Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pączusiek

...*ZDROWO DO LATA*...

Polecane posty

Witam ;]] topik dla dziewczyn, które odrzucają wszelkie cud dietki, których i tak nie wytrzymają i które dają krótkotrwały efekt (potem i tak jo-jo). Zapraszam wszystkie, które chcą dać z siebie naprawdę wszystko... zdrowo jeść i ćwiczyć!!! DO LATA 2007 MUSIMY BYĆ LASENCJE KURDE NO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja jestem grubaskaa fajnie, ze zalozylas ten topik i zaczynamy odchudzanie,ale juz tak na serio. Moze jak wiecej dziewczyn sie dopisze to zrobimy tabelke co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, tabelka to świetny pomysł, chodź ja i tak uważam, że waga nie ma znaczenia, tylko wymiary... Trzeba wziąć się za siebie... ten temat myślę, że mnie zmotywuje ;] To już jutro ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damy rade wierze w nas ja to chce miec twoja wage :) oj tak bardzo bym chciala widziec 6 na mojej wadze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie, na pewno się doczekasz ;]]] To co jutro jemy na śniadanko? Ja chyba przeprowadzę tzw. monodietę i pobędę parę dni na soczku marchwiowym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce zjesc jutro 2 kromki wasy z serkiem i ogorkie zjesc a ty??a na obiady hmm kurczaka chyba zrobie w piekarniku w warzywach :) a ty co chcesz jutro jesc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe przepraszam za bledy, bo mi tu ciagle chlopak lata i cos chce i nie moge sie skoncentrowac dokladnie, ale juz mam spokoj poszedl do innego pokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SOK MARCHWIOWY DO WOLI :D Powinnam się oczyścić, bo tak czuję... czuję, że tak mój organizm chce ;] tylko mam mały problem z paleniem papierosów, od jutra przerzucam się na cienkie mentolowe... i muszę ograniczyć liczbę wypalanych dziennie papierosów, bo 1 paczka starcza mi przeciętnie na dwa dni, czyli palę 10 dziennie :[ od jutra max.5 :]] A co z ćwiczeniami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam chlopaka juz prawie 6 lat :) ja kiedys wazylam 53 kg. hehe , ale przechodzilam gleboka depresje i mialam silne leki, po ktorych duzo jadlam i przytylam . A pocwicze jutro rano bym chciala, bo pozniej nie wiem czy mi sie uda i czy bedzie sie chcialo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co dokładnie? ja miałam kiedyś bulimię :[ ale już jest ok, chociaż czasami wymiotuję, ale bardzo, bardzo rzadko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty paczusiek masz kogos??moj chlopak wlasnie rzucil palenie ponad pol roku temu nie przytyl nic jakos mu sie udalo i sie ciesze, ze juz nie pali :) on tez sie cieszy i go nie ciagnie. Moze tez powinnas pomyslec o rzuceniu papierosow co?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie taki mam zamiar, więc przerzucam się z czerwonych na super cienkie i mentolowe, no i ograniczam ilość. A jak mu się to udało?? Opowiedz dokładniej, czy tak nagle rzucił, czy miarowo? Nie mam nikogo, kocham tylko jedną osobę, ale ona mnie niestety chyba nie... CHYBA, bo to pokićkana sprawa ;]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już lecę spać, jutro ciężki dzień :) Idę się jeszcze pocieszyć w kuchni, ten ostatni raz ;) Papa!!! 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn on rzucil z dnia na dzien kupil sobie plastry, przykleil sobie jeden plaster pierwszego dnia i nie plail tego dnia, bylo ciezko, ale dal rady, chodzil troche poddenerwowany. Drugiego dnia wstal polecial do pracy, zapomnial przykleic plaster,a myslal ciagle, ze go przykleil i tego dnia nie palil tez :) a wiec to wszystko w glowie siedzi zuzyl jeden plaster, a juz od ponad pol roku nie pali. Na poczatku bylo mu ciezko, najgorzej jak jechal samochodem, bo mial taki nawyk, ze jak wsiadal do samochodu to odrazu papierosa palil, ale pozniej sie przyzwyczail do tego i jest zadowolony z siebie. on to ma silna wole zebym ja taka miala :) kurcze nikt nie wchodzi na nasz topik :) a o depresji opowiem innym razemm, bo duzo pisania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×