Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość salamandra plamiasta

W czym na siłownie? Czy poliesterowe spodnie się nadają

Polecane posty

Gość salamandra plamiasta

Może dla niektórych to oczywiste ale ja igdy nie byłam na siłowni, nie wiem jakie spodnie sobie kupić, czy poliester sie nadaje na siłownie czy powinno to być raczej coś z bawełny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha Mam ten sam problem!! moze razem cos znajdziemy? Bo mi głupio było załozyc temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na silownie
najlepiej ubrac sie w wygodne spodnie ( zero sztucznych materialow bo potem bedzisz czula dyskomfort w konu idziesz tam spalac a nie na pokaz:) koszulka tez powinna byc dobrej jakosci nie ma nic gorszego jak przepocona koszulka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co spodenki krótkie obcisłe? typu leginsy?? Koszulka z rekawkami czy bez? buty adidasy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamiasta
Też nie wiedziałam czy założyć temat bo wiadomo jak to na cafe... Ale co tam kto pyta nie błądzi. Wczoraj szukałam spodni, dresu ale były jakieś takie cienkie byle jakie. Nie stać mnie na oryginalne ale znalazłam na aukcji fajne ale właśnie z poliestru, WEWNĄTRZ SIATECZKA i tak się zastanawiam czy to się nadaje do ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamiasta
Grawitacjo nie wiem jak ty ale ja na siownie nie wyszłabym w legginsach badź getrach itp. szukam wygodnych luźnych spodni, a po drugie jakby mnie zobaczyli w obcisłych gachach to by pouciekali :D Koszulka bawełniana, może ze streczem :) no i oczywiście adidasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spodnie dresy bawelniane, jak nie stac was na lepsze to kupcie na targu i z glowy, wazne zeby cwiczyc a jak sie wyglada to juz mniejszy problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adidasy mam, ja myslałam o czymś obciślejszym. nawet moze coś w stylu biustera.. hmm... mam w domu cos takiego i bardzo wygodnie mi sie w tym ćwiczy, tyle ze białe i sie nie nadaje do ludzi. A ze spodniami, to osobiscie ze względów wygody wolaabym leginsy czy coś w tym stylu, bo w dresach za bardzo sie poce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslalam o czymś takim - w podobnym ale białym ćwicze w domu i do tego majtki lub spodenki krótkie odcisłe (oczywiscie na siłownie w gre wchodza tylko spodenki! :D ) http://www.allegro.pl/item174355975_adidas_super_top_fitness_silownia_nowy_.html http://www.allegro.pl/item174358095_adidas_super_top_fitness_silownia_l.html http://www.allegro.pl/item174373007_nike_super_top_fitness_silownia_nowy_.html Co o tym myslicie? tam wogóle ktos coś takiego zaklada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamiasta
No pewnie, że sie nadaje :) nawet sam tytuł wskazuje. Ja tam mam do zrzucenia 8kg sadelka więc jak dla mnie odpada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tytuł to akurat nie patrze, jakbym to ja sprzedawała tez bym pisała takie chwytliwe hasła! :D nawet ze jak załozysz ta koszulke to optycznie Cie wyszczupi 5 kg ;) Poszukam zatem czegos podobnego w skepach.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bziku
ja chodzę w spodniach body& soul. I bawełniane to one nie są - żadna z instruktorek nie ćwiczy w czysto bawełnianych, bo jest gorąco. Są długie, dopasowana góra, ale luźne proste nogawki. Jesli ktoś ma życzenie to i w bawełnianych można - jak kto woli. Długie, 3/4, do kolan - jak komu wygodniej. Koszulki na fitness też często są z dodatkiem sztucznego - reebok, nike, adidas, na ramiączka z wszystym staniczkiem. Ale jak zaczynałam miałam zwykłą bawełnianą i było ok. Dopiero z czasem zmieniłam. Buty - "normalne" sportowe - na fitnes już większe wymagania co do podeszwy i dobrze trzymające kostkę ale na siłownie to i w trampkach można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bziku
aaa.. jeszcze trzy grosze wtrącę. Może to zależy od klubu, ale tam gdzie mnie sie zdarzyło chodzić, raczej dziewczyny nie ćwiczą w króciótkich topach, ledwie za cycki, i w obcisłych krótkich spodenkach. Stroje bardziej swobodne, mniej krępujące. No chyba, ze ktoś chce sie czymś pochwalić albo "towar" wyrwać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej,hej ktoś tu jeszcze jest? A wy w czym chodzicie na siłownię, jakie ubrania preferujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam strój na siłownię od nich http://senseishop.pl/ i jak na razie jestem bardzo zadowolona. Mają naprawdę niepowtarzalne wzory, będziesz mieć pewność, że nikt nie przyjdzie w takim samym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaaaaaa od nich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam duży problem z utrzymaniem biustu na zajęciach fitness :) Kupiłam w końcu stanik sportowy, po selekcji w sklepie www.gymhero.eu Konstrukcja bardzo solidna. W ogóle w sklepie jest dużo zdjęć produktu na modelkach, w różnych pozach, więc nie ma problemu z monitorowaniem jakości. To, co na zdjęciach się pojawia, to otrzymujesz w paczce. Dopasowanie do ciała jest bardzo fajne. W staniku sportowym chodziłam również w sezonie wiosenno – letnim i wysoce sobie cenię ich projekty. Do tego stanik sportowy polecam ze względu na stabilizację dużego biustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam legginsy! Kupiłam ostatnio w sklepie Cuna Zone i jestem bardzo zadowolona. Super się sprawdzają na siłowni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na siłownię to tylko i wyłącznie getry!Fajne jakościowo,cenowo i wyglądowo mają na stronie esportshoppl ;) Mam od nich i getry i koszulki i bardzo sobie chwalę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne mają te propozycje od Poundout, bardzo lubię te firmę. Ale jak dla mnie najlepszym rozwiązaniem na moje treningi z boksu okazały się spodenki do mma, uszyte z termoaktywnego materiału. Ogólnie swój strój staram się kompletować z różnych firm, dlatego rozwiązań szukam na różnych stornach typu https://pitbull.warszawa.pl/meskie/odziez-sportowa/spodenki.html gdzie jest dużo marek i to całkiem fajnych. Plus przeważnie czekam na przeceny, nie będę ukrywać, że cena gra dla mnie bardzo ważną rolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne mają te propozycje od Poundout, bardzo lubię te firmę. Ale jak dla mnie najlepszym rozwiązaniem na moje treningi z boksu okazały się spodenki do mma, uszyte z termoaktywnego materiału. Ogólnie swój strój staram się kompletować z różnych firm, dlatego rozwiązań szukam na różnych stornach typu https://pitbull.warszawa.pl/meskie/odziez-sportowa/spodenki.html gdzie jest dużo marek i to całkiem fajnych. Plus przeważnie czekam na przeceny, nie będę ukrywać, że cena gra dla mnie bardzo ważną rolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×