Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niski i brzydki stańczyk

Nudzi mi się.

Polecane posty

\"ja podobnie jak wiekszosc kobiet szukalam przystojniaka, bo kazda marzy o ksieciu z bajki.\" heh Ty szukałaś księcia z bajki i zadowoliłaś się przecietnym a taka sragnolcia rzekomo nie patrząca na wygląd znalazła sobie przystojniaka (widać to jej niepatrzenie na wygląd nie pozwoliło zainteresować się kimś brzydszym) jaki stąd wniosek?? należy interesować się dziewczynami, które otwarcie mówią ze patrzą na wygląd kto wie być może u takich dziewczyn brzydki facet moze mieć większe szanse niż u tych, rzekomo niepatrzących. trzeba stronić od kobiet, które mówią/piszą że nie patrzą na wygląd czy wzrost takie kobiety są fałszywe i puste :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wydaje mi sie zebym pisala o skoku w bok. teoretycznie moglabym to wziac pod uwage, gdybym nie byla w zwiazku. w sumie byloby co wspominac :D jednak jakos nie jest mi szkoda ze nie skorzystalam z sytuacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"inni sie żenią i biora sobie lachona na utrzynanie\" na utrzymanie to biorą sobie idioci normalni faceci nie wpuszczają do swojego domu pasozyta chyba ze ten pasozyt jest ładny i często daje doopy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......---...---...--.....
# bez czarnego bo temyu kolesiowi pewnie nie zalezało ale jakby nad toba popracował troche albo jakbys go spotkała na jakiejś imprezce i po kilku drinkach ;) a poza tym z wiekiem zaczniesz sie nudzic i nabierzesz ochoty na ciastka , o ile bedziesz sie czuła na siłach...:D bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe kicia
jezu ale sie zmieniles na gorsze,tylko czemu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobnie jest z facetami. niejeden mowi ze nie skresla dziewczyny ze wzgledu na nadwage lub brak urody. jednak prawda jest taka ze ww moga sie jedynie zadowolic pozycja znajomej i rzadko awansuja na zyciowa partnerke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mamo! jaki Ty jestes przykry... :O Cytuje: normalni faceci nie wpuszczają do swojego domu pasozyta chyba ze ten pasozyt jest ładny i często daje doopy WOW :O Dobrze, ze to tylko internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe kicia
mozna tak powiedziec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe kicia
to napisz na gg,to pogadamy,ja o Tobie co Ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe kicia
niet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza ciastkami lubie jeszcze fajne auta. zanim ktokolwiek obdarzy mnie tym zaszczytnym tytulem przyznam sama - jestem blachara. i dobrze mi z tym. roznie sie tylko tym od wiekszosci ze moje BMW jest MOJE i nie musialam sie bzykac z dzianym frajerem zeby takim jezdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wygram w totka to moge ci kupic :D bezinteresownie :D zreszta obiecalam juz dwa Astony kolegom i wymarzona Alfe mojemu pasjonatowi ALF. jeden Hummer wiecej nie robi mi roznicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co z tego ooooooooooooonfehf
Jak Ci sie nudzi to sie rozbierz i ubrania pilnuj. Bojak sie psu nudzi to sobie jajca lize hehhe.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×