Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atomowkaaa

czy warto?

Polecane posty

Witam wszystkie forumowiczki:) chciałabym zadać pytanie odnosnie telefonow komorkowych. Otóz mój ukochany zaproponował mi przejście z abonamentu w plusie na mix też w plusie i wybór nowego telefonu za złotowkę w promocji koloro-peutyka;) http://www.plusgsm.pl/promocje/mix_w_plusie/ zaproponował mi telefon samsung x520:) mi się podoba to, że jest kolorowy, że można wybierać rozne kolory obudowy, znudził mi się mój szary SE:) trzeba teraz się pobawić kolorami:) co o nim sądzicie? czekam na Wasze opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm ... Na pewno plusem w tym telefonie jest to, że jest taka bogata gama kolorystyczna :) Ale sam kształt mi się nie podoba, kojarzy mi się nieco ze szpachelką, podobnie jak nieudany twór motoroli - V3 Razr. To jednak ma być Twój telefon i decyzja należy do Ciebie - wybierz taki, jaki Tobie odpowiada i weź pod uwagę, co jest Ci potrzebne w telefonie. Ja z tych sześciu telefonów to wzięłabym najprędzej Sagema My501x, bo ma lepszy aparat, wg mnie lepiej wygląda, ma bardzo dobry wyświetlacz, wejście na karty pamięci, mp3 i ogólnie wygląda przyjaźnie. To jednak moja opinia, a przecież o gustach się nie dyskutuje. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×