Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dziewczyna niebieska

Miniówki

Polecane posty

Sluchajcie...wiosna przyszla a z nia chec na wiosnne zakupy ciuchowe. Ja widac w temacie lubie krotkie spodniczki.chcialabym sobie kupic na ta wiosne jakas nowa miniowke,ale nie taka typowa klasyczna z jeansu tylko jakas bardziej fantazyja.... Dlatego mam pytanie: Czy ktos z Was zna jakis fajny,sprawdzony sklepik internetowy gdzie maja w ofercie fantazyjne modele spodniczek mini???Szukam w necie i jak dotad nic ciekawego nie trafilam....takze pytam,znacie??Mozecie podac linka..... ah...nie biore pod uwage allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefinka
ja tez poszukuje spudniczek anwet zamowilam sobie na allegro nietrzeba sie bac o rozmia bo tam są wszystkie wymiary podane a tak w sklepach t niemoglam nigdzie znalezc a jak juz to byly na baby 100 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefinka
aha nawet sa tansze ;pkosz przesylki to niewiecej niz 10 zl ale czasem przechodzi do 14 ale to zadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam makowski
Stefinka, powinna zacząc porządnie uczyc sie języka polskiego. Bo to wstyd i hańba, żeby robic takie błędy. !!!Od razu widać, że w głowie pusto. Tylko ciuszki, ciuszki a inteligencji ZERo. mój Boże jakie to straszne byc głupia kobietką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasanka 1929
Mój Boże! jakie to głupie wiązać fakt pisania z błędami z poziomem inteligencji - żenada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram
Adama, może i nie powinno się łączyć pisowni z inteligencją, no ale bez przesady, takie byki........niestety ja też tak jak on postrzegam autorkę. Rozumiem literówki, przejęzyczenia itp. ale robić błędy w każdym wyrazie........Od razu sie zastanwiam ile taka osoba przeczytała książek w swoim życiu, podejrzewam, że oprócz Bravo, Joy i itp. nic innego. Przykre, ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×