Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zmarszczka

zmarszczki zmarszczki zmarszczki pod oczami pomocy!!!!

Polecane posty

Gość sarenka76
Witam szanowne Panie. Ja skorzystałam z usług kliniki Dethloff w Warszawie. Pani Beata Dethloff poleciła mi zabiegi z mezoterapii Sunekos, które skutecznie zlikwidowały moje zmarszczki na twarzy. Zrobiłam 3 zabiegi w zalecanych odstępach. To chyba była najlepsza decyzja w moim życiu! Upiorne zmarszczki zniknęły, a ja będzie przyjdę na zabiegi przypominające za jakiś czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na wypełnianiu zmarszczek kwasem hialuronowym w gabinecie www.piotrromanczuk.pl i efekty przeszły moje oczekiwania. Myslałam, że już zostanę tą starą kurą domową, a tu jednak kolejna młodość przede mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też byłam na Sunekos! Widzę, że nie jestem jedyna :) I również bardzo polecam, chociaż ja byłam u innego lekarza, u dr Kaczyńskiego. Super jest ten produkt, bo nie działa jak botoks i efekt jest naturalny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba przede wszystkim nawilżać, tutaj mogę polecić happy per aqua Floslek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chodziłam na hifu itd.. duzo mnie to kosztowało i znalazłam urządzenie do liftingu do stosowania domowego. Efekt po 3tyg stosowania miałam efekt taki jak po hifu, dodatkowo odpręża dzięki jonizacji. Wygładziło zmarszki i usunęło przebawienia.

https://alshop.pl/pl/p/Urzadzenie-liftingujace/76

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o botoks to tylko lekarz, dlatego jest tak wiele pseudo-ośrodków szkoleniowych z botoksu, które wiedzą o tym ale chcą na frajerkach kosmetyczkach jeszcze coś tam zarobić , jeżeli by inaczej było to nie szkoliły by sobie konkurencji.

Sama regularnie chodzę do gabinetu medycyny estetycznej w Krakowie Instytutu Bielendy https://instytut.bielenda.pl/ I mam pewnośc, ze zabieg jest wykonany dobrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×