Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niski i brzydki stańczyk

Nudzi mi się.

Polecane posty

Gość mnie też nudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehehe
co za dużo to niezdrowo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredniaczka
NIE! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość really devillish squirell
mi też się nudzi :( ...od 18, 5 roku :( ...takie zycie beznadziejne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredniaczka
Z niskimi i brzydkimi nie gadam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredniaczka
Wolę leżące gówna. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredniaczka
Spadam, bo przecież z Tobą gadam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo taka jest prawda ze kazdy z nas szuka atrakcyjnego partnera gdzyz wyglad fizyczny jest pierwsza rzecza na ktora zwracamy uwage. dziwilabym sie gdyby ktos celowo szukal brzydali. prawda jest taka ze dzielimy sie na tych ktorzy slepo szukaja ladnego opakowania i tych ktorzy weryfikuja jego zawartosc. nawet gowno mozna zawinac w zloty papierek ale nie zmieni sie w ten sposob jego wartosci prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asas
hej Stanczyk🖐️ nie jestem hipokrytka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe kicia
a mówiles ze odchodzisz z kafe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez czarnego tym razem fajna z Ciebie osóbka jesteś szczera a to ważne dla mnie :-) tak masz rację wygląd jest najważniejszą sprawą dla wszystkich (także dla takich hipokrytek jak sragnolcia) jak człowiek jest brzydki i niski to jest gównem w oczach kobiet niestety :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podobnie jak wiekszosc kobiet szukalam przystojniaka, bo kazda marzy o ksieciu z bajki. moj wybranek nie jest jednak tak urodziwy jakbym sobie tego kiedys zyczyla. jest normalnym przecietnym facetem na ktorego nie zwrocilabym uwagi nawet jakbym na niego wpadla. ale on zwrocil uwage na mnie i byl na tyle wytrwaly ze wkoncu zwrocilam uwage na niego. teraz widze go w zupelnie innym swietle niz kiedys. nie jest juz istotne to ze nie ma blekitnych oczu i takich tam. jest wyjatkowym facetem, ktorego moglam przegapic w swojej pustocie i ciesze sie ze w pore to docenilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i vice versa
jak kobieta ma nadwagę to dla facetów jest tłustą słonicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli ktos skresla cie za sam wyglad to raczej nie ma co po takiej osobie plakac. imponowaloby by ci posiadanie pustej laski? ostatnio poznalam faceta - w sumie chlopaka bo mial tylko 21 lat. wygladal po prostu wow! (jak nie zwracam uwagi na mlodszych ode mnie) niestety po blizszym poznaniu okazalo sie ze chlopaczek ma swiadomosc swojej atrakcyjnosci i wykorzystuje to w 100%. poza uroda nie mial niestety nic innego do zaoferowania. taki ktos moze byc krotkim etapem w zyciu ale na pewno nie zainwestowalabym w jakiekolwiek uczucie. nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......---...---...--.....
# bez czarnego tym razem "taki ktos moze byc krotkim etapem w zyciu ale na pewno nie zainwestowalabym w jakiekolwiek uczucie. nie warto " no własnie taki ktoś wyrywa każda którą zechce :) inni sie żenią i biora sobie lachona na utrzynanie a taki koles przeleci ja kiedy tylko zechce :) , oczywiście rozsadne dziewczyny nie chcą takiego faceta na stałe bo sie boja że nie utrzymaja go długo przy sobie i jeszcze by kiedys zostały same z dziecmi ale skok w bok to jest to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×