Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość patrycjamisz

umiem/ nie umiem się całować.

Polecane posty

Gość patrycjamisz

ciekawi mnie od czego zależy czy umiemy sie dobrze całować czy wychodzi nam to fatalnie. od ilości zaliczonych osób? czy moze rodzimy się już tacy a nie inni. jak ktoś wie to prosze piszcie no i napiszcie czy umiecie dobrze to robic. szczerze ja umiem, nie opieram tego na domyslach ale na faktach bo kazdy z ktorym sie calowalam mowi ze jestem w tym naprawdę dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanth
nie umiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuzka
to moze mistrzowie zdradzą jakieś sprawdzone techniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też uwielbiam się całować.... ...a czy jest na to jakaś technika>>>spątańczność :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuzka
czyli jednak trzeba to mieć w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycjamisz
ja ssię jezyk, zmieniam strony, caluje sie szybko potem znowu wolno, czubkiem jezyka ocieram sie o jego czubek, wiele jest fajnych sposobow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blelala
A ja się nigdy nie całowałem, a mam już swoje lata - 26. Może to dlatego, że całymi dniami spędzam przed komputerem i na boisku do koszykówki w moim domu ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie umiem
napiszcie jakie znacie metdy i fajne triki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serekpopran
ja umiem hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaszmata
umiem of course

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Topada
Kiedyś prowadziłam coś w rodzaju pamiętnika - notatnika z iloma osobami się całowałam obecnie jest ich około 200 (wśród nich dziewczyny :) ) teraz to nieistotne, bo mam męża i od dawien dawna nie całowałam się z nikim innym i nie mam już zamiaru ale moje wnioski są takie: 1. większość ludzi całuje źle 2. kobiety całują lepiej 3. gorzej całują osoby z wąskimi ustami Najważniejsze to przy pocałunku zupełnie odprężyć usta, zrobić je mięciutkie, nie napinać, nie pchać się z językiem od razu, bawić się wargami, chwytać je, odrywać od siebie usta i zaczynać od nowa (nienawidzę długiego pocałunku z szeroko rozwartą gębą i mieleniem językiem, bez udziału warg). I przede wszystkim - podczas pocałunku wyobrażać sobie że jest się najseksowniejszą kobietą świata. Doświadczenie też zrobiło swoje. Uważam że przy pierwszym pocałunku robiłam to okropnie, teraz robię to mistrzowsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj oj oj
"teraz robię to mistrzowsko" - nie ma to jak skromnosc... nauczaj wiec, mistrzyni... a na czym to cwiczylas? prosiaki czy psy? eh glupie piizdy..... jednak dostep do netu nie powinien byc dla wszsytkich :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Topada
Wierzyć nie musisz. Ja to wiem i twierdził tak każdy który się ze mną całował. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj oj oj
to nawet nie o to chodzi, ze nie wierze. moze i jest swietna w te klocki. tylko ta skromnosc i przekonanie o swoim "miszczostwie"... ale nic, ja raczej caluje cienko i sie nie znam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bli ble blu
calowalam sie w moim zyciu tylko raz z kobieta.. po 3 piwkach.. Calowala zle. Wole z facetami. Facet to facet :) Facet lepiej caluje, a przede wszystkim ten, ktorego kocham :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycjamisz
ja umiem tez mistrzowsko. calowalam sie z 25 chlopakami i z 2 dziewczynami. i jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycjamisz
do pani ktora zaliczyla 200 partnerow. nie wyzywali Cie? ja przy moich 25 mam bardzo zla reputacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skłaniam się do opinii, że dobrze. Pamiętam, że kiedyś bylo naprawdę kiepsko, ale z biegiem czasu coraz lepiej. Grunt, to bawić się tym, a nie stresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umiem i baaardzo lubię takie zabawy ustami i językiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa... Ja to uwielbiammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:) Ale ostatnio mój chłopak cały czas smierdział niemiłosiernie fajkami, po prostu jak popielniczka i straciłam do niego cały zapał:( Ale czasami mam inwencję:P Rzucam się z przyczajenia i lekko gryzę albo w ogóle nigdzie nie wkładam jezyka, tylko przyklejam się do wargi górnej na przykład i ją tak miętosze językiem i swoimi ustami:) Całowanie jest cool :classic_cool: Ha! Jak pierwszy raz pocałowałam mojego byłego, to myślałam, ze padnie z wrażenia, wyglądał jakby się naćpał. I potem bez przerwy mnie molestował:p Ale on się na początku nie potrafił całować w ogóle. Potem już się nauczył:) Na samo wspomnienie mi się gęba uśmiecha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomkaaaa
no ja podobno zabojczo caluje..ale lubie to..mam chlopa pol roku ale ostatnio pozowlilam sobie na pocalunek z przyjacielem..hmm wyszlo zupelnie inaczej..wydaje m isie ze tajkie urozmaicenie w zwiazku jest pozytywne.. bo nozwu przezywalam z chlopcem swoj "pierszy" pocalunek.heh i znwu dreszcze... ja kocham sie calowac:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowontirsjusz
umiem zajebiscie ah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susinla
oczywiscie nie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M26
Raz pocałowałem dziewczynę i nie było to chyba zbyt dobrze zrobione. Ale przez ćwiczenia do doskonałości. Podajcie proszę więcej wskazówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×