Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klawiatura-Komputera

Co sądzicie o blogach?

Polecane posty

A kim Ty jestes by to oceniac? :o Wybacz, ale wieje bufoniarstwem z Twojej strony, nie znasz mnie, wiec oszczedz sobie klawiatury by do mnie pisac. Dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpański astronom
nie warto się odzywać, osobowość, która uważa za "fajne" głupawe wypociny o ślubach jest raczej "osobowością"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonimowa Osobowość
Do "bezpański astronom" - i co, czujesz się lepiej krytykując bloga, bądź co bądź fajnego, zrobionego z pomysłem i ciekawego? A moze ty nie astronom, tylko "damn it"? Żałosne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaawansowana Antenka
"...głupawe wypociny o ślubach..." - zajmij się lepiej robieniem babek z piasku i ciągnięciem dziewczynek za warkocze w przedszkolu. Głupawe to są twoje komentarze a wypociny to masz pod pachami, prostaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpański astronom
ja astronom :D ja nie krytykuję tylko wylewam kubeł pomyj na byle co o byle czym widzę, że anonimowa się wciągnęła :D w "dyskusję" i awansowałem na prostaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga - 26- latek
www.aga-umbra.blog.onet.pl to moj blog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpański astronom
zobaczyłem jeszcze raz o tych ślubach tak dla pewności po prostu: wystarczy popatrzeć na zdjęcia jakie zamieściła przecież to jest kicz do sześcianu takie właśnie ślubn-weselne bezguście oczywiście amatorów tej tandety kulturowej, esteetycznej, mentalnej jest mnóstwo ale to jeszcze nie powód żeby im potakiwać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam problemów podpisywać sie pod swoim nickiem:o Co jak co, ale to Ty masz jakies problemy chyba ze sobą, jeszcze raz - zejdz na ziemie i skoncz ze bufoniarstwem, nikt tu nikogo nie atakował, ale oczywiscie zawsze znajdzie sie jakas jedna osoba, co nie ma w sobie odrobiny pokory i kultury osobistej:o I tyle, bo trace czas na te \'mile\' pogaduszki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papierowe! Blog Wawrzyńca - rewelacja ;) Jak nie czytam blogów, bowieje znich nudą jak na tym umbry, tak ten mnie wciągnął ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arka Noego
bezpański astronomie, nie przejrzałeś DOKŁADNIE, co widać po twoich tekstach :/ A może i czytać nie umiesz, co jest dziwne, bo pisać umiesz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpański astronom
nie oglądam dokładnie wystarczy mi rzucić okiem by wiedzieć czy coś jest dobre czy nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arka Noego
I tu jest pies pogrzebany :/ Nie oglądasz dokładnie, ale wypowiadać się na ten temat chcesz :/. I to w jakim stylu :/ Jak połowa naszego społeczeństwa. Przestań rzucać okiem, może na starość zaoszczędzisz na okuliście. Przez takie indywidua, jak ty, odechciewa się wymiany poglądów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arka Noego
Bo ludzie się nie szanują :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten gupi sastronom
odpowiem Ci poważnie dokładnie oglądnąłem ten blog o tych ślubach juz na początku i nie ma tam nic to jest po prostu poradnik dla ludzi którzy mają na tyle zły gust by organizować takie imprezy oczywiście merytorycznie to robi wrażenie (opisy co, jak i gdzie urządzić) ale nie zmienia to faktu, że sama idea takiej oprawy ślubu jest niesmaczna i śmieszna.............. popełniam o tyle błąd, ze o gustach się nie dyskutuje ale czasem miło kogoś nieco, tak tyci tyci zirytować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×