Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vesper

do hostess i ich pracodawców!!

Polecane posty

Gość Vesper

Szukam pracy jako hostessa chciałabym się zapytać dziewczyn co pracuja w tej branży jak znalazły te pracę??czy jest fajnie?jakie zarobki??jak mam znaleźć taka prace??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praca lekka nie jest, bo trzeba cały czas stać (zazwyczaj) albo chodzić i się uśmiechać,a na różnych ludzi możesz trafić, a odezwać się nie możesz ( w sensie odszczeknąć). Zarobki różne, zależy od firmy zazwyczaj ok. 5zł na godzinę. Ofert poszukaj w lokalnej prasie lub w portalach z ofertami pracy, na pewno coś znajdziesz, albo możesz jeszcze zaczepić jakąś hostessę w sklepie i poprosić o namiary na firmę dla której pracuje. Powodzenia i wytrwałości życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!pracuję jako hostessa od dawna. Bardzo lubię tą pracę więc gorąco polecam. Pracując jako kelnerka dostałam propozycje pracy hostessy, teraz nie jestem kelnerką bo bardziej opłacalna jest ta druga praca. Pracuję na dyskotekach, trzeba się tylko uśmiechać a za to dostaje 20 zł na godz. z tym że wizyta w klubie trwa około5 godzin. Niektóre dziewczyny rozdają gratisy, inne tańczą na parkiecie a jeszcze inne zanoszą drinki. W sumie to sama zabawa!W gazecie jest sporo ogłoszeń, ważne są również znajomości to zależy o jaki hostessing chodzi,Życzę POWODZENIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna jak malina
laleczka 88 dla jakiej agecnji pacujesz i w jakim miescie? ja chyba dzis rezygnuje z hostessowania na stale:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vesper z jakiego jeste miasta? moge podac Ci namiary do roznych agencji.zarobki od 6 zl/h na reke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×