Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obolała stópka

sztywne buty

Polecane posty

Gość obolała stópka

Cześć dziewczyny, poradźcie mi proszę jak poradzić sobie ze sztywnymi skórzanymi butami, jak je rozmiękczyć, rozbić?? staram się chodzić w nich po domu, żeby stały się luźniejsze ale skóra nadal jest twarda. Błagam o poradę :) Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, stópka! Najlepiej to zanieś do szewca żeby je trochę rozbił. Nie wiem, w którym miejscu Cię cisną, ale jak z tyłu to możesz je lekko natłuścić np. oliwką albo wazeliną i rozbić czymś twardym np. rączką od nożyczek albo młoteczkiem...tylko nie za mocno... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trytry......
jeśli na pięcie to wlej do nich troche wody (do pietek) i połóż tak żeby woda pozostawała tylko tam (oprzyj np o ściane)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trytry......
a i tak pozostaw na kilka godzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie japonka
Kupilam w sobote japonki, ktore niestety narazie bardzia cisna miedy palcami. Ekspedientka mowila ze to minie ale musze je rozchodzic. Dodam jeszcze ze sa one ze skory ale na tej przegrodce ktora wchodzi miedy palce jest taka oslanka z tworzywa, ktora wg. ekspedientki musi tam zostac. Jak myslicie przestanie bolec jesli odpowiednio dlugo w nich pochodze, czy mam raczej wyrzucic te oslonke ? Dodam jeszcze ze mam jeszcze tydzien czasu aby je rozchodzic wiec ile godzin dziennie powinnam je miec na nogach? Pomozcie prosze !!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×