Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zmarszczka

zmarszczki zmarszczki zmarszczki pod oczami pomocy!!!!

Polecane posty

Gość zmarszczka

mam 22 lata, i z kazdym dniem coraz wiecej zmarszczek..nawilzalam natluszczalam teraz daje oliwke.Zmarszczki wychodza az na kosci policzkowe, nie wiem co sie dzieje , przez poltora roku pojawily sie a nigdy nie mialam (tylko mimiczne). Nie wiem co robic nie chodze na solarium, pomozcie jestem zalamana :( :( :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmarszczka
czy to moze byc oznaka choroby jakiejs ?? czemu nikt nie chce pomoc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grouwl
zmarszczki oznaka choroby?? pewnie masz je od smiania sie bo skoro masz 22 lata, nie chodzisz do solarium, uzywasz kremow z filtrami, nie palisz, dbasz o siebie i zdrowo odzywiasz-to innego rozwiazania nie ma. Popatrz jeszcze na swija mame albo sioste-moze taka rodzinna uroda :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmarszczka
Nie pale od roku (palilam 3 lata paczke na tydzien), w rodzinie nie ma takich przypadkow a do smiechu mi ostatnio tez nie jest :/ Kremow nie wiem jakich uzywac. Znajomi mowili ze nie powinnam ,dopiero os 25roku zycia wiec sie nie uzywalo przeciwzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze nie jestes obiektywna i tylko Tobie sie wydaje, ze to jakies straszne zmarszczki-zapytaj kogos bliskiego czy naprawde sa takie jak Ty je postrzegasz. A jesli sa i nie znasz sie na pielegnacji cery to polecam wizyte u lekarza medycyny kosmetycznej, jesli w Twojej miejscowosci takiego nie ma-pozostaje madra kosmetyczka. A tak wogole to moze zacznij stosowac krem pod oczy bo powinno sie profilaktycznie od 20. roku zycia, poczytaj sobie recenzje na Damskiej Torebce albo Wizazu i wybierz cos z dobra ocena i cena, ktora bedzie Ci odpowiadac. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmarszczone oko
Ja też mam problem ze zmarszczkami, co prawda wiem,że one są mimiczne, ale dość głębokie :( Mam 24 lata, stosuję od 20 roku życia krem pod oczy, ale niestety nie zapobiegło to wczesnemu pojawieniu sie bruzd pod oczami....:O Mam pytanie, czy mogę w tym wieku zastosować jakiś wypełniacz zmarszczek jako jednorazowa kuracja, żeby troche je wypchnąć ?? Np. z serii L'oreal z botoxem..?? Co prawda te kosmetyki są dla kobiet +35, co sądzicie na ten temat?? Pomogę sobie czy zaszkodzę ??:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 24 lata i używam kremów +35 i nie zauważyłam żeby cokolwiek pomagały na moje młode jeszcze zmarszczki pod oczami. Ten podział na kremy dla różnych przedziałów wiekowych to taki chwyt marketingowy i nic więcej:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmarszczone oko
....ehh...no i co tu zaradzic na nasz problem..??:( Nie chce botoxu sobie wstrzykiwać, co będzie za 10 lat:( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś ten botox sobie wstrzyknę, bo w kremy nie wierzę, a skoro już nie jest dobrze to wiadomo, że będzie tylko gorzej. Tylko najpierw muszę zacząć zarabiać...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja rada
Zawsze zmywajcie makijaż na noc i wklepujcie pod oczy krem stosowny do waszego wieku.Smarowania oliwką nie radzę, gdyż działa ona rozgrzewająco i może działać na naczynka. Skłonność do zmarszczek to indywidualna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmarszczone oko
Nigdy mi się nie zdarzyło zasnąć bez umycia i wykremowania buzi....Jestem strasznie przeczulona na punkcie pielęgnacji twarzy i ciała:P no ale co z tego, skoro nie mogę sobie poradzić z głupimi zmarchami mimicznymi :O chyba zaryzykuję jakiś mocniejszy krem -wypełniacz zmarszczek.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość capicapi
widze ze nie tylko ja mam ten problem... mam 22 lata i mam zmarszczki pod oczami,nigdy nie chodzilam na solarium ale w lecie opalałam sie dosc intensywnie jak bylam jeszcze nastolatka.Nigdy nie palilam staram sie wysypiac uzywam kremów.. mnie pomaga wklepywanie pod oczy masci z witaminą A od czasu do czasu moze warto spróbowac .,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmarszczone oko
ja też nie chodzę na solarium, tylko w wakacje się trochę opalam, ale zawsze z dobrym kremem...A co to za maść, jak się nazywa i ile kosztuje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja rada
A może trzeba zapytać w aptece, może polecą tani skuteczny środek. Jest taka maść clobaza, kosztuje ok.12 zł. Czasem smaruję się pod oczami i wokół ust, bo świetnie natłuszcza. W itamina A w kremie też jest świetna i kosztuje ok.2 zł Można kupić wit A+E w kapsułkach i po przekłuciu igła smarować okolice oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......lekarka
po prostu sie starzejesz zmarszczki sa tego oznaka proponuje botoks lub lifting

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmarszczone oko
W tym wieku?????!!!!!!! :O:O:O:O:O Boże.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polubic zmarszczki
Ej, dziewczyny, kremy przeciwzmarszczkowe do sciema, szczegolnie te z botoxem. Zadem krem nie zastapi wszczykiwanego jadu kielbasianego, zaden. Ja sie pogodzilam, ze mi zmarszczki pod oczami wyszly po 20 r.ż. - taka ma natura. Pozostaje mi pielegnacja kremami. Trzeba siebie polubic, lacznie ze zmarszczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysia_24244
Kremy nie pozbywają się zupełnie zmarszczek, ale je spłycają-trzeba o tym pamiętać. Dlatego jak szuka się przeciwzmarszczkowego to najlepiej aby po prostu jak najgłębiej działał i najmocniej spłycał-ja używam nanobase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliweczka hipp
Mi tez zrobily sie zmarszczki pod oczami.. a mam dopiero 29 lat... moze dlatego ze duzo sie smieje... http://www.onet.tv/przetrwala-katastrofe-z-millerem,6618594,1,klip.html# kobieta z ktora jest wywiad w tym linku ma taka ladna skore pod oczami a jest ode mnie o kilka lat starsza..nie wiem jak ona to robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro zrobiły ci się zmarszczki pod oczami od śmiania się, to są to zmarszczki mimiczne, które można w jakimś tam stopniu zmniejszyć przy pomocy odpowiednich kosmetyków. Wydaje mi się, że zmarszczki to nic strasznego, z czasem trzeba będzie się do nich przyzwyczaić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliweczka hipp
jamala, ale to juz sa takie zmarszczki ktore widac nawet kiedy sie nie smieje... Ta skora pod oczami nie jest idealnie gladka, tylko jakas pognieciona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lejlaa
O ile dobrze zrozumiałam chodzi ci o tzw kurze lapki...mi tez bardzo szybko sie pojawily, bo faktycznie w duzym stopinu zalezy to od mimiki twarzy. Ja nie chcialam tracic czasu I kasy na testowanie roznych kremow , tylko zdecydowalam sie na botuline w spa cece. Tylko prosze nie mowcie ze to jest jakies niezdrowe, bo to akurat prawda nie jest - I botulinę mozna stosować właściwie w kazdym wieku , ja jestem zadowolona ze swojego efektu, wiec polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julietta1960
Koniecznie wypróbuj serum pod oczy EVEN ( dostępny tylko na www.doris-dorin.com) .Serum nie tylko likwiduje zmarszczki ale również obrzęki i cienie pod oczami. Działanie jest rewelacyjne !Dodatkowo polecam zabieg falami radiowymi - efekty naprawdę spektakularne . W gabinecie w Krakowie DORIS DORIN trwa aktualnie promocja zabiegów .Koniecznie musisz spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Keri_
Przecież to nic strasznego, poszukaj dobrych kremów, ale nie takich po 10-20zł, bo będziesz ich kupować kilkanaście różnych a w ostateczności i tak wydasz kupę kasy, od razu trzeba kupić raz a porządnie, coś znanej firmy typu La Roche, Vichy etc. Ja też mam taką naturę ale da się to idealnie zamaskować i poprawić, po prostu kupuję sobie kremy Vichy i po sprawie, wybór jest spory, dopasuj krem do twojej cery jeszcze aby szkód nie narobić. Nie wiem skąd jesteś, ale np. w Łodzi gdzie mieszkam chodze sobie do Manufaktury gdzie mieści się apteka marki Juventa, w której mają taki mini gabinet kosmetyczny gdzie robią za darmo badania skóry oraz kosmetolodzy dobiorą fajnie odpowiednio do cery etc kosmetyki i można ich o takie też rzeczy popytać, także zdecydowanie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W życiu każdej kobiety przychodzi taki czas, kiedy sięga po pierwsze kosmetyki przeciwzmarszczkowe Taka konieczność pojawiła się także u mnie. Dlatego postanowiłam wykonać je sama w domu korzystając z półproduktów kosmetycznych. http://mlodzinadorobku.pl/kosmetyki-przeciwzm arszczkowe-zrob-je-sama/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata65
Używam serum pod oczy na obrzęk oraz cienie, kosmetyk nazywa się dermorevital, bardzo sobie go chwalę, bo zrobił wiele dobrego. Obrzęk jest zdecydowanie mniejszy, cienie również, wcześniej nie udawało mi się zakryć ceni korektorem, obecnie mogę je ukryć bez większych problemów, bo są mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam wysyp tu konsultantów i gabinetów kosmetycznych ehhhh SPAMERZY :( Ja polecę coś, co stosuję a myślałam, że to pic na wodę fotomontaz mianowicie: https://wieczniemloda.com/produkt/maseczka-pod-oczy-platki-ogorka bardzo fajna, wiem, że wygląda śmiesznie, ale działa, serio!! Stosuję 2 razy w tygodniu (głównie środa i niedziela, gdy mam luźniej) i ostatnio zauwazylam ze moje zmarszczki mimiczne jakby są płytsze :D takze polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety na mimiczne zmarszczki, a takie są najczęściej te pod oczami w młodym wieku, takie metody nie bardzo pomogą. Tu już powinny być stosowane zabiegi medycyny estetycznej. Jeśli chcesz się z skutecznie pozbyć takich zmarszczek, to polecam konsultację u dobrego specjalisty, osobiście chodzę do dra Migały w Klinice http://www.klinikasfera.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oold
Na zmarszczki najlepszy happy per aqua floslek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam odwiedzać od czasu do czasu kosmetyczkę. Ja byłam niedawno i miałam robiony wampirzy lifting w Arte Clinic. Na pewno jeszcze go powtórzę, wtedy efekty są najbardziej trwałe. Najważniejsze, że efekt jest naturalny. Specjalnie dlatego poszłam na taki lifitng zamiast na operacje i implanty. Nie chciałam żeby wyglądało to sztucznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×