Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stokr0tka

Proszę bardzo o pomoc!

Polecane posty

We wtorek moja mama ma imieniny. A ja bym chciała kupić jej jakiś krem przeciwzmarszczkowy, taki dobry i miarę tani do 30zl. Bardzo proszę Was o pomooc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdę dobry krem
dla twojej mamy-bo domyślam się że ma ok40 to kosztuje minimum50 zł i to minimum bo chyba nawet nie znajdziesz naprawdę dobrego w tej cenie,może w oriflame w promocji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama to dobija powoli do 50 :) ale wyglada młodo :) mam nadzieje, że odziedziczyłam jej geny :) no na katalogi to za póżno bo we wtorek ma imieniny. kurcze nie wiem, może jakaś dermika lub garnier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to z kremem sobie daj spokój
kup jakiś markowy świetny inny kosmwtyk,np tonik luż mleczko do demakijażu,w tej cenie coś dostaniesz,dobre kremy dla kobiet ok 50 to w okloicach 100 zł i wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mam nie używa ani zeli do mycia twarzy lub mi podkrada, mleczka nie używa bo sie nie maluje. mówiła, że kończy jej się krem do twarzy. myslę, że tańsze tez sa jakieś dobre tylko jakie. az tak wiele jak na swój wiek zmarszczek nie ma i toleruje każdy krem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to z kremem sobie daj spokój
to kup jaiś w tej cenie skoro mama toleruje kazdy krem ale moim zdaniem z kremem to nie zawsze jest strzał w dziesiątkę, bo trzeba dobrac do cery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to z taką się składamy na prezent, także zawsze można kupić jakiś droższy. ale co innego można kupić? żadnych takich rzeczy typu coś na meble bo tego to juz mamy od groma i zawsze znajomi coś takiego przynoszą. także myślałam o kremie, bo balsamów nie uzywa ani takich rzeczy tylko krem do twarzy. no to klops :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88888888
a moze cos z bizuterii? np srebro z bursztynem? mysle ze pasowaloby do mojej mamy, ktora jest w podobnym wieku. nie ma co kupowac niczego pozytecznego i ogolnego uzytku. lepsza bylaby rzecz tylko dla niej. moze jakas elegancka satynowa koszule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koszula niezły pomysł, tylko musiałaby ją przymiezyc bo tak na oko to można też nie dobrać :( poza tym moja mam to taka zwykła kobieta, która nie lubi się malować. No i też nie chciałabym żeby mówiła, że za dużo wydałam pieniędzy. jest to typ kobiety oszczędnej. kurcze z prezentami to zawsze jest problem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trytryyyy
moja mama ma jakiś krem soray i myśle ze on kosztował poniżej 30 zł, tak wogóle to poszukaj może wśród recenzji w damskiej torebce np cos takiego http://torebka.kafeteria.pl/katalog.php?mode=view&id=1964 albo taki http://torebka.kafeteria.pl/katalog.php?mode=view&id=6823 lub też wejdź na jakaś strone z kosmetykami np http://esentia.pl/ wpisz w wyszukiwarce "przeciwzmarszczkowe" i pojawią Ci sie kosmetykami wraz z cenami i recenzjami osób które je używały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z kremem zawsze ryzyko
kup lepiej balsam do ciala, np jakis antycelulitis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wieśkaaa
stokrotka, ja będąc w tym wieku(jestem) chciałabym dostać Goodbay celulait nivea czy jakoś tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duuusza
przeciwzmarszczkowy NIVEA...cos wybierzesz...dziala efektywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moja mama to nie ma ani problemu z cellulitem :) a balsamów nie używa, bo nie lubi i Jej się nie chce :) zmarszczek ma mało i skóra nawet jędrna jak na prwie 50! tak moja mama ma ni imię Krysia :) także poszukam na stronach torebki i tych innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okolo 30 zl
kosztuje na pewno krem Lirene, kupilam go kiedys mojej mamie i jest bardzo zadowolona, Nivea tez bedzie miala w tym przedziale cenowym jakies kremy przeciwzmarszkowe, poza tym jesli cos jest drogie to nie znaczy dobre, moja mam kupila sobie kiedys krem Ziaji przeciwzmarszkowy takie w rozowym opakowaniu na bazie koziego mleka i zaplacila za niego w rossmanie 4.99 i nie rozstawala sie z nim bo twierdzila ze naprawde jest dobry az ja kupilam jej teraz krem Lirene, ale pewnie i tak wroci do Ziaji:) wiec nie tzreba czasami nie wiem ile kasy zeby miec dobry krem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam ja
koniecznie kup mamie krem z Ziaji, bardzo dobry jest z serii kozie mleko i do tego kup jej od razu krem do rąk kozie mleko z Ziaji-rewelacja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też koleżanki mama poradził mi właśnie ten krem z ziaji kozie mleko. i go kupię a do tego jakąś pomadkę, bo też jej sie skończyła i krem do rąk ale taki garniera do rąk zniszczonych, gdyż ma dłonie na wiór wysuszone. no to super! dzięki za rady :) przydały się :) pozdrawiam serdecznie Wszystkie Panie, które mi pomagały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×