Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NiKoLa88

Żle oznakowany MERCILON???

Polecane posty

Gość NiKoLa88

Witam:) tydzien temu skonczylam pierwsze opakowanie mercilonu.Był dobrze oznakowany-dni tygodnia pod kazda z pigułek i strzałki w kierunku kolejnych tabletek.Jutro po przerwie 7dniowej mam zaczac brac kolejne opakowanie.Dzisiaj je sobie zakupiłam ale jest dziwnie oznaczone i nie wiem od ktorej zaczac! strzałki ma w przeciwnym kierunku, nie ma podpisanych dni tylko z tyłu jest oznaczone nazwami " SAB --> DOM --> 2A --> 3A --> 4A --> 5A --> 6A " i teraz pytanie - która tabletkę mam wziac jesli biorę pierwsza tabletkę w środe??? pomozcie mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie maja taki sam skład wiec nieważne ktorą weźmiesz pierwszą ale dziwne jest to oznakowanie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a weź sprawdź czy na ulotce są jakieś objaśnienia bo mnie to zaintrygowało tez biore mercilon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też tak mam, 2 opakowania były oznaczone po polsku jak zwykle, a trzecie tymi DOM i SAB i nie wiem który to byłaby niedziela, by potem się nie pomylić i nie przegapić.Ale na szczęście to obojętne, która to będzie tabletka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazłam teraz,że to oznaczenia portugalskie - Sab- sobota Dom to niedziela więc pewnie analogicznie 2a poniedziałek 3a wtorek 4a środa 5a czwartek 6a piątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×