wal...pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati_69
Witam, planuje sobie zrobić w ten piątek kolczyka:D, nie boję się ,ani nic:P, tyle ,ze mama obawia się tego,ze musze byc koniecznie zaszczepiona na zoltaczkę kat. A ,a przeciez w szkole sie szczepilismy na zoltaczke Kt.B :P i mam pytanie CZY MOGE PRZEBIC z tym,ze nic nie bd ? Czy tez musze zaszczepic ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaaD
hej:) wczorak zrobilam sobie kolczyk w jezyku(nic nie bolalo)spuchl mi i to sporo(nie widac sztyftu)nic nie jem,nie moge bo boli. Jak dlugo bede miala opuchlizne? jestem bardzo glodna a nic nie moge przeklknac w dodatku spuchniety jezyk uniemozliwia mi swobodne polykanie nawet wody! prosze o szybka odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patunia*
elo... chciala bym sobie przekluć jezyk!! tylko boje sie bo kolezanki mówily ze niemozna jesc nic przez tydzieni !!! a czy kolczyk w jezyku moze przebic kumpela ktora juz przekowala jezyk duzo razy ???? a co mozna jesc po przekluci a czego nie ???? prosze o szybką odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce sobie zrobic kolczyk w pepku :D Polecasz ? Mam 14 lat i mama nie zgadza sie na to :P Czy potrzeba jest na to zgoda ?;p I ile to kosztuje w salonie tatuazu ?;p z Gory dzieki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LeeEeeEe
ty chyba jakas troche tepa jestes jesli myslisz ze kolczyk w jezyku tak strasznie boli :P hahaha:D ty lepiej nie udzielaj tych rad bo tylko ludzi krzywdzisz:D o la la:D jak przebije sie jezyk to nie mozna jesc jogurtow bo tam sa zywe kultury bakterii i moze dojsc do zakarzenia!! ;D i wcale nie sepleni sie tydzien tylko 3 dn... ja mam kolczyka w jezyku i wiem jak to jest!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do autorki; jesteś słąbo poinformowana. Kolczyk w łechtaczce goi się bardzo dobrze, nie papra się i jak jest dobrze zrobiony to jest w 100% bezpieczny. Kiepska Twoja wiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelkaaa
kolczyka mam juz 2 dni i ciagle nie moge jesc i mam tak strasznie spuchniety jezyk..ile to moze potrwac??tylko prosze odpisz szybko..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzikaa
Słuchajcie zrobiłam sobie wczoraj kolczyk w języku i mam pytanko do tych którzy juz przez to przechodzili... Język tak mi spuchł że górna kulka normalnie mi sie chowa w języku... Czy to jest normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atena 03
Dziewczyny!!!!Co wy opowiadacie ze nie mozna jesc jogurtow!!!Mozna, poza tym to nie ma nic wspolnego z gojeniem.Nie przeszkadza to w niczym.Ja bylam przez pare dni na jogurtach,kefirach i nic mi nie bylo.Wrecz przeciwnie:zimne jogurty pomsagaja bo lepiej schodzi opuchlizna.Bylam w naprawde dobrym studio...poza tym to ssalam kostki lodu zrobione z rumianku i po 4 dniach mowilam normalnie a opuchlizna znikla z dnia na dzien...teraz moja kolezanka zrobila i goi sie jej tak samo szybko jak mnie.W sobote zrobila sobie a juz wczoraj powoli zjadla powoli obiadek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matis902
Mam pytanie co myślicie na temat przekłucia błony znajdującej sie pod językiem? Czy to bardzo boli? Jakie sa minusy, jakie ryzyko? proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luxiiOnka
Trzy tygodnie temu przebiłam sobie pępek. kilka dni leci mi z dziurki ROPA. Co zrobić żeby nie leciała? czym smarować albo coś!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luxiiOnka
dO wszystkich lasek które chcą sobie zrobić kolczyk w pępku polecam !!!!!! Troszkę boli ale wytrzymacie goi się 1-2 miesiące. Smarować tribiotikiem 2-3 x dziennie, solą fizjologiczną i wodą utlenioną ktedy nic się nie będzie babrało. (Ja mam 13 lat i mam już kolczyk 4 miesiące)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcięłom autorke
NO A GDZIE TA AUTORKA??? !!!! JAK TAKA MĄDRA TO NIECH ODP WSZYSTKIM !! A NIE INO BĘDZIE MĄDROWAĆ ! ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MłoDa..
Mam pytanie.. dotyczące kolczyka w JEZYKU..!! Mam ochote zrobic sobie kolczyk w jezyku..ale ukrywac przed rodzicami..jutro chce sie zapytac paru lasek ktore maja kolczyk w jezyku..czy mogly mi zrobic albo gdzie pojsc zeby przeklucie bylo dobrze zrobione i TANIE ;P.. Jesli zrobic kolczyk w jezyku, lepiej u kosmetyczki czy w studiu piercingu?? Nie wiem czy jest to jakas roznica w cenie jak i w doświadczeniu..Licze na szybka odpowiedz..jest to dlamnie bardzo wazne.!! Chce to ukryc poprostu, moze mnie bolec, moge nie jesc...ale boe sie jednego SPUCHNIENCIA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MłoDa..
I jescze jedno.. jesli ktos z was wie gdzie przebijaja najlepiej w Poznaniu..PISZCIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gina_deville
po co cie ten kolczyk w takim razie jak wszystkiego sie boisz i widac ze nie masz o tym pojecia. nie bez powodu w salonach przebijaja tylko pelnoletnim osobom, ktore same biora za siebie odpowiedzialnosc a co do autorki to nie wiem co to za wzieta z dupy expertka, jak dla mnie moze byc co najwyzej wiejska kosmetyczka. zero pojecia, tak samo jak ktos, kto wyzej pisal o tribioticu - to jest antybiotyk, smaruje sie nim na zakazenia i infekcje, po uprzednim poradzeniu sie specjalisty (piercera albo lekarza, kosmetyczka nic na ten temat prawdopodobnie nie wie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soffi
Hej.. ma problem.. potrzebuje jakis płyn do dezynfekcji kolczyka do jezyka.. bo zauwazylam ze chyba kamien mi sie osadzil na wkredce i przez to boli mnie jezyk.. nie wiem czym umyc/zdezynfekowac kolczyk... moze byc jakis napar z rumianku czu cos w tym stylu czy musi być specjalny płyn? prosze odpisz mi na emalia funia11@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemciu22
Mam kolczyk w jezyku okolo 4 miesiecy ale nie znalazlem jeszcze konkretnego sposobu na czyszczenie go ... moze macie jakis pomysl????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chupachupsxD
hmm..ja mam pytanie co do kolczyka w nosie... czy jeśli jest już przebity to on ma być wbity w nos po ukosie czy raczej prosto? prosze o odpowiedź.. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandriiee
ja mam pytanie. Na języku mam kolca od ok tygodnia. i zrobiło mi sie nie dawno u góry takie jakby skóra zółta próbuje to ściągnąć ale nie umiem. co to jest. ? mam ściągnąć kolczyk . ? a i informacje dodatkowe: nie przebijałam w studiu mam zwykły kolczyk i nie mam opuchlizny. odpisz pilne jesli możesz to napisz na gg 12136477 bo mam pare innych pytań. Pozdro :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peanut
Boże, widzisz i nie grzmisz!! Dziewczyny ile wy macie lat? 18? Chyba w sumie... Jedna analfabetka, nie potrafi pisać (hmm a może dysortografia się szerzy...), następna "specjalistka" od piercingu, która "kce sobie pshebić jęzoreeek" a potem każe smarować to miejsce TRIBIOTIC-iem?? Wariatka. I jeszcze jedno drogie dzieci. NIGDY nie przekłuwajcie czegokolwiek poza uchem w innym miejscu niż PROFESJONALNE STUDIO. Tam przynajmniej nie pracują "mondre" kosmetyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peanut
I jeszcze jedna rzecz. Właściwie dwie. Po zrobieniu kolczyka w języku NIE WOLNO jeść jogurtów i kefirów, ponieważ zawierają one żywe kultury bakterii, a jednak ciągle po przebiciu jest to OTWARTA RANA, która musi się najpierw zagoić. To akurat potwierdzi każdy kto zawodowo zajmuje sie piercingiem. Po drugie, nie dajcie się nabrać na ceny u kosmetyczek i robienie kolców "po znajomości" u koleżanki. Można się niezłego zakażenia nabawić, a nawet może dojść do wstrząsu anafilaktycznego. Idźcie lepiej do studia. Zapłacicie więcej, ale przynajmniej nic złego się nie stanie, bo tam warunki do tego są odpowiednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×