Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeniesienie

ból brzucha, wymioty...co pomoże?

Polecane posty

[13.03] 15:04 ona gasnąca Witam. Od paru dni zle sie czuje a od wczoraj koszmarnie, nie wiem już jak sobie pomoc. Co można zjesc z takich lekkich rzeczy, żeby nie zaszkodzić sobie ,a zeby jednak cos zjesc..? Bo jak na razie to mam jedynie sile na herbate gorzka.I może są jakies lekarstwa, ktore moglabym wziac, ktore pomagają na takie dolegliwosci, czy moze musze po prostu przeczekac..? Bardzo dziekuje za pomoc i jakies rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z lekkich rzeczy
to biszkopty, suchy chleb, kleik ryżowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, chyba mam grype żołądkową..ale też bylam chora na angine, biore antybiotyki.tzn juz koncze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgfd
A może to od antybiotyków te problemy żołądkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze powiem szczerze że najlepsze lekarstwo jakie znam na takie kłopoty to jagody na spirytusie (poważnie mówię) - są suche i niesmaczne (wg mnie) ale sprawdzone tylko skąd to wziąć u ciebie :( pij dużo (lekka miętka, herbatka), kleik niezły, jakiś delikatny krupniczek też może być. może w aptece coś dadzą (np. nifuroksazyd - nie wiem czy trzeba receptę) i może też lakcid na odbudowanie flory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz powiedzial,ze grypa zoladkowa..ale zaczynam sie zastanawiac, czy rzeczywiscie to nie przez antybiotyk. Juz od czwartku mam te problemy, wlasnie od momentu, jak zaczelam brac antybiotyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba może tak być że to wina antybiotyku. na ulotkach przeważnie są skutki uboczne a biegunka i wymioty to podstawa. powiedz lekarzowi i niech decyduje co dalej bo się zamęczysz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za rade. Moze sie przejde do tej apteki, choc daleko mam troche. Dziekuje za rady. A to z jagodami to znalam, pomaga, rzeczywiscie. Ciocia zawsze miala zapasy w sloiczkach przyrządzone, to sie jadlo w potrzebie:) pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziekuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorem biore ost. tabletke, wiec zobacze, mysle ze powinno przejsc juz. Dluzej nie moge, bo znikne, i tak juz schudlam z 2 kg, a przy mojej wadze, to niestety b. duzo. Dlatego staram sie jesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×