Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mysia64

????

Polecane posty

Gość mysia64

czesc ja mam taki problem ze 7 marca wspolzylam z moim chlopakiem i on "sposcil " sie we mnie a 2 marca dostalam okres do tego biore wlasnie tabletki anty yasminelle 2 opakowanie tylko kazde opakowanie zaczynam dopiero jakies3-4 dni juz okresu czy jest mozliwosc zebym wpadla??? bo strasznie sie martwie prosze o odpowiedz . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysia 000
nie,bzykaj się dalej i to bez nerwów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam podobny problem,jestem w związku ponad rok, oboje niezmiernie się kochamy. Jednak ja się boję tego naszego pierwszego razu,i nie chodzi tu o ewentualną ciążę,bo wiem że dzidziuś byłby kochany przez nas, miałabym wsparcie u swojego chłopaka i naszych rodziców, chodzi tu bardziej o względy bardziej praktyczne, typu nie pójdzie coś po naszej myśli,nie spełnimy swoich oczeliwać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba sie zawsze z tym liczyc. my duzo rozmawialismy na en temat. nie chcemy TERAZ dzieci.. ja biore tabletki a On czasem zabezpiecza sie dosatkowo. bez gumki nigdy do konca... biore regularnie ale mimo wszystko mam swiadomosc, ze nie daja 100%... nic nie daje... jezeli zajde w ciaze, nie usune jej, bedziemy kochac to diecko aczkolwiek wolalabym je kochac za .... 4lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pigulki mają 98-97% skuteczności. Te 2-3% są w momencie gdy: - 3 godz po zazyciu masz biegunkę - 3 godz po zazyciu masz wymioty - stosujesz ogólne antybiotyki, ogólne w sensie, że na wszystko: tetracykliny, ampicylina, rifampicyna - z przyjęciem kolejnej z opakowania spóźniłaś się ponad 12 godzin. jezeli zaczynasz brac pigułki to zaczynamy od pierwszego dnia krwawienia, jezeli zjesz ja np 3 dnia krwawienia to przez 7 kolejnych dni (zakładam, że jesz je przez te 7 dni regularnie) stosujesz inna metode antykonc. zjadasz 21 pigułek, robisz 7 dni przerwy i nowe opakowanie zaczynasz 8 dnia, nie wazne czy krwawisz czy nie. Ma byc 8 dzień. Jezeli zapomnisz i rozpoczniesz nowe opakowanie np 9-10 dnia to przez pierwszy tydzień dodatkowa metoda antykonc. Jezeli zaczniesz to nowe opakowanie tego 8 dnia przerwy, ale nadal krwawisz to wszystko jest ok, nadal jestes zabezpieczona. i sie nie denerwuj, jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysia64
gosia dzieki wielke strasznie mnie pocieszylas swoja odpowiedzia na moje pytanie bo martwilam sie strasznie do dzisiaj bo jak przeczytalam odpowiedz od Ciebie to sie ucieszylam :) dzikuje i Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysia64
nio ja rozumiem juz jak by byl dzidzius to by byl Kochany przez nas ale szkoda by mi bylo tez troche szkoly bo mam ostatni rok .... KarolinkaR pierwszy raz za zwyczaj jest ciezki ale jest oki jak sie kochacie to bedzie wam obydwojga dobrze i nie masz sie co martwic jak masz jeszcze jakies pytanka kto pisz Buziaczki wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×