Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kroliczek1983

Jaki żel 2w1 ??

Polecane posty

Może ktos polecic jakis żel do ciała który oprócz swoich podstawowych własciwosci ma jeszcze nawilzanie-tak jak balsam. Niestety nasz rynek tego typu kosmetyków jest dosc ubogi, ale może ktoś cos takiego zna. Nie zawsze jest czas by po prysznicu uzyc balsamu- a takie kosmetyki dobrze nawilzaja skóre i zastepują zwykły balsam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod tym względem dosyć dobrze prezentują się żele Palmolive - są kremowe, nie wysuszają, myślę, że właśnie nawet trochę nawilżają. Podobnie np. Dove.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z palmolive nie jestem zbytnio zachwycona, dove już lepiej sie sprawdza choć juz zaraz po umyciu mam wrazenie że i tak skóra jest sucha ;) na razie zauwazyłam dobre efekty gdy na mokra skóre (przet wytarciem recznikiem) nałozy sie oliwke w zelu johnsona - aplikacja na pewno szybsza niz uzywanie balsamu ktore troche czasu zajmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie bardzo dobre są żele Lavery,polecam też mydełka dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm ... szybciej niż nałożenie balsamu powiadasz - a ja powiem, że zależy, jakiego balsamu. Bo ja znam balsamy, które wchłaniają się i rozprowadzają w błyskawicznym tempie, nie tracąc cennego czasu właścicielki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam kremowy nawilżający żel pod prysznic Skin So Soft Avonu - akurat bardzo im się udał, nie miałam po nim wysuszonej skóry, tylko taką gładką i miękką. żel oliwkowy z serii Planet SPA też jest pod tym względem dobry. mają one taką kremową konsystencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×