Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dementia

nasze smuteczki,wyrzućmy je z siebie

Polecane posty

Jest ze mną lepiej.Kryzys psychiczny minął :) No więc: czasami wydaje mi się że nie potrafię żyć pełnią sił,mimo dużej ilości znajomych wydaje mi się że nie jestem lubiana,nie jestem osobą rozchwytywaną,proszoną o spotkania.Mam bóle pleców nieznanego pochodzenia,prawdopodobną nerwicę i duszności. Mojej mamy prawie nie ma w domu,ojciec zmusza ją do ciężkiej pracy...Spotykam się z pewną idiotką przy której mogę napić się piwa i śmiać się z jej głupoty-tracę czas.Mam też świetną przyjaciółkę z którą rozmawia mi się cudownie. Naprawdę szczęśliwa jestem tylko przy moim ukochanym.Wtedy wszystko ucieka,problemy znikają,jest tylko ON :) Mój Skarb.I spotkania z nim są taką moją receptą na szczęście i uśmiech. Teraz Wy.Wyrzućcie z siebie smutki.Ja od kilku dni jestem szczęśliwa smutek minął :) A bałam się że mam deprechę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mala
ja mam jutro poprawke :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim obecnym najwiekszym smutkiem jest to,że chce kupic samochód i nie mogę znaleźć odpowiedniego... wcale nie mam wygórowanych wymagań...po prostu nic ciekawego nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky strike//../...
mała a z czego bo ja jutro też mam egzam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jw
a mi jest smutno bo nie dostałam dziś od swojego chłopaka nawet złamanego kwaitka, pamiętał o mnie tylko kolega z pracy który zaskoczył mnie wielkim bukietem róż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna zdołowana
miałam iść z facetem na cos dobrego ale popsztykalismy sie po drodze i wszystko sie spierniczyło....piekny dzien kobiet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atlantyda600
ja jutro zdaje egzamin na prawo jazdy i jak pomyśle, że uwalają za byle co, to ciarki mnie rzechodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atlantyda600
przechodzą ; zjadłam literke p :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginoll
kobiety to zdziry zakłąmane, suki jebane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×