Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość femina_2

Zerwać z prostytucją...wyzwanie.

Polecane posty

Gość femina_2
Kasar, skoro Ty potrafiłaś pokochać po tym wszystkim, to mi też się może udać...teraz już naprawdę dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasdasd
CZEKAJ, OBCIĄGNIJ MI TY TY PRZETCHLINKO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasdasd
przepraszam Was. jestem opetany. gwalca mnie demony. i dlatego wypisuje glupoty. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasdasd
WŚCIEKŁE BOLERKO!!!!!!!! AAA SEKS JEST ZŁEM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasdasd
kto zechce moje marne i wiotkie 5,5cm w zwodzie :(😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hymmnym
nie 5,5 tylko 23cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hymmnym
23cm to ma moja krótsza lewa noga :( nawet wiewiórki mnie niechcą 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -kicia
Ja też to lubie, a nie byłam wykorzystana. Mam 3 sponsorów i nie grozi mi problem ucieczki za granicę. To czyści, fajni faceci i mają duuuuużo kasy! Lubią mnie i to jest fajne. Femina też tak zrób, mówie nie pożałujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -kicia
A z okazji dnia kobiet dostałam od nich charę na oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _kicia1
Z ta charą na oko to nie mój post, jak chcesz się podszywać na nickach to może na innym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem tak
dziwki jestescie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby nie bylo
chlopow= klientow to nie byloby dziwek To wszystko jest ich wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość femina_2
Hej, cieszę się, że znalazłam tu osobu które są w podobnej sytuacji i nieważne ich inne podejście do sprawy. A Ty "powiem tak" już przestań wyzywać. Robiłaś to wczoraj, wystarczy. Pewnie jesteś tak brzydka, że nawet za darmo nikt by nie chciał. Nigdy nie zrozumiesz innych osób, przez to swoje rozgoryczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kasar=> nie powiedziałaś, o czym jeszcze mu nie powiesz? O zdradzie, o tym, że to nie jego dzieci, o tym, że może być zagrożony śmiertelnymi, albo co najmniej bardzo uciążliwymi chorobami? Ot, wybiórcza moralność dziwki i jej wielka miłość, też, a jakże, wybiórcza. Prostytutki też mają swoje miejsce w społeczeństwie i jako takich ganić ich nie ma sensu. Ale jak widać, za ich powroty na łono społeczeństwa najczęściej płacą ludzie naiwni, którym za ufność dziękuje się kłamstwami i świadomym narażaniem zdrowia. o jakoś nie wierzę żeby kobieta która jest zdolna do życia w kłamstwie i budowania rodziny na kłamstwie nie byłaby zdolna zapomnieć powiedzieć partnerowi o tym że jest nosicielką jakiegoś wrednego zaraza. Jednak \"kurwa\" to charakter; charakter którego rdzeniem jest absolutny brak skrupułów... I jak Kato zakończę pozornie bez sensu: \"I co się dziwicie i oburzacie, że faceci wolą dziewice?\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boskifacet
To dobrze, ze jestescie dziwkami, obciagniecie mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki...
Do Apostoła Nienawiści. Chcesz powiedzieć, że złodziej zawsze pozostanie złodziejem? To po co więzienia, poprawczaki, ta cała resocjalizacja, skoro i tak nie można się naprawić. Bo i po co? Jestem katoliczką i dla mnie spowiedź ma sens i jakiemuś celowi służy. Skoro grzesznik może prosić o wybaczenie, to prostytutka (patrz grzesznica) też! Nikt nie ma prawa osądzać. A swoją drogą, Ty też ukrywasz coś, czego się wstydzisz. jak KAŻDY CZŁOWIEK!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wiki
Z prostytucji sie spowiadasz??? Wez idz do kosciola, a nie na forum erotycznym takie pierdoly wypisujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki...
To nie było mnie palancie, tak uogólniam. Prostytucja taki sam grzech jak każdy inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sinnn
@Wiki nie masz racji.Bo idąc twoim tokiem myslenia można by usprawiedliwic dosłownie wszystko.Chcesz czy nie ale odpowiadamy za swoje czyny i bedziemy z nich rozliczani przez innych.I to jest w porządku tak ma być.Akceptacja wszystkiego to chora idea.Trzeba miec swoje ideały i zasady :) A to co piszesz to tak jakby ci było wszystko jedno czy twój mąż bedzie ( jest) złodziejem , gwałcicielem , meska prostytutką....zaakceptujesz kazdego jesli powie że to juz przeszłość..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki...
Nie wiem co bym zaakceptowała, jakbym była w takiej sytuacji. Czytałam posty na tym forum i byłam w szoku jak można skreślić człowieka, chcociaż samemu nie było się w takiej sytuacji. Tylko o to mi chodzi, o te cholerne uprzedzenia. Jak ktoś zrobi coś złego to klapa! Nie dość, że będzie miał przykre wspomnienia, to jeszcze jest skreślony przez innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do femina...
Dziewczyno- opamiętaj się i uszy do góry! Tu na forum nie szukaj rozgrzeszenia- bo i po co ci takie? od obcych ludzi, zupełnie nieznajomych- nic ci nie da ich aprobata bądź potępienie. Większość z nich ma o wiele więcej na sumieniu niż ty- tylko,że łatwiej się ocenia innych ,prawda?? Ja sama kiedyś byłam dziwką. A może inaczej- luksusową dziewczyną do towarzystwa. Hotel *****, najlepsze samochody, najdroższe wycieczki- z jednym facetem. Nie robiłam tego ,bo musiałam- robiłam to bo chciałam. to w pewnym sensie jest podniecające- to jak facet na ciebie patrzy, jak się wtedy czujesz. taka mała perwersja. Oczywiście nie mówię tu o związku z podstarzałymi tatusiami z niedomytymi częściami ciała:P Ja sama wybrałam swojego mężczyznę- i byłam z nim kiedy ja chciałam, gdzie ja chciałam i ile ja chciałam. Teraz mam normalny związek- mój facet wie,że nie jestem święta- nie przeszkadza nam to mimo wszystko tworzyć normalnej pary. Swoim "pracodawcom" radzę grzecznie podziękować za współpracę- jeżeli maja cię wkopać to zrobia to-wcześniej,czy póxniej. Nie łam się- życie przed toba i czym szybciej to zrozumiesz, tym lepiej. A swoją przeszłość zostaw za sobą. Trzymam za ciebie kciuki!! ps. a moherom- dziękujemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głodne kawałki
Ale pierdolisz kobieto. Załóże się mężusiowi juz przyprawiasz różki albo niedługo zaczniesz przyprawiać. Sama napisałas jakie to było podniecające więc prędzej czy później znów cie będzie do tego ciągnąć. Naprawdę nie chcę byc złośliwy ale statystyki sa nieubłagane i pokazują, że większość dziwek po jakimś czasie wraca do tego bo to jak piszesz to podnieca, nęci, kręci i uzależnia dlatego nie wciskaj nam tu głodnych kawałków jaka to z ciebie dobra żona. Kto raz wszedł w prostytucje ten juz nie wyjdzie albo będzie wracał dlatego, że to uzaleznia jak narkotyk. Oczywiście sa wykątki od tej reguły ale nieliczne. Kto nie wierzy niech sobie poczyta co pisze o prostytucji i prostytutkach Zbigniew Lew Starowicz w książce "Dziwny seks".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kris25
To byłas dziwką czy dziewczyną do towarzystwa? A jaka to różnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To pradoks
Byłam na forum o zdradach małżeńskich. Te babeczki co zdradzają, to są ponoć normalnymi żonami. I nie bira pieniędzy, czyli że lepsze są. Nic już nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Femina_2
Myślałam, że na tym foum bede rozmawiała z takimi dziewczynami jak ja. Mohery nie wchodziły w rachubę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głodne kawałki
Ciekawe dziewczyna która nie jest kurwą automatycznie zostaje moherem. Pamiętajcie dziewczyny jesli nie chcecie zostać moherami musicie zacząć dawać dupy jak femina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Femina_2
Moherem jest ten kto obraża innych, choć sam nie jest święty.Żeby było jasne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do femina...
Femina- no właśnie o tym mówię. Tu rozgrzeszenia nie dostaniesz. Musisz sama siebie rozgrzeczyć- a jeśli jesteś wierząca, to myślę,że pomoże ci rozmowa z księdzem. Tyle. Nie łam się!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do księdza
Taki wygłodzony, jak sam będzie chciał skorzystać? No tak, wtedy to będzie pokuta. Ha, ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wiki... =>tak. Złodziej zawsze zostaje złodziejem. Resocjalizacja jest do dupy. Wyrzucanie pieniędzy w błoto. A więzienie jako takie się zupełnie nie sprawdza. Działa tylko odstraszająco na tych co jeszcze nie popełnili przestępstwa. I mylisz się. Niczego się nie wstydzę. Nie mierz innych swoją miarą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×