Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maria22

Miłośniczki kosmetyków Oriflame wpisujcie się

Polecane posty

Wymieniamy się poradami i recenzjami tych kosmetyków. Ja pierwsza, kupiłam wosk do paznokci---> b. fajny, ładnie nawilża i pięknie pachnie---> warto kupić:) błyszczyk w kulce-----> tez super, polecam Mam też żel-krem koloryzujący, ale mam wątpliwości czy to jest 100% krem, czy nie w nim kilku% podkładu. Ładny kolor, nawilża, ale jak zmywam wacikiem to zostaje na nim kolor, jak po podkładzie:( którego nie znoszę:O kolor taki żółtawy, pewnie przez wit. C, bo wszystkie kremy z dużą ilścią wit. C mają taki kolor. Może coś wiecie na ten temat? Piszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja bardzo lubie Ori
Jest jeden kosmetyk, ktory mi bardoz pasuje i lepszego nie znalazlam - puder prasowany. Dobrze matuje i kruje. Tylko mala ta puderniczka :/ Ogolnie swietna marka, szkoda,ze Avon ma taka zla opinie i ludzie mysla,ze Oriflame to to samo,tylko drozsze. To zupelnie ine kosmetyki! Jedyna wada ( a probowalam wielu kosmetykow) to objetosci,tzn trzeba czytac co ile wazy itp, bo kosmetyki czasem sa nienaturalnie MAŁE. Bardzo lubie tez serie Mleko i Miod - niepodobna do innych serii tego typu.... Co jeszcze - dosc drogie sa, ja kupuje tylko w promocjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tylko na promocjach:) to prawda, że Ori ma często opinię podobną do tej jaką ma Avon:( to są super kosmetyki, inna jakość, zapachy. Moze ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ja bardzo lubie kosmetyki z oriflame, moim zdaniem sa lepsze niz z avonu. Mam kredke do oczu, krem, teraz zamowilam sobie plyn do kapieli taki z awokado i odzywke z kokosem i ryzem na goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja odniedawna zazęłam kupowac kosmetyki z oriflame ale mysle, że juz sie do nich przekonalam. Ja mam: -dwa lakiery z serii Vision, jeden z nich dostalam 3 lata temu i cały czas jest w takim samym stanie, nie zgrupil się ani nie zesechł :) ich minusem jak dla mnie jest to, że maja za krótki pędzelek :/ ale cena korzystna w tym katalogu 6,90 :) -cienie z serii Vision (Romeo i Julia) oraz z zodiaków te dla raka, sa swietne, bardzo odpowiada mi ich konsystencja, kolor super współgrają ze sobą - balsam tonujący - nic specjalnego i mała butelka... a co do mojej poprzedniczki, dlaczego myslisz ze avon ma taka zla opinie, ja nie narzekam na brak klientek. Myśle, że wszystkie firmy kosmetyczne mają swoje plusy i minusy... i każda klintka ma inny gust..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest pare kosmetyków które lubię:) np. seria matująca (ta zielona) albo zele ujedrniajace , ogólnie wiekszosc kosmetyków jest bardzo dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uprzejmie proszę nie kojarzyc Avonu z Oriflame bo to zupełnie inne kosmetyki!Oriflame to kosmetyki naturalne!!!Taka sama jest tylko forma sprzedazy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to znaczy
naturalne? Ty lepiej na skład jakiegokolwiek kosmetyku popatrz-tyle tam naturalności co w poliestrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie NA BAZIE naturalnyc
h składników, a to nie to samo co kosmetyki naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie NA BAZIE naturalnyc
no jakoś nie:) a z Twojej strony - ARGUMENTÓW?:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALKARENADARSKA
Kupuje kosmetyki ORI od roku. Generalnie są oK, ale bez przesady, za podobna cenę, mozna kupić podobnej jakości polskie kosmetyki. Ale do rzeczy.Z paru produktów ORI byłam kompletnie niezadowolona i wyrzucilam je od razu do kosza bo nie nadawały sie do uzycia. 1. żel do mycia z aloesem-kompletne badziewie, żel niemiłosiernie szczypał w oczy, podrażniał, słobo zmywał 2. puder brązujący w kamieniu (dawł odcień pomarańczowy, robił plamy, nie równo sie rozprowadzał, śmierdział) 3. Podwójne cienie do oczu ( porażka, cienie twarde, nie chciały sie nakładać na pędzelek) 4. krem z wit a i E ( taki duzy, w biało różówym opakowaniu 75 ml)-nie wchłaniał sie, smierdział, tłusty, cieżki, gesty, nie nadawł sie nawet do stóp???!!! 5. krem do higieny intymnej, byle co, zdecydowanie lepsze sa z avonu albo erisa czy soray ( choc tańsze) 6. bizuteria fatalna, o niebo lepsza jakościowo jest avonowska 7. tusz gioradni gold, nie wydłuża, nie pogrubia, dla mnie to tusz z niskiej półki 8. krem ujędrniający pod oczy welwet (30 ml), zadki, bez zapachu, nijaki, miał ponoc wygładzać zmarszczki, ja tego nie zauwałyłam zadowolna byłam natomiast z 1. kremów ( oprócz tych wymienionych wyżej) naprawde sa dobre 2. podład giordani gold 3. podkład korekcyjny POZDRWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten tusz GG to faktycznie kiepski - juz lepsze były tusze ze starej serii visions a ktos juz testował nowe samoopalacze - pewnie w sumie nie roznia sie od tych staruch ale moze jednak..:D??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie do autorki topiku
Chodzi o ten zielony wosk do paznokci. W katalogu jest napisane że jak się nałoży wosk a potem pomaluje lakierem to będzie to dawać jakiś fajny efekt błyszczenia. Czy tak rzeczywiście jest ? Co oprócz nawilżenia ten wosk w ogóle coś daje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten wosk jest super -----> dobrze nawilża, jak masz popękane skórki wokół paznokci to on je nawilży i \"zamknie\" pęknięcia:) ładnie też nabłyszcza płytkę paznokcia i pięknie pachnie:D pyyyyycha:). Nie wiem jednak jak to jest z pomalowanymi paznokciami, bo rzadko maluję:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysuniaaak...
a moze chcecie zostac konsultantkami oriflame?? jest to klub bez zadnych obowiazkow a macie tansze komstyki dla siebie.... naprawde oplaca sie zapisac bo po co przeplacac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysuniaaak...
jezeli chcecie dowiedziec sie czegos na temat oriflame to piszcie na numer GG 6153099

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ------> sysuniaaak..., ja byłam kiedyś konsultantką, ale teraz mi się nie chce, a koleżanka zamawia mi taniej, bez prowizji, więc jestem w komfortowej sytuacji, ale moze inne osoby by chciały, bo to rzeczywiście sie opłaca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×