Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość annakow04

pomoc w sprawie renty dla dziecka

Polecane posty

Gość annakow04

Szanowni Państwo, Piszę do Państwa w celu wstępnego zapoznania się z moim problemem i ewentualnie z prośbą o ocenę poniżej opisanej sytuacji i ewentualnej pomocy. W styczniu 1995 roku wyszłam za mąż za obywatela Wielkiej Brytanii . W sierpniu 1995 narodził się nasz syn . Po 2 letnim okresie separacji rozwiedliśmy się we wrześniu 1999 roku. Niestety w okresie małżeństwa mąż próbował pracować legalnie raz, kiedy to otworzył firmę, która po rocznym funkcjonowaniu została zamknięta z powodu nie wypłacania się z zobowiązań. Ewentualnych poprzednich bądź następnych miejsc pracy nie jestem w stanie wskazać. W październiku ubiegłego roku mój były mąż zmarł. Sąd w Piotrkowie Tryb. orzekł wyrok rozwodu z winy męża i zasądził alimenty na rzecz dziecka. Przez okres jednego roku mąż wywiązywał się z zobowiązań. Od czerwca 2000 roku do dnia śmierci nie płacił alimentów na rzecz dziecka. Zwracam się z prośbą o udzielenie mi informacji w sprawie renty bądź innej pomocy dla mojego syna ze strony kraju ojczystego mojego byłego męża tzn. Wielkiej Brytanii. Syn obecnie ma lat 12 i nie otrzymuje żadnej finansowej pomocy ze środków polskich pomocy socjalnych. Proszę o ewentualne wskazówki i krótką odpowiedź. Z poważaniem Anna Kowalska Kontakt ze mną : E:mail annakow04@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×