Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zuza M

Kraków sklepy z wózkami i artykułami dla niemowlat- GDZIE?

Polecane posty

Gość Zuza M

Mam pytanie gdzie w Krakowie mogę znależć takie ww sklepy. Chciałabym takie wieksze gdzie jest duzy wybór, szczeg ólnie wózków.Nie zalezy mi bardzo na tym zeby to było najtańsze.. zalezy mi na dużym wyborze. Jabyście mamy miały jakieś namiary to bardzo o nie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałaś juz odpowiedż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy ul dobrego Pasterza \"Entliczek Petliczek\"..ogromny. Oś.Zgody 7 \"Swiat Dziecka\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ul.Zakopianska.....budynek po Atomicu...niepamietam nazwy sklepu...Ale wybor wozkow ,fotelikow ,ubranek ,zabawek...jak wyzej -ogromny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAjamamama
Cześć, Polecam sklep ze śląska www.niemowle-sklep.pl pozdrowienia dla wszystkich rodziców:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze możesz też zamówić internetowo... ja polecam www.arti.pl, mają niskie ceny, a solidne wykonanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta33h
Jak szukasz wysokogatunkowego asortymentu przeznaczonego dla najmłodszych dzieci to zajrzyj koniecznie tutaj www.CuddlyZOO.pl. W tym sklepie internetowym skompletowałam całą wyprawkę dla mojej córeczki. Kupiłam genialną pościel dla dziecka i całe wyposażenie wózka. Często korzystam również z atrakcyjnych pod względem ceny promocji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że z pełną odpowiedzialnością mogę polecić ci Hurtownię SEMMA w Krakowie. Jej oferta artykułów przeznaczonych dla dzieci jest najbardziej konkurencyjna na rynku nie tylko województwa małopolskiego ale całej Polski. Zamówienia można robić drogą online, produkty wysokiej jakości a ceny przystępne. Ofertę możesz sprawdzić pod adresem www.semma.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy serdecznie do zakupów przez internet, mamy wszystko dla niemowląt i Mam. Bardzo duży wybór akcesoriów, przewijaki, łóżeczka, ubranka, wózki dziecięce, poduszki do karmienia. Zapraszamy www.dzieckoexpert.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaopatruję się w https://www.sdkrak.pl , który znajduje się na osiedlu Zgody 7. Mają naprawdę fajne rzeczy po atrakcyjnych cenach , idealne rozwiązanie dla młodych matek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swojego anexa kupowałam w bobowózkach, jeśli chodzi o wybór wózka to jednak ważne jest aby pooglądać, poskładać, zobaczyć na żywo niż kupować przez internet Bobo Wózki Kraków, Al. Jana Pawła II 31 bobowozki.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaT
Ja przeczytałam o nowym sklepie w Krakowie tutaj http://lovekrakow.pl/aktualnosci/nowy-dzieciecy-swiat-w-krakowie-bobowozki_17497.html i muszę przyznać że świetny sklep , mają bardzo duży wybór wózków , można też uzyskać fachową poradę w kwestii wyboru wózka. Dzięki ogromnej wiedzy Pani sprzedawczyni kupiłam świetny wózek w dobrej cenie , dostosowany do naszych potrzeb. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnóstwo jest tych sklepów w Krakowie ale wygodniej będzie oglądać je w necie a potem kilka najlepszych porównać stacjonarnie, inaczej oszaleć można bo wózków i różnych modeli jest cała masa, u mnie na plus w takim porównaniu wypadł xlander, chyba się na niego zdecyduję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swojego anex kupiłam w bobowózkach, duży wybór i wózków i fotelik, a fotelik dobierali mi do samochodu, naprawdę załoga godna polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×