Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ona...82

dla niskich dziewczyn...

Polecane posty

rada na temat jak sie ubierac....czy ktoz moze podzielic sie radami? wiadomo moda jest jedna,ale niestety ubrania trezba dopasowac aby w nich swietnie wygladac.chodzi mi o to jak powiinny ubierac sie niskie dziewczyny aby swietnie sie reprezentowaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo chcetnie tez wyslucham takich rad:):) bo niestety hmmm do gigantow nie naleze wrecz przeciwnie. moje sposoby to: - wysokie obcasy zawsze gdy chce sie czuc kobieco i seksownie.ale bez przesady zawsze na 10 cm obcasie to chore:P:P wydluzaja nogi( zawsze sie wkurzam na moje krotkie nozki:):):) ) o i jeszcze mam spodnie do butow na obcasach ktore siegaj im do polowy zazwyczaj szpilki wtedy tez nogi wydaja sie dluzsze. - spodnie zazwyczaj to rurki wydluzaja nogi, takze zazwyczaj sa to biodrowki, a takze spodnie w kantke, ogolnie staram sie zeby ich kroj i faktura byla prosta bez zbednych kieszeni i ozdob. lubie takze spodnie z materialu obcisle w biodrach i w pupie ale luzniejszymi nogawkami. - spodnice dlugie do ziemi o prostym kroju, do kolana, polowy uda, mini, spodnice olowkowe, raczej proste malutkie bombki ale male, luzne, - super wygladam w krotkich spodenkach wiec w lecie nosze je :) zwlaszcza krociutkie -tuniki takze sa stworzone dla mnie:D:D:D zwlaszcza te na ramiaczkach, ale nie tylko:):):):) -bluzki tu prawie wszystkie jedynie unikam tych w kwiatuszki i z bufiastymi rekawami zeby nie kojazyc sie z mala dziweczynka, - marynarki koniecznie krotkie do pasa i ze wzgledu na krotkie raczki nie moga miec zadlugich rekawow bo wygladaja co najmniej komicznie;/ staram sie ubierac takze zakiety z zaznaczona linia tali albo odciente pod piersiami -sweterki obcisle leciutkie, raczej bez wielkich golfow i dluzsze w jednolitych kolorach - kurtki i plaszczyki nizezyt puchate i tez o prostym kroju zawsze staram sie zeby mialy zaznaczona talie lub jakis pasek:) -dadatki ogolnie raczej male nic wielkiego, ale jesli biore duza torebke worek lu szeroki pas na biodra to albo rezygnuje z reszty albo sa to raczej nie rzucajace sie w oczy dodatki nie nosze: -ciezkich butow ani zadnych masywnych wygladaj smiesznie przy mich malych nuzkach i pomniejszaja i przytlaczaja sylwetke -szerokich spodni sprawiaja ze staje sie mala kulka, dzwonow skracaja nogi, marynrskich spodni, ogrodniczek, zwysokim stanem wyluzaja mi biodra i pupe ale skracaj nogi i gore sylwetki, bojowki takze odpadaja manszety tez sa nie korzystne. - staram sie nie nosic rybaczek a jak juz cos to tylko z kozakami i bardzo obcisle i zwezane na koncu nogawki - nie nosze spodnic o dlugosci do polowy lydki wygladam w nich tragicznie, takrze w wielkich klosozwanych i z nadmiarem falbanek jestem przytloczona iloscia tego wszystkiego. - gludich marynarek do polowy pupy, z wypchanymi ramionami poszezaja barki i zaburzaja sylwetke. - wielkiech swetrow welnianych zwlaszcza takich robionych na drutach i wyrozciaganych i znuow dlugosc rekawa jest wazna. -puchowych kuretek plaszczykow do ziemi ciezkich i kloszowanych. - dodatki umikam obiwesznania sie duza iloscia duzych akcesorow gdyz to mnie prztlacza. ogolnie ubieram sie prosto i bez zbednych falbanek. ale przeciez nie bede rezygnowac z wszystkiego;/ staram sie poprostu to rownowazyc:):) ale sie rozpidalam lol:):):):):) nawet nie wiedzialam ze tyloma zasadmi sie kieruje:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajjusiaa
nybys- serio myślisz, że rurki są dla niskich dziewczyn? myślałam, że raczej dla wysokich a myślicie, że takie mega obcisłe rurki DO KOSTKI plus buty na szpilkach pasuja dla niskiej dziewczyny? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakka
To zależy, czy ta niska dziewczyna jest zgrabna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakka
Lista powyżej jest w porządku, z tym że zdecydowanie odradzam spódnice do ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakka
I długie rozpuszczone włosy tez skracają sylwetkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajjusiiia
powiedzmy że ta dziewczyna jest zgrabna czy może wtedy tak nosić spodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajjusiaa----> ja bym powiedziala raczej ze rurki sa dla szczuplych:P:P optycznie wydluzaja. na mnie wygladaja swietnie (ja mam 156:P:P:P) \"a myślicie, że takie mega obcisłe rurki DO KOSTKI plus buty na szpilkach pasuja dla niskiej dziewczyny?\"--- wydaje mi sie ze pasuja o ile ma dobra figure fakka--->z wlosami masz racje jeszcze jak sa do pupy i blad krecone to nie da sie umiknac skojazen z mala slodka dziewczynka:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znacie moze jakies stronkie internetowe z moda dla niskich? czy wogole cos takiego istnieje? wiem modelki zazwyczaj sa od 170 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miyuki
mam 158 cm i uwielbiam rurki. w dodaku kazdy mowi mi ze ok w nich wygladam. mam biodra, ale raczej szczuple nogi. no coz. jak ktos jest paczusiem nie polecam. nawet wysokim. a tak w ogole. szpilki, szpilki i jeszcze raz szpilki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mijihihihi
nibys ciekawie napisała. ważne są prawidłowe proporcje... najważniejsze. czyli góra w długości do pasa najlepiej, dół albo do kolan, albo długi... nigdy długosc 3/4 - skraca bardzo sylwetkę! no i faktycznie zadnych wielkich płaszczy puchowych za wielkich swetrów... najbardziej boli mnie biżuteria - bo ogólnie zwąłszcza na wieksze wyjsćie podoba mi sie duża - zwłaszcza duże wisoiruy np z bursztynu i pierscionki - a wyglada to u mnei źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mijihihihi----> racja wszytsko co dluzsze niz do pasa wyglada makabrycznie jedynie tunki i dlusze podkoszulki ale nigdy swetry i zakiety bo wygladam w nich jak po starszej siostrze:P:P:P nom mi tez sie podbaja takie duze korale zwlaszcza dlugie niestety;/ z takim koralami do pasa wygladam komicznie. a sprobuj takie wisiory ubrac do najprostrzyuch ciuchw wtedy moze to sie zgubi\':):) Miyuki--->racja rurki + szpilki genialne zlozenie:):) najbardziej mnie wkurza teraz w sklepach ze coraz wiecej spodi jest zwezanych w nogawkach a w takich to ja wygladam jak male cos z nozkami jak patyki;/ ona...82 chyba nie zabardzo ja raczej podgladam niskie aktorki:):P:P podoba mi sie styl Eva Longoria choc nie we wszystkich wydaniach bo czasem to rzeczywiscie ubierze sie dramatycznie:P:P ona tez jest niska:):) http://kobieta.wp.pl/gid,8517347,img,8739395,kat,59116,galeriazdjecie.html?T%5Bpage%5D=1 jak macie jakies ciekawe zdjecia niskich dziewczyn w fajnych ciuchach to wklejajcie:):):) inspiracja zawsze sie przyda:):): pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eva ma 156
a rurki to wg was sponie proste z góry na dół, czy zwężające sie ku dołowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinnas unikac
spodni z mankietami!Spodnie capri dozwolone tylko jesli nogi masz proporcjonalnie dlugie do sylwetki, ponadto buciki na obcasie zawsze dozwolone!! no i fryzura... raczej zeby nie byla zbyt oklapnieta, bo to optycznie skraca sylwetke. Nibys dala bardzo spoko wskazowki!:)pzdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie dziewczyny! Przez przypadek trafiłam na tę strone i bardzo mi się ona spodobała. Stronka ogolnie jest fajna i ciekawe porady, ale chciała bym przeczytac coś o madzie dla dziewczyn niskich, a nie tylko dla filigranowych. Mam 156 cm wzrostu ale jestem gruba (wymiary 86 ; 68 ; 88). Niby jestem prawie symetryczna, ale w rzeczywistości moje biodra wydają sie o wiele szersze niż wskazują na to wymiary. Pozatym mam grube nogi i duży tułek. Co ja mam ubierać, żeby wygladać jak człowiek? Teraz w sklepach są same rurki, a ja w nich nie koniecznie dobrze wygladam. dobija mnie cała ta sytuacja! czekam na odpowiedź z radą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vegaa
hmm z tego co wiem to biodrowki skracaja nozki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biodrówki
może zależy to od figury niskiej dziewczyny. Jeśli jest zgrabna, to biodrówki powodują, że stosunek długości nóg do długości spodni na pupie i biodrach jest większy niż normalnie, więc nogi są optycznie dłuższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, może i boidrówki skracają nogi, ale j apytałam o coś innego. jak mam sie ubierać żeby nie było widać że jestem taka gruba i niska? wiem ze powinnam ćwiczyc i to robię nawet troche mi to pomaga, diete też stosuję. Ale poki nie schudnę tyle ile chce to co mam na siebie włozyć? odpowiedzcie na to pytanie, proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta1000
dziewczyny o niskim wzroście powinny nosić buty najlepiej japonki wiązane które przedłużają nogi, kodkie materiałowe spodnie, koszulkę z rękawem do łokcia ale nie sportową i jako dodatek gróbe branzolety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia.69
Trzymaj pion! Wszelkie poziome linie pogrubiają i skracają. Oczywiście nie mówimy tu o drobnych prążkach na bluzce, tylko o wyraźnych pasach. Staraj się więc unikać szerokich pasków w talii (na niskich osobach kończą się pod biustem, co kompletnie zaburza proporcje) oraz ciuchów w poprzeczne pasy. Nie podwijaj nogawek spodni, nie noś rybaczek i biodrówek - takie spodnie tworzą poziome linie (mankiet, krawędź nogawki) w szerokich miejscach ciała, niepotrzebnie je podkreślając, a w konsekwencji skracając i pogrubiając figurę. Staraj się "przedłużać" sylwetkę tworząc na niej pionowe pasy kolorystyczne. Na przykład noś wąskie sukienki bez zaznaczonej talii (albo z wąziutkim paseczkiem), kombinezony z długimi spodniami, płaszczyki z pionowymi zaszewkami, sukienki odcinane pod biustem czy rajstopy w kolorze butów. Buty No właśnie. Buty. Jeśli chcesz się wydłużyć i wyszczuplić, to niestety, musisz się zaprzyjaźnić z wysokimi obcasami. Jeśli miałabyś nosić je na co dzień, to najnowsze trendy bardzo sprzyjają wygodzie! Supermodne są teraz masywne, stabilne obcasy - słupki, w których można przechodzić cały dzień! Kozaki również możesz nosić. Staraj się wybierać wąskie, niezbyt masywne, żeby nie pogrubiały nóg. Dobierz do nich spódnicę przed kolano - taka długość (i mini, jeśli masz zgrabne nogi) jest dla Ciebie najlepsza. Baby Doll Zrób atut z drobnej sylwetki i zabaw się modnym stylem "baby doll". Dla Ciebie są tuniki i małe sukieneczki, odcinane pod biustem, króciutkie, noszone do zabawnych, kolorowych butów na niebotycznych obcasach. Takie tuniki możesz nosić do spodni rurek lub legginsów (wybierz długie do kostek lub dłuższe, chowające się w butach). Nie daj się jednak namówić na getry! Nie przesadź też ze słodyczą. Do takiego stylu ubrań uczesz się prosto, gładko, najlepiej w koński ogon, który ładnie wysmukli szyję i całą sylwetkę. Kolorowe gumki i kokardy zostaw dla naprawdę małych dziewczynek, bo będziesz wyglądać infantylnie i niepoważnie. Biżuteria Noś wszystko, co nie jest zbyt duże: drobne, długie korale, małe kolczyki i pierścionki, wąskie bransoletki. Duże kule i kamienie zdominują Twój tułów, podobnie jak szerokie bransoletki skrócą i pogrubią ręce. Wzory i kolory Tak, jak już powiedziałyśmy, szerokie pasy odpadają, podobnie jak krata i duże wzory (np, graficzne, kwiatowe itp.), które Cię przytłoczą. Postaw na gładkie tkaniny lub ozdobione bardzo drobnym wzorkiem. Baw się kolorami. W sam raz dla Ciebie będą supermodne zestawy monochromatyczne, czyli jeden kolor od stóp do głów, a przynajmniej częściowo - np. bluzka i spódnica w jednym kolorze plus rajstopy i buty w drugim. Nasze propozycje dla niskich dziewczyn Żeby udowodnić Ci, że pokazujemy rzeczy dla wszystkich, przygotowałyśmy dwa zestawienia ciuchów (na zdjęciach) z polskich sklepów (możesz je znaleźć w naszym katalogu), które będą świetnie pasować do drobnej sylwetki. Pierwsza propozycja to bardzo modny styl męski. Wyszczuplająca kamizelka, wąskie spodnie, krawat (pionowa linia!) i biała koszula, a do tego świetne płytkie botki na wysokich obcasach. Taki strój doda Ci powagi, elegancji i... wzrostu. Druga propozycja bardziej dziewczęca: legginsy, które możesz wsunąć w buty, tunika i kolorowe dodatki: szpilki i plastikowe pierścionki. źródło: http://www.cogdziezaile.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie tam nie znam za bardzo
Ja nosze rurki a mam 160 cm wzrostu, ale gruba nie jestem 50 kg wiec ladnie wygladam w takich spodniach, ubieram do kozaczkow na nie zawysokim obcasie do balerinek. Ja nosze sweterki bluzeckzi raczej takie do wszytskiego pasujace, jak mam dlugi sweter to daje sobie pasek cienki albo grubszy w tali. Spodnice nosze do kololan nic do polowy lydki bo to skraca sylwetke, ale lubie byc taka malutka bo moj facet tez nie wiem za bardzo wysoki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie tam nie znam za bardzo
ja ostnio kupilam jeansy proste ciemne oczywiscie musialam skrocic i do tego nosze zawsze jakies bluzeckzi i lubie sweterki takie na guziczki i naszyjniki te teraz dlugie mam taki z muszla jakby i bardzo ladnie to wyglada, ogolnie lubie bizuterie zawsze dodaje takiej niezwyklasci strojowi. A rurki mam jedne i wiecej kupowac nie bede:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od pierwszej mojej wypowiedzi mina rok zmieniło się dwie rzeczy :) marchewki czyli te zwężane zostały chrzczone rurkami i chyba już nic tego nie zmieni:P i ja pokochałam rurki kiedy tylko ubrałam te rzeczywiście dla mnie. niebyły za długie, nie marszczyły się, nie zwijały, kolana były w miejscu kolan i były dopasowane i bardzo wąskie w kostce. i co najważniejsze zmierzyłam je mając na nogach szpilki. oczywiście dopadłam je w zarze kids a później już kupiłam kolejne. oczywiście we wszystkich innych sklepach gdzie minimalna długość to 30 lub 32 wyglądają na mnie koszmarne bo kolana są w złym miejscu bo uszyte na wyższą osobę. poza tym rurki i niska osoba wymagają szpilek i to 10 cm :P ale era rurek się kończy a szerokim nawet szpilki nie pomogą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bua
A jaki rozmiar nosicie.. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
nybys- serio myślisz, że rurki są dla niskich dziewczyn? myślałam, że raczej dla wysokich No wg rurki dla niskiej dziewczyny to najgorsze co może być. W sumie przy niskim wzroście trzeba max. wydłużać optycznie nogi - bo z tym jest największy problem. Ja noszę prawie zawsze spodnie - nie mogą byc w żadnym wypadku za krótkie, najlepiej lekko za długie... Lepiej jak są z materiału i to np. czarnego - zwłaszcza jeśli nogi nie są idealnie szczupłe. Żeby dobrze wyglądać w dżinsach - to muszą być wg mnie - ani szerokie, ani obcisłe, tylko pół na pół, i trochę za długie - mozna a nawet powinno się mieć buty na obcasie. Jak spódnica - to raczej zupełnie długa, albo bardzo krótka. W krótkich spodenkach wyglądać się będzie źle... Co do góry - ważne żeby góra nie zachodziła za bardzo na spodnie, skracając je optycznie. Buty - ja nie lubię wysokich obcasów i z tym jest największy problem. Ale znalazłam ostatnio na allegro np. półbuty na koturnie z obcasem 6 cm, ale z przodu jest już 3 bo podeszwa gruba, więc nie czuje się tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co na ślub?
dla niskiej dziewczyny? Ja mam 156 wzrostu i wazę 54 kilo, niby nie wyglądam grubo, ale tez nie szczupło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co na ślub? -> twój? (suknia ślubna) czy jesteś gościem? jeśli tak to czy jesteś a) druhną b) kimś z bliskiej rodziny c) kimś z dalekiej rodziny d) dobrą przyjaciółką e) tylko znajomą d)osobą towarzyszącą? (osobie a b c d e) opis figury dokładny jak tutaj (wzrost i waga to nie wszystko) http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4589071 http://nibys.blog.pl/ http://www.modauroda.fora.pl/ "luksus to zaprzeczenie wulgarności" Coco Chanel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na mój ślub
po kolei: -szyja smukła, normalna, bardziej długa niż krótka - ramiona ani pulchne ani chude, szerokie i proporcjonalne do bioder - piersi małe, proporcjonalne, jędrne,itd tu możesz podać rozmiar nie wiem co to jest best bra, ale kupuję staniki 75B lub 80 C - talia od razu widoczna,niezbyt głębokie wcięcie, duże ani małe wcięcie - brzuszek i pas lekko wystający, boczki się zaczynają, płaski, wklęsły, coś do zakamuflowania jest - ale jak wciągnę robi się płaski -biodra szerokie, proporcjonalne, masywne same biodra - pupa za duża, wystająca, na pewno nie płaska, okrągła, jędrna, - uda masywne, jaką mają linie - nie wiem co masz na myśli zwężają się od góry do dołu - łydki szczupłe, proporcjonalne nie wiem jak lepiej to opisać, i nie mam centymetra żeby się obmierzyć. jak patrzę w lustro, to wyglądam proporcjonalnie, najgorzej pupa i uda. jakby Mucha przytyła 5 kilo, to podejrzewam że mniej więcej wyglądała by jak ja (nigdy nie byłam taka duża jak ona w swojej najwyższej wadze, ale nie mam też takiej figury jak ona teraz). Mówię o niej bo jesteśmy równolatkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo nigdy jeszcze na kafę nie doradzałam wyboru sukni ślubnej.:) z twojego opisu figury wnioskuje że nie ma żadnych większych problemów. owszem piszesz ze pupa i uda są większe jednak widzę że to akceptujesz. i że podobasz się sobie a najważniejsze to co siedzi w twojej głowie. czytając cię nie widzę kompleksów a to jest super:) zanotowałam sobie tylko niski wzrost, a o jakiej sukni ślubnej marzysz? czy rozważałaś krótką suknie ślubną? czy podoba ci się taki pomysł? czy chcesz długą? czy chcesz żeby byłą prosta minimalistyczna? czy ma mieć gorset? czy w 2 stronę bardzo zdobna? czy będziesz się swobodnie czuła gdy spódnica będzie opinać cię w biodrach ( tak! dokładnie to będzie dobry fason dla ciebie. patrz j.lo i jej wielki tyłek w takich ciuchach wygląda bosko:)) ogólnie opowiedz mi trochę o swoim guście i marzeniach związanych z suknią ślubną. kilka rad na początek: - podkreśliłaby twoje ramiona. amerykański dekolt (wiązany na szyi), cienkie ramiączka, jedno ramię lub suknia bez ramion. to taki prosty sposób: jeśli masz mały biust pokaż ramiona. w ten sposób odciągasz uwagę od małego biust i koncertujesz na ramionach co w dziwny sposób sprawia że piersi stają się większe bo nie są na 1 planie - szukałabym sukienki ozdobnej na biuście takiej która mam marszczenia, koronkę itp. http://img193.imageshack.us/img193/3204/suknia2r.jpg podkreśliłabym też mocno talie. tak jak np na tym zdjęciu jest dużo marszczeń w tali co powiększa optycznie biust i dodaje bardzo kobiecości. - unikałabym wszelkiego rodzaju bez i bardzo zdobnych puszystych dołów gdyż cię przytłoczą. a jeśli marzy ci się sukienka na kole wybierz prostą minimalistyczna spódnicę. i bardzo ważne w takim wypadku musisz uniknąć podziału w biodrach. taki podział stworzy się jeśli gorset/góra sukienki będą odrówniac się od dołu http://img193.imageshack.us/img193/3580/suknia2c.jpg (choć ta pani ma źle dobrany dekolt co uwydatnia zerowy prawie biust) - jeśli chcesz długą sukienkę to ja zdecydowałabym się na nie dzieloną (gorset+ spódnica) a taką w całości żeby cię wysmuklic i dodać kilka centymetrów tylko nie odcinana pod biustem. taka przylegająca nie wiem czy rozumiesz o co mi chodzi. najważniejsze jest żebyś nie zaburzyła swoich proporcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×