Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość helllllllllllllllllllllllllo

Wrażenia po durex tingle

Polecane posty

Gość helllllllllllllllllllllllllo

Zauważyłam,że ilekroć stosujemy właśnie te prezerwatywy w następnym dniu czuje dyskomfort, pieczenie a nawet ból pechęrza czy to może być jakieś uczulenie na własnie te gumki? A jak Wasze wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helllllllllllllllllllllllllo
No nie, nikt nie używa takich gumek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hythdsa
Używamy papieru do pieczenia chleba a nie jakichś drogich gumek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie używam zadnych prezerwatyw, więc się nie znam, ale słyszałam wypowiedź kobiety prowadzącej program na zone club \"porozmawiajmy o seksie\". Tłumaczyła, że niektóre prezerwatywy są nawilżane środkiem plemnikobójczym i że takie prezerwatywy są do niczego, bo powodują masę uczuleń i innych nieprzyjemnych sensacji. Nie wiem, czy te, kórych używacie są tym właśnie nawilżone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham cie perlo
Perła kocham Cię, proszę o jakąś formę kontaktu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiaze de Blangis
Najlepiej walić się w ryj i w dupę, to nie boli pęcherz wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helllllllllllllllllllllllllo
Jak zwykle dużo sensownych wypowiedzi :O Perła dzięki.To są gumeczki "z dreszczykiem emocji" tzn. miętowe, które dają takie przyjemne uczucie chłodu w trakcie stosunku ale obawiam się,że nie możemy ich stosować, mam zapalenie pęcherza.:O faktycznie zawierają pewno jakieś chemiczne badziewie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najprawdopodobniej jest to po prostu uczulenie, podraznienie na ten mietowy badzie ( bo to chyba te gumki??) , ja mam taki zel durexa i stosuje go tylko do oralu bo gdy kiedy probowalam zastosowac jako zel poslizgowy to masakra pieklo mnie strasznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dziewczyny - wspólnie doszłyśmy do wnosku, że nie lubimy mięty w...! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda gumka może pęknąć... Ja np. plemnikobójczych nie mogę stosować bo usta mnie pieką poźniej Tak samo- problemy z szerokością gumek:/ Jakie są najdłuższe i najszersze w polsce w ofercie dowolnych producentów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwierzatko
uzylam lubrykatu z durexa tingle raz - i juz nie uzyje. moj facet niespecjalnie cos czul za to ja z takich mietowych sensacji w srodku i na zewnatrz nie mialam soecjalnej uciech. z 'tingle' mialo to niewiele wspolnego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×